انجمن انگلیسی: Cavani-Post نژادپرست نیست – Berliner Morgenpost

[ad_1]

قفل باقی مانده است

انجمن انگلیسی: Cavani-Post نژاد پرست نیست


او از سه مسابقه مسابقه ای محروم شده است: ادینسون کاوانی از منچستر یونایتد.

او از سه مسابقه مسابقه ای محروم شده است: ادینسون کاوانی از منچستر یونایتد.

عکس: dpa

لندن اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) از محرومیت ادینسون کاوانی دفاع کرد ، اما دریافت که مهاجم قهرمان سابقه منچستر یونایتد نژادی عمل نکرده است.با این حال ، این تصمیم کافی نیست که بازیکن به سادگی قصد چنین کاری را نداشته است ، که AP روز پنجشنبه نقل کرد. کاوانی 33 ساله به دلیل ارسال در اینستاگرام از انجام سه بازی مسابقه ای در ماه اکتبر منع شد و باید حدود 110 هزار یورو جریمه نقدی پرداخت کند. در این نشریه ، شهروند اروگوئه از اصطلاح اسپانیایی برای سیاه پوستان استفاده می کند (“سیاه”).

اتحادیه فوتبال انگلیس ادعا می کند که طرفداران فوتبال انگلیس ممکن است این انتخاب کلمات را از نظر نژادی توهین آمیز بدانند – حتی اگر کاوانی هرگز آنچه را که مهاجم و منچستر یونایتد روشن کرده اند ، در نظر نگرفته اند. مهاجم تأكید كرد كه این هدف به عنوان یك سلام دوستانه به یك دوست است. این کلمه در آمریکای جنوبی معنای متفاوتی نسبت به انگلستان دارد و اصطلاحی پرکاربرد است.

اتحادیه فوتبال انگلیس این استدلال را پذیرفت که کاوانی ، که اخیراً به منچستر نقل مکان کرده بود ، در مدت کوتاهی که داشت ، در درک معنای این اصطلاح ناتوان بود. با این وجود ، کمیته FA از عدم آموزش منچستر یونایتد در شبکه های اجتماعی انتقاد کرد.

روز چهارشنبه ، انجمن قاره آمریکای جنوبی Conmebol با انتقاد از این ممنوعیت ، اتحادیه فوتبال انگلیس را به “ناآگاهی” متهم کرد. این مجازات “شرایط فرهنگی و اصطلاحات خاصی که در اروگوئه در زندگی روزمره استفاده می شود” را در نظر نمی گیرد. ” کاوانی هرگز کاری نکرده که بتوان آن را نژادپرستانه تعبیر کرد.

© dpa-infocom ، dpa: 210107-99-934633 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *