ایالات متحده آمریکا: طوفان پایتخت در واشنگتن – مقصر ترامپ است

[ad_1]

اظهار نظر

طوفان پایتخت آمریکا: مقصر دونالد ترامپ است

به گفته مفسر ما ، جورگ کووس ، برای حمله پایتخت به واشنگتن ، رئیس جمهور باید برکنار و به محاکمه کشانده شود.

مایک پنس: این شوخی با خواسته های ترامپ مغایرت دارد

در غیر این صورت ، چنین معاون رئیس جمهور وفادار مایک پنس از جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات در کنگره امتناع ورزید. این تعداد جمهوری خواهانی را که از رئیس جمهور آمریکا فاصله می گیرند افزایش می دهد. وی روز پنجشنبه پیروزی رسمی جو بایدن را تأیید کرد.

نمایش توضیحات

واشنگتن. جهان به سختی درباره 6 ژانویه 2021 فکر خواهد کرد. میلیاردها نفر از دیدن چگونگی غلبه بر مهمترین مکان در ایالات متحده و آمریکا متعجب شدند قانون اساسي نقض شده استکاپیتول مکانی مقدس برای دموکرات های آمریکایی است. جرج واشنگتن سنگ بنای آن را در سال 1793 ریخت و شخصاً آن را با سه ضربه زمین زد. این شهر در اطراف صندلی فعلی مجلس سنا و مجلس نمایندگان در حال رشد است.پایتخت قلب قلب است دموکراسی و پایتخت در همان زمان. به همین دلیل است که شکست دستگاه امنیتی دولت به شدت مسلح در حمله به ساختمان بسیار چشمگیر است.

انتخابات ایالات متحده 2020 – همه اخبار مهماگر او به یک جمعیت سیاه حمله می کرد ، این کار به غسل ​​خون انجام می شد

آشتی با این شرم ملی سوالاتی را ایجاد می کند که در قلب دموکراسی نفوذ می کند. رک و پوست کنده وجود دارد پشتیبانی می کند برای پوتچیست های راست؟ آیا همه واحدهای ایالت بدون شک بر اساس قانون اساسی است؟

یک چیز مطمئن است: اگر یک جمعیت سیاه پوست ، نه یک سفیدپوست ، چنین چیزی را داشتند کاپیتول حمله کرد – شب در واشنگتن با حمام خون پایان می یابد.

بنابراین ، 6 ژانویه 2021 – مانند 11 سپتامبر 2001 – یک روز تاریک در آمریکا خواهد بود تاریخ وارد. با این تفاوت که این دشمنان خارجی نبودند بلکه شهروندان خود آنها بودند که جرات حمله خشونت آمیز به ملت را داشتند. هیچ کس اسامه بن لادن مهاجمان را نمی فرستد. رئیس جمهور خودش پیروان خود را با دروغهایی که بارها و بارها در مورد پیروزی دزدیده شده تکرار کرده بود.

چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده مقصر این رسوایی است

بن لادن هواپیمای ربوده شده در سال 2001 به کاپیتول برخورد نکرد زیرا مسافران شجاع به موقع آن را سقوط کردند. اوباش ترامپ تحت تأثیر طوفان قرار گرفته و چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده مقصر رسوایی است. به همین دلیل وی باید برکنار و به دادگاه معرفی شود. هیچ کس برای مدت طولانی به دنبال شواهد نیست.

تا آخرین ثانیه وجود دارد دونالد ترامپ شورشیان را تشویق کرد. آنچه ماهها پیش آغاز شد ، هنگامی که او به سمت راست ، مبارزان پسران مغرور فریاد زد ، “آماده شوید” ، در طول حمله به پایتخت ادامه یافت.


حتی در حالی که غبار گاز اشک آور از میان اتاقهای طوفانی شده پایتخت و مهاجمان مقابل عبور می کرد دوربین های تلویزیونی پیروز شد ، ترامپ دوباره با طرفداران خود که دیوانه شده بودند صحبت کرد. باز هم غیر واقعی برای “پیروزی دزدیده شده در انتخابات” ، باز هم کاملا غیرمسئولانه.

وی به مهاجمان اصرار كرد: “ما شما را دوست داریم. شما بسیار خاص هستید.” این جمله در آمریكایی نیز به كار رفته است کتاب های تاریخ وارد.

جاه طلبی های ترامپ برای نامزدی مجدد از بین رفته است

اگر اولین باشد شوکه شدن خرد کن ، ملت باید دور هم جمع شوند. حزب جمهوری خواه باید از رئیس جمهور خطرناک خود جدا شود و سرانجام خود را از گروگان ترامپ رها کند. او فقط می تواند شکست خود را با کمک به گردهم آوردن ملتهای تقسیم شده و رأی دهندگان گمراه از رئیس جمهور قاشق جبران کند.

به همان اندازه که دموکرات ها و جمهوری خواهان متفاوت هستند. آنها باید کمترین مخرج مشترک باشند من باور دارم بازگشت به حقیقت واقعیت ها. دونالد ترامپ این بنیاد را نابود کرده است ، بدون آن گفتمان دموکراتیک نمی تواند کار کند.

تنها نکته مثبت در مورد 6 ژانویه 2021 این است که حداکثر تا این روز ، آرزوهای ترامپ برای یک موضوع جدید است نامزدی انجام داده اند ترامپ می تواند منتظر مشاهده روز انتخابات بعدی در سال 2023 باشد.

اما مراقب باشید! ممکن است یک ترامپ جدید بیاید. متأسفانه ، زمین برای او آماده شده است. این احتمالاً بدترین یافته از آن است شب وحشت از واشنگتن

دونالد ترامپ – اطلاعات بیشتر درباره رئیس جمهور ایالات متحدهجدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *