اکنون معافیت پرداخت مشترک برای داروها در سال 2021 را بررسی کنید

[ad_1]

تخفیف مالی

اکنون معافیت پرداخت مشترک برای داروها در سال 2021 را بررسی کنید

برای بسیاری از داروها ، بیماران باید هزینه اضافی بپردازند. با این حال ، تحت شرایط خاص ، ممکن است معاف شوند. چه زمانی این امکان وجود دارد؟


تحت شرایط خاص ، افرادی که بیمه درمانی اجباری دارند ، مجبور نیستند هزینه داروهای تجویز شده را پرداخت کنند.

تحت شرایط خاص ، افرادی که بیمه درمانی اجباری دارند ، مجبور نیستند هزینه داروهای تجویز شده را پرداخت کنند.

عکس: dpa

برلین کسانی که بیمه درمانی اجباری دارند می توانند از پرداخت هزینه داروهای تجویز شده معاف شوند. پیش فرض: انجمن دارویی آلمان توضیح می دهد: بار مالی بیش از دو درصد درآمد ناخالص سالانه است.

کمک هزینه ها نیز در اینجا در نظر گرفته شده است. در بیماران مزمن فقط یک درصد است. کودکان و جوانان تا هجدهمین سالگرد تولد خود همیشه از پرداخت معاف هستند.

بیمارانی که درآمد قابل پیش بینی دارند و انتظار دارند که به طور منظم پرداخت مشترک داشته باشند ، اکنون باید برای معافیت سال تقویمی 2021 به شرکت بهداشتی خود مراجعه کنند. افراد مبتلا می توانند با استفاده از a بررسی کنند که آیا در طول سال به حداکثر میزان بار رسیده است
ماشین حساب پرداخت مشترک تعیین کردن

اگر پزشک تجویز کننده یک یادداشت معافیت از نسخه را وارد کرده باشد یا اگر بیمار می تواند یک اعلان مربوطه را به داروخانه ارسال کند ، هیچ هزینه اضافی قانونی برای بیمه درمانی دریافت نمی شود. در مورد داروهای تجویزی ، در غیر اینصورت پرداخت اضافی ده درصد قیمت است ، اما حداقل پنج یورو و حداکثر ده یورو است.

گواهی رهاسازی می تواند نه تنها در داروخانه کمک کند. این امر همچنین هنگام مراجعه به پزشک یا کلینیک یک کمک مالی است ، زیرا مکمل های قانونی برای پرستاران یا بستری شدن در بیمارستان نیز اعمال می شود.

© dpa-infocom ، dpa: 210108-99-944922 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *