اولین روز Brexit با ترافیک مایع بین انگلیس و اتحادیه اروپا آغاز می شود بین المللی

[ad_1]

شروع به کار Brexit با فرارسیدن سال جدید ، حداقل در حال حاضر به معنای محاصره وحشتناک مرزهای جدید نیست. طبق گفته شرکتی که آن را اداره می کند ، در ساعات اولیه 1 ژانویه ، تقریباً 200 کامیون موفق شدند از “یوروتونل” که انگلیس را به فرانسه متصل می کند عبور کنند “بدون هیچ مشکلی”. همچنین ، شهردار کاله ، ناتاچا بوچارد ، اطمینان داد که این شهر ، که گذرگاه اصلی دریایی کالا و مردم بین قاره اروپا و جزایر انگلیس است ، برای این دوره جدید “آماده” است ، اگرچه هیچ کس در طرف فرانسوی دقیقاً راضی نیست طلاق انگلیس

پرچم انگلستان و اروپا. در ویدئو ، روز 1 پس از توافق نامه Brexit.عکس: AP / VIDEO: رویترها

بوشارت در بیانیه ای به ایستگاه RTL اعتراف کرد: “من فکر می کنم پس از 47 سال ساخت و ساز و مبادله بازگشت به عقب نیست ، ما آن را با روحیه حزبی قبول نداریم.” مشاور توضیح داد که او شاهد ورود اولین کامیون ها به Brexit در اولین شب Brexit بوده است که به خاک انگلیس سفر می کنند و بنابراین از این پس تحت کنترل و تشریفات گمرکی برای رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشتی مورد نیاز کشور قرار دارد. مقصد طبق توافق در Brexit. “ما از عبور اولین کامیون دوران پس از برکسیت ناراحت هستیم. این نشان دهنده سالها آماده سازی ، تحولات و تحولات است. “

با این حال ، وی گفت ، “راحت” است که بدانیم حداقل یک توافق نامه وجود دارد که اولین طلاق اتحادیه اروپا را تنظیم می کند. روزانه حدود 7000 کامیون از یا به انگلستان از بندر کاله عبور می کنند. از این پس ، آنها باید کنترل گمرکی و دامپزشکی را تصویب کنند. بوچارد ابراز امیدواری کرد: “ما آماده هستیم ، بندر آماده است ، تونل آماده است ، قلمرو آماده است” ، اما ابراز امیدواری کرد که شرکت های حمل و نقل “برای جلوگیری از انسداد و از دست دادن زمان” در گمرک “این نتیجه را دارند که تمام اسناد آماده هستند” .

كلمنت بن ، وزیر امور خارجه در امور اروپا ، همچنین چند ساعت بعد در هنگام بازدید از یوروتونل جشن گرفت: “ما آماده هستیم.” با این حال ، وی در بیانیه های جمع آوری شده توسط رویترز هشدار داد ، فرانسه بر اجرای مناسب توافق نامه Brexit نظارت خواهد کرد. “این توافق نامه امروز آغاز می شود. این سالها ، احتمالاً دهه ها دوام خواهد داشت. وی گفت: آنچه می خواهیم این است كه هر كشور به تعهدات خود احترام بگذارد.

سخنگوی Getlink ، شرکت مجری یوروتونل ، به آژانس مطبوعاتی فرانسه (AFP) گفت: در اولین روز سال و تسخیر Brexit ، “ترافیک برای یک شب استثنایی و تاریخی کاملاً شدید بود ، اما همه چیز خوب پیش رفت.” وی افزود: “همه کامیون ها تشریفات را به خوبی انجام داده بودند.” کنترل اسناد در پستی که قبلاً امنیت انجام شده است انجام می شود. به اصطلاح وجود دارد عوامل Brexitگزارش Efe تنها به وظیفه تأیید داده های ثبت و تاریخ اسنادی که به صورت دیجیتالی به گمرک منتقل می شوند اختصاص داده شده است. همچنین می توان در یک سرویس مجازی به نام “مرز هوشمند” مشترک شد ، که ارائه اطلاعات قبل از سفر را امکان پذیر می کند ، بنابراین فقط دوربین ها باید شماره ثبت را پیدا کنند تا اطلاعات به طور خودکار به گمرک منتقل شود.

اولین کامیونی که اندکی پس از نیمه شب فرانسه را به مقصد انگلیس ترک کرد ، یک وسیله نقلیه از رومانی بود که نامه ها و بسته ها را حمل می کرد. راننده وی ، توما مویز ، 62 ساله ، قبل از اینکه شهردار کاله به طور نمادین دکمه را فشار دهد تا اجازه عبور دهد ، گفت: “من بسیار خوشحالم ، این برای من یک امتیاز است.”

در صبح ، اولین کشتی ها از انگلستان نیز بدون هیچ مشکلی وارد بندر کاله شدند. اولین شاتل بود کنت پراید، از شرکت P&O Ferries ، که 36 کامیون را روی اسکله ها گذاشت ، سه کامیون برای کنترل بیشتر فرستاده شدند و بقیه مجاز به ادامه سفر بودند ، گزارش AFP. رئیس جمهور بندر ژان مارک پویسو روز گذشته خود را “بی خیال” در مورد مدیریت جدید ترافیک دریایی اعلام کرده بود. پس از همه ، او گفت ، “برای سه سال ما همه چیز ممکن را آماده کردیم” برای Brexit ، که در حال حاضر یک واقعیت است.

حدود 70 درصد تجارت بین انگلیس و اتحادیه اروپا از طریق بندرهای کاله و دانکرک فرانسه انجام می شود. طبق گزارش خبرگزاری فرانسه ، روزانه به طور متوسط ​​60،000 مسافر و 12،000 کامیون.

از سوی دیگر ، در بندر دوور ، پس از اتمام جدایی انگلستان از اتحادیه اروپا ، صلح نیز در آغاز دوره جدید حاکم شد. آژانس Efe گزارش داد ، یک کامیون مسئول حامل Slavi Ivanov Shumeikov اولین کسی بود که این مرحله جدید را آغاز کرد و با عبور از شهر Folkestone ، در جنوب شرقی انگلیس ، Eurotunnel را هنگام تحقق تعطیلات کنترل کرد.

دولت بوریس جانسون موفق شده است از ترس از هرج و مرج مرزی که Brexit بدون توافق ایجاد می کند ، جلوگیری کند ، اما در ماه های آینده باید با تنش های ارضی داخلی ناشی از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا روبرو شود. “اسكاتلند به زودی اروپا برمی گردد. چراغ را روشن کن. در حساب توییتر خود نوشت وزیر قلمرو خودمختار نیکولا استورجن. “ما متعهد هستیم که مسیر قانونی و قانون اساسی برای رسیدن به یک کشور مستقل را دنبال کنیم. اسکاتلند به عنوان یک عضو مستقل در اتحادیه اروپا شریکی خواهد بود که روابط را نه تنها برای تقویت اقتصاد و جامعه منصفانه تر ، بلکه برای داشتن تفاهم بین اتحادیه اروپا و انگلیس نیز ارتقا می دهد “، در تریبونی که توسط ال. PAÍS اسکاتلند در ماه مه انتخابات منطقه ای برگزار می کند و تمام نظرسنجی ها پیروزی قانع کننده حزب ملی اسکاتلند را پیش بینی می کنند. نکته اصلی برنامه انتخاباتی وی برگزاری دومین همه پرسی استقلال ، پس از تلاش ناموفق در سال 2014 است.

بوریس جانسون ، که قبلاً به صراحت اعلام کرده بود که از مشاوره دوم خودداری می کند ، از سخنرانی سال نو خود برای چشمک زدن به رای دهندگان اسکاتلندی استفاده کرد: “من فکر می کنم غریزه اکثر شهروندان این کشور این خواهد بود که مانند انگلیس با هم قدم بزنند. وی گفت: انگلیس ، اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی با هم همکاری می کنند تا اصول و ارزشهای ما را به جهانیان نشان دهند.[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *