انواع تاج: این جهش های ویروسی نگران کننده متخصصان است

[ad_1]

پاندمی

جهش های کرونر: این انواع مختلف وجود دارد

تاکنون دو جهش در ویروس کرونا در آلمان مشاهده شده است. چه چیز دیگری آنجاست؟ بررسی ما به شما نشان می دهد.


در این تصویر ، که توسط انستیتوی تحقیقات ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) تهیه شده است ، یک سلول (سبز) به ویروس کرونا (SARS-CoV-2 ، زرد) آلوده است.  اکنون کارشناسان نگران جهش در ویروس هستند.

در این تصویر ، که توسط انستیتوی تحقیقات ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) تهیه شده است ، یک سلول (سبز) به ویروس کرونا (SARS-CoV-2 ، زرد) آلوده است. اکنون متخصصان نگران جهش های ویروس هستند.

عکس: Niaid / Europa Press / dpa

برلین

  • نوع جدید ویروس کرونا از انگلستان به طور قابل توجهی مسری تر از نوع قبلاً غالب است
  • محققان همچنین نگران سه جهش دیگر در آفریقای جنوبی ، ژاپن و برزیل هستند
  • چه چیزی در مورد این گزینه ها شناخته شده است و WHO چگونه واکنش نشان می دهد؟ مرورواقعیت جهش ویروس یکی است روند عادی. در صورت جهش ویروس و ایجاد یک بیماری همه گیر جهانی ، می تواند حیاتی شود. همچنین جهش های زیادی از ویروس اصلی در همه گیری تاج فعلی وجود داشت.با این حال ، فقط کسانی که ویروس را از هر طریق قابل توجهی تغییر می دهند مورد توجه قرار می گیرند. از آنجا که Sars-Cov-2 قبلاً چندین هزار بار جهش کرده است – اما اکنون به طور خاص دو نوع این کار را انجام می دهد تیترهاکه بخصوص در آفریقای جنوبی ، انگلیس و ایرلند خشمگین هستند.نوع بسیار مسری کرونا: جهش انگلیسی

اندکی قبل از کریسمس ، اولین بار جهش به نام B.1.1.7 ویروس کرونا در انگلیس گزارش شد. در سال 2020 به صورت پراکنده در کشورهایی مانند برزیل یا استرالیا ظاهر می شود ، اما در پایان سال به ویژه در جنوب شرقی انگلیس به سرعت گسترش می یابد.

این ویروس خصوصاً در لندن و کنت بد است. وزیر بهداشت مت هنکوک گفت ویروس جهش یافته در کشور وجود دارد “خارج از کنترل”. داده های انگلیس و اکنون دانمارک نشان می دهد که B.1.1.7 تا 70 برابر نسخه اصلی ووهان مسری است.


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهجهش های تاج انگلستان اغلب جوانان را آلوده می کند

نسخه جدید در متفاوت است 23 جهش به ویروس اصلی محققان گمان می کنند که این تغییرات باعث می شود که عامل بیماری زا به راحتی به داخل سلول های میزبان بپرد و وارد شود. گفته می شود B.1.1.7 در بیمار مبتلا به Covid 19 با ضعیف ایجاد شده است سیستم ایمنی، از این رو باید به سایر بیماران نیز منتقل می شد.

محققان بر این باورند که به خصوص در جوانان زیر 20 سال مسری است که جهش ویروس کرونا به ویژه مسری است.

درباره آن بخوانید: جهش تاج: در اینجا چقدر خطرناک برای کودکان است

با این حال ، همه چیز از شرکت دارویی Pfizer ناشی می شود. این آزمایشات کارآیی واکسن وی روی 16 نوع مختلف از ویروس جهش یافته – که در همه آنها آنتی بادی ها در برابر شیوع بیماری محافظت می شوند.

نوع خطرناک: جهش تاجگذاری آفریقای جنوبی

همانند انگلیس ، مقامات آفریقای جنوبی اندکی قبل از کریسمس کشف نوع جدید ویروس کرونا را اعلام کردند: 501Y.V2. برخلاف جهش یافته در انگلستان ، نوع تاج آفریقای جنوبی می پوشد جهش E484K به خودی خود

این جهش خطرناک تلقی می شود زیرا آنتی بادی های ضد آن کمتر کارآمد به نظر می رسند بی بی سی. روزنامه نگار پزشکی دکتر کریستوف اسپشت اثربخشی را ارزیابی می کند واکسن کمی متفاوت است ، با این حال. وی معتقد است که واکسن Biontech و Pfizer و همچنین AstraZeneca در برابر جهش آفریقای جنوبی موثر خواهد بود.

همچنین جالب است: هشدار مرکل درباره جهش تاج: “تا عید پاک سخت خواهد بود”

نسخه آفریقای جنوبی نیز از 13 دسامبر وارد آلمان شده است. وی در خانواده ای یافت شد که از آفریقای جنوبی به بادن-وورتمبرگ نقل مکان کردند. در حال حاضر شش مورد در منطقه Zolernalb وجود دارد سه خانوار معروف

موسسه رابرت کوچ همچنین نوع جدید ویروس را در مردی از بوتروپ که در آفریقای جنوبی نیز بود کشف کرد.

جهش های برزیل: B.1.1.33 و B.1.1.28

جهش ویروس کرونا نیز در اوایل سال 2020 در برزیل ظاهر شد – اما در ماه آگوست در بزرگترین کشور آمریکای جنوبی. مانند جهش در آفریقای جنوبی ، نوع برزیلی ویروس حامل جهش E484K است.

شما می توانید طبیعی داشته باشید پادتن تأثیر اندک بر نوع جدید ویروس: در ماه آگوست ، دو مورد در رسانه های برزیل گزارش شد که به ترتیب تنها چهار و پنج ماه پس از اولین بیماری ، دو زن به این بیماری آلوده شدند.


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعیک نوع ویروس از آسیا: جهش تاج ژاپن

در 8 ژانویه 2021 ، ژاپن نیز جهش ناشناخته ویروس کرونا را گزارش داد. چهار نفر پس از آن از آمازون می آیند توکیو آنها پرواز کرده بودند ، آنها را در آنها حمل می کردند.

یک مرد بالای 40 سال در حال حاضر یک فرم حاد دارد مشکلات تنفسی رئیس بیمارستان بهداشت ژاپن ، تاکاجی واکیتا ، در بیمارستان گفت. دو مسافر دیگر از علائم خفیف رنج می بردند ، یک نفر در سن نوجوانی بدون علامت بود.

تاکنون ، هیچ مدرکی دال بر مسری بودن جهش ژاپنی وجود ندارد ، اما به گفته وکیتا ، شباهت هایی با انواع مختلف آن در آفریقای جنوبی و انگلیس وجود دارد.

همچنین بخوانید: با وجود قفل: کجا افراد به تاج آلوده می شوند؟

جهش ها: WHO کمیته اضطراری را تشکیل می دهد

سازمان بهداشت جهانی (سازمان بهداشت جهانی) اکنون کمیته اضطراری خود را به دلیل گسترش سریع و سریع انواع مختلف تاج جدید ، برای یک جلسه “اضطراری” تشکیل داده است.

در ابتدا قرار بود این کمیسیون طی دو هفته تشکیل شود. با این حال ، WHO جلسه را از قبل برای “بحث در مورد موضوعاتی که نیاز به توجه فوری دارند” برنامه ریزی کرده است ، WHO در ژنو گفت. این موارد شامل “آخرین انواع ویروس و ملاحظات در مورد نحوه برخورد با واکسن ها و گواهینامه های آزمایش هنگام مسافرت به خارج از کشور”.


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *