انجمن مستأجر در برلین: افزایش بسیار زیاد در هزینه های گرمایش

[ad_1]

زنده

انجمن مستأجر در برلین: افزایش بسیار زیاد در هزینه های گرمایش


ترموستات بخاری.

ترموستات بخاری.

عکس: dpa

برلین امسال مستاجران در برلین با افزایش بسیار زیاد در هزینه های گرمایش مواجه خواهند شد. انجمن مستأجران در برلین روز پنجشنبه اعلام کرد ، دلیل این امر مالیات ملی CO2 به میزان 25 یورو در هر تن دی اکسید کربن منتشر شده از اول ژانویه است. از آنجا که موجر می تواند آنها را به هزینه های اضافی اختصاص دهد ، در نهایت مستاجران باید قبض را پرداخت کنند. بنابراین ، موجرها انگیزه ای برای سرمایه گذاری برای صرفه جویی در مصرف انرژی نخواهند داشت.مدیر عامل انجمن مستأجر راینر وایلد انتقاد کرد: “این بی معنی است در مورد سیاست های آب و هوایی ، که مستاجران باید هزینه های زیادی را برای آن بپردازند.” “ما از دولت فدرال می خواهیم دستورالعمل هزینه های عملیاتی را بلافاصله تغییر دهد و بار قیمت CO2 را به صاحبخانه تحمیل كند. فقط آنها می توانند با ایجاد تغییراتی در ساختمان و سیستم گرمایشی ، مصرف انرژی را به طور پایدار كاهش دهند.”

طبق اعلام انجمن مستاجران ، هزینه های گرمایش به دلیل قیمت CO2 7.9 سنت در لیتر یا 0.6 سنت در هر کیلووات ساعت افزایش یافته است. وایلد گفت: “برای برلین ، این بدان معناست که مستاجران در یک آپارتمان با گرمایش گاز باید به طور متوسط ​​52.66 یورو سالانه و مستاجرهای یک آپارتمان با گرمایش نفت حتی 88.20 یورو بیشتر بپردازند.”

در مجموع ، در نتیجه هزینه جدید ، مستاجران در برلین امسال باید هزینه اضافی 43 میلیون یورو را متحمل شوند ، بدون اینکه صاحبان خانه انگیزه ای برای بهبود سیستم گرمایش داشته باشند. “مسکن تأیید شده مسکن فقط یک قطره در اقیانوس است زیرا فقط چند خانوار از این حمایت برخوردار می شوند.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *