انتقاد گسترده از تصمیمات کمک ائتلاف برای تاج

[ad_1]

قطعنامه های ائتلاف

انتقاد گسترده از تصمیمات کمک ائتلاف برای تاج

به روز شده: 02/04/2021 ، 17:06


رهبران CDU / CSU و SPD برای حمایت از خانواده ها ، حقوق بگیران با دستمزد پایین ، شرکت ها ، غذا و فرهنگ ، در مورد میلیاردها توافق کرده اند.

رهبران CDU / CSU و SPD برای حمایت از خانواده ها ، حقوق بگیران با دستمزد کم ، شرکت ها ، غذا و فرهنگ ، در مورد میلیاردها توافق کرده اند.

عکس: dpa

این ائتلاف بزرگ نیازهای افرادی را که بیشتر در معرض بیماری همه گیر عروق کرونر قرار دارند می بیند – و برای کاهش این مسئله حدود ده میلیارد یورو هزینه می کند. اما CDU / CSU و SPD تشویق به این دلیل دریافت نمی کنند. برعکس.

برلین کمک جدید به کرونا ، که توسط ائتلاف بزرگ تصمیم گرفته شده ، با انتقادات آشکار مخالفان ، هم در اقتصاد و هم از سوی اتحادیه های کارگری و انجمن های اجتماعی روبرو شده است.در حالی که آنها میلیاردها خانواده ، حقوق بگیران با دستمزد کم ، غذا ، غذا و شرکتها و فرهنگ را تا حد زیادی ناکافی می دانند ، اتحادیه و SPD تصمیمات خود را کمک مهمی به کسانی که بطور خاص تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته اند می دانند.

سیاستمداران برجسته اتحادیه ، مانند رهبر گروه منطقه ای HSS ، الكساندر دوبریندت ، همچنین بر همکاری سازنده در كمیته ائتلاف در روز چهارشنبه تأكید كرد: “این ائتلاف نشان داده است كه كاملاً قادر به كار است.”

وزیر امور اجتماعی هوبرتوس هایل تلاش می کند تا قطعنامه ها به سرعت اجرا شوند. سیاستمدار SPD گفت که اجرای قانون کاملاً کار می کند. وی گفت که هدف این است که چهارشنبه هفته آینده هیئت دولت با آن مقابله کند. از نظر رئیس SPD ساسکیا اسکن ، پاداش توافق شده کودک به زودی منقضی می شود. وی به RTL / ntv گفت: “شروع پرداخت زودهنگام باید تا ماه مارس یا آوریل باشد.”

کمیته ائتلاف چهارشنبه شب تصمیم گرفت میلیاردها کمک برای کاهش بحران کرونر ارائه دهد. خانواده ها باید به ازای هر کودک و همچنین بزرگسالانی که دارای امنیت اساسی هستند ، یک بار پاداش کودک 150 یورو دریافت کنند. برای افراد خود اشتغالی که ناگهان خود را نیازمند و کارمندی با درآمد کم می بینند ، دسترسی راحت تر به امنیت اساسی تا پایان سال 2021 تمدید می شود.

برای شرکت هایی که متحمل زیان مربوط به تاج شده اند ، امکان جبران خسارت نسبت به سود قبلی دو برابر خواهد شد – در صورت ارزیابی مشترک حداکثر 10 میلیون یا 20 میلیون یورو. در صنعت پذیرایی ، نرخ مالیات بر ارزش افزوده 7 درصدی ، که محدود به پایان ژوئن 2021 است ، تا پایان سال 2022 تمدید می شود. و برای برنامه Neustart Kultur باید توافق بعدی با 1 میلیارد یورو دیگر انجام شود.

اتحادیه صنفی آلمان (DGB) انتقادات كمك شده را انتقاد كرده است. آنیا پیل ، عضو هیئت مدیره DGB ، گفت: “نتیجه آن یک قطره در اقیانوس است که صحبت از چالش ها و نیازهای کارگران کم مزد و خانواده های فقیر می شود.” Paritätischer Wohlfahrtsverband نیز به روشی مشابه ادعا می کند. مدیر کل اولریش اشنایدر گفت: “شرم آور است که چگونه دولت فدرال ماه هاست که در این بحران از وضعیت فقرا چشم پوشی می کند و اکنون با 150 یورو مردم را شکنجه می کند و آنها را در زیر باران رها می کند.”

اقتصاد نیز ناخوشایند است. بسیاری از انجمن های صنعت از برنامه های متحمل خسارت به نصف انتقاد کرده اند. به طور کلی ، این اندازه گیری خوب است ، برای انجمن اتومبیلرانی VDA می نویسد. هیلدگارد مولر ، رئیس انجمن ، از آژانس مطبوعاتی آلمان گفت: “با این حال ، میزان تصمیم گیری گیج کننده است.” رئیس صنایع دستی هانس پیتر ولسیفر تأکید کرد که با توجه به مشکلات عظیم ، نه به دلیل مشکلات نقدینگی شرکت ها ، “کمک به هیچ وجه به اندازه کافی گسترده نیست”. به خصوص صنعت هتل خوشحال شد.

وزیر اقتصاد پیتر آلتمایر (CDU) از کمک جدید دفاع کرد. وی توضیح داد: “از این طریق ، ما بسیاری از شرکت های متوسط ​​را که به رقابت پذیری آنها وابسته هستیم ، تقویت می کنیم تا اقتصاد بتواند بعد از بحران سریعتر حرکت کند.”

رئیس جمهور جناح چپ ، کاتیا کیپینگ ، اتحادیه و SPD را متهم کرد که خیلی دیر و سپس حتی با خونسردی عمل می کنند. وی س askedال کرد: “در حالی که همه گیری ادامه دارد ، برای همه مزایای اجتماعی و حقوق بازنشستگی ماهانه 100 یورو مشخص شده است.” کریستین دوره ، معاون گروه معاون پارلمانی FDP نیز ناامید شد: “اتحادیه و SPD درباره تعدادی از اقدامات فردی تصمیم گرفته اند که به بلند مدت به کارمندان یا شرکت ها کمک نمی کند تا از بحران خارج شوند.”

کاترین گورینگ- اکارد ، رهبر گروه سبز ، گفت: “سیگنال های دریافت شده از سوی کمیته ائتلاف ادامه ناتوان راه است و بنابراین ناکافی است.” پاداش جدید کودکان و سایر کمکهای غذایی و غذا و غذا یک قدم کوچک به جلو است. “اما این عزیمت ، که امید تازه ای ایجاد می کند ، متفاوت به نظر می رسد. کمک وعده داده شده هنوز به افراد مستقل نمی رسد.”

در مقابل ، رهبر گروه منطقه ای HSS ، الكساندر دوبریندت ، تصمیمات را متعادل توصیف كرد: “تصمیمات درست در تعادل بین حمایت از اقتصاد ، حمایت از خانواده ها گرفته شد ، اما همچنین با توجه به اینكه بودجه محدود است.” رالف برینکهاوس ، رهبر جناح اتحادیه های صنفی ، به ARD “مورگنماگازین” گفت که او قبلاً در حلقه بالای دفتر تأکید کرده بود که گران نخواهد بود. سازش خوبی پیدا شده است که می تواند از طریق بودجه نیز تأمین شود.

مارکوس سودر ، رئیس CSU در مونیخ به dpa گفت: “ما صراحتا از پاداش کودکان حمایت کرده ایم. کودکان نباید در پیشرفت کنونی بازنده شوند.” در عین حال ، حمایت از مشاغل متوسط ​​نیز مهم است. “با بازگرداندن ضررها ، نقدینگی شرکت را افزایش می دهیم.”

© dpa-infocom ، dpa: 210204-99-294595 / 4


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *