ایالات متحده آمریکا: 4000 مرگ تاج در یک روز – فاوزی ترس دارد

[ad_1]

پاندمی

شوک تاجی جدید در ایالات متحده: 4085 مرگ در یک روز

در ایالات متحده ، 4085 نفر در طی یک روز بر اثر ویروس کرونا مردند. بهترین ویروس شناس فاوسی مظنون است که وضعیت همچنان بدتر خواهد شد.

شعاع رانندگی 15 کیلومتر: اقدامات تاج سخت تر می شود

بر اساس گزارش ها ، دولت های فدرال و ایالت توافق کرده اند دامنه نقاط داغ را محدود کنند. این باید در مناطقی اعمال شود که هفت روز با بیش از 200 عفونت جدید در هر 100000 نفر ساکن هستند.

نمایش توضیحات

برلین

  • ایالات متحده بیشتر تحت تأثیر کرونا قرار می گیرد
  • تعداد کشته شدگان در حال حاضر بیش از 4000 نفر بوده است
  • و احتمالاً بدتر خواهد شد ، همانطور که فاوسی ، ویروس شناس ارشد مشکوک استنیروی موج تاج بیشتر و بیشتر به ایالات متحده ضربه می زند. تعداد کمک هزینه های روزانه مرگ تاج برای اولین بار به بالاتر از 4000 رسیده است. طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز در بالتیمور صبح جمعه 4085 فرد آلوده به ویروس روز پنجشنبه درگذشتند. علاوه بر این ، 274703 عفونت جدید ثبت شده است.از روز چهارشنبه ، 3865 مورد مرگ ناشی از ویروس گزارش شده است که بالاترین میزان در 24 ساعت گذشته است. به گفته دانشگاه جان هاپکینز ، عفونت های جدید شایع ترین در روز شنبه بود 297 491 ظرف 24 ساعت ثبت می شود.می توانید اخبار بیشتر ایالات متحده را در وبلاگ خبری ایالات متحده بخوانید.

فاوسی: اوضاع کرونا در ژانویه بدتر خواهد شد

ویروس شناس ارشد هشدار داد: “ما معتقدیم که هرچه بیشتر در ژانویه وارد شویم ، اوضاع بدتر خواهد شد.” آنتونی فاوسی در یک مصاحبه رادیویی ماه هاست كه پزشك به هموطنان خود هشدار داده است كه از ماسك استفاده كنند ، مسافت را رعایت نكنند و به اقدامات بهداشتی توجه كنند.

ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه


او مرتباً به رئیس جمهور ایالات متحده دروغ می گفت دونالد ترامپ über Kreuz ، که ابتدا او را به عنوان رئیس ویروس شناس منصوب کرد و بعداً او را به تاکتیک های ارعاب متهم کرد. فاوسی یک “فاجعه” بود ، ترامپ اخیراً مسموم کرد.

رئیس جمهور ابتدا همه گیری تاج را انکار کرد ، و بعداً آن را نادیده گرفت و آن را با “آنفولانزای خفیف” مقایسه کرد. وی در بهار پیش بینی کرد که ویروس با صدای گل نرگس پایان یافت.

بحران تاج اقتصاد آمریکا را نیز تهدید می کند

پس از بحران تاج ، بحران آمریکایی شکست اقتصاد یکی ، در اوج خود ، حدود 40 میلیون نفر بیکار بودند. کارشناسان سیاسی دلیل اصلی شکست ترامپ در انتخابات 3 نوامبر را مدیریت ویرانگر بحران و عدم همدلی می دانند.

در کل ، ایالات متحده – این کشور 330 میلیون نفر سکنه دارد – بیش از جمعیت دارد 21.6 میلیون افراد آلوده به ویروس کرونا. بیش از 365000 نفر از زمان ابتلا به بیماری همه گیر در اثر پاتوژن Sars-CoV-2 جان خود را از دست داده اند. به طور مطلق ، این بیش از هر کشور دیگر در جهان است.

در پشت آنها هند (10.4 میلیون عفونت ، 150600 مرگ) ، برزیل (8 میلیون عفونت ، 201000 مرگ) و روسیه (3.2 میلیون عفونت ، 60100 مرگ) وجود دارد. با جمعیت تبدیل شده ، حدود دوازده کشور با حدود 110 مرگ در هر 100000 نفر از ایالات متحده بلندتر هستند (آلمان: 45.6).

کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *