اوزیل قبل از انتقال آرسنال به فنرباغچه استانبول

[ad_1]

رسانه های ترکیه گزارش می دهند

اوزیل قبل از انتقال آرسنال به فنرباغچه استانبول

به روز شده: 01/06/2021 ، 15:22


قبل از انتقال به فنرباغچه استانبول باید باشید: مسوت اوزیل از آرسنال.

قبل از انتقال به فنرباغچه استانبول باید باشید: مسوت اوزیل از آرسنال.

عکس: dpa

استانبول رسانه های ترکیه گزارش دادند ، مسوت اوزیل ، قهرمان سابق جهان در حال انتقال به فنرباغچه استانبول است.خبرگزاری DHA روز چهارشنبه تحت عنوان “یک رویا به حقیقت پیوست” گزارش داد که دو کشور بر سر یک قرارداد سه و نیم ساله توافق کرده اند. اما هنوز چیزی امضا نشده است.

بر اساس این گزارش ، اوزیل 32 ساله در 6 ماه اول به پرداخت آرسنال ادامه خواهد داد. حرفه ای در باشگاه لندن ترتیب داده شده است. مربی Mikel Arteta او را نه به لیگ برتر و نه به لیگ اروپا گزارش نکرده است. قرارداد اوزیل با آرسنال تا پایان فصل است.

طبق گزارش DHA ، اوزیل همسایه رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه خواهد بود و کارهای ساختمانی خانه جدید وی در حال انجام است. اوزیل در آلمان به دلیل عکس با اردوغان در سال 2018 به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. او سه شنبه شب ، شایعه تغییر در شبکه های اجتماعی را با عکس خود در استانبول ، که تحت آن نوشت “این شهر …” را اثبات کرد.

فنرباغچه در ابتدا به این گزارش پاسخ نداد. مشاور اوزیل ، Erkut Sögüt روز چهارشنبه در مصاحبه ای با ESPN پایین آمد ، اما به تصمیم اخیر اشاره کرد. سوگوت گفت: “مسوت ترجیح می دهد بماند ، اما تو در فوتبال هرگز نمی دانی.” “همه چیز می تواند خیلی سریع تغییر کند. ما در حال بررسی همه گزینه های ژانویه و تابستان هستیم.” تاکنون سوگوت و اوزیل به طور قاطع تغییر زودهنگام را رد کرده اند.

از سوی دیگر ، مجله اینترنتی “football.london” انگلیس اعلام کرد که ستاره سابق هافبک “توپچی ها” در حال مذاکره با باشگاه MLS DC United برای انتقال احتمالی در ایالات متحده است. در گذشته شایعاتی درباره تغییر DC وجود داشت.

© dpa-infocom ، dpa: 210106-99-916475 / 4


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *