انتقاد از برنامه ریزی Rathausforum در برلین-میته

[ad_1]

توسعه شهری

انتقاد از برنامه ریزی Rathausforum در برلین-میته

انجمن مرکز تاریخی در برلین از ادعای سنا در مورد طراحی مجدد Rathausforum به عنوان “هزینه غیر ضروری” انتقاد کرد.


سنا در حال برنامه ریزی یک رقابت آزاد برای مجمع مارکس-انگلس و Rathausforum است.

سنا در حال برنامه ریزی یک رقابت آزاد برای مجمع مارکس-انگلس و Rathausforum است.

عکس: Reto البته

برلین در اختلاف بر سر طراحی مجدد این مرکز تاریخی در برلین ، انجمن مرکز تاریخی برلین خواستار به تعویق افتادن مسابقه فضای آزاد برای Rathausforum و Marx-Engels-Forum شد. این آخرین تلاش برای متوقف کردن انتشار در مجله رسمی اروپا در این پنجشنبه است. آنت احم ، رئیس انجمن گفت: “ما در حال حاضر نسبت به هزینه های غیرضروری هشدار می دهیم.”گزارش شده است که گردهمایی شهردار “مکانی برای دموکراسی” شده است. طبق سنای برلین ، معماران منظر در ماه های آینده پروژه هایی را ارائه می دهند. طبق مناقصه ، طراحی مجدد ممکن است در سال 2024 آغاز شود. از معماران خواسته شده تا چشم اندازهایی را برای سال 2040 ارائه دهند. برای این امر باید 23 میلیون یورو در دسترس باشد. ایده ها باید تا سپتامبر سال جاری به هیئت داوران متخصص ارائه شود. سپس بهترین مفاهیم باید دوباره تعمیق شوند.این انجمن از فقدان مفهوم حرکت در مرکز تاریخی انتقاد می کند

انجمن مرکز تاریخی در برلین ، بیش از هر چیز ، فقدان مفهوم حرکت در مرکز تاریخی را مورد انتقاد قرار می دهد. انتظار می رود Rathausforum و Marx-Engels-Forum تغییر کنند ، اما هنوز مشخص نیست که برای چند باند Spandauer Straße بین آنها چه اتفاقی می افتد. حداقل ایجاد یک مفهوم ترافیک در سال 2015 انجام شد ، اما از آن زمان تاکنون اتفاق کمی افتاده است. آهما می گوید “موارد اساسی” برای مرکز تاریخی از دست رفته نیست.اگر مسابقه قبل از 14 ژانویه واقعاً جلوگیری شود ، او خواستار برگزاری یک مجمع عمومی هفتگی و عمومی برای بحث های بیشتر است. به گفته وی ، نمایندگان باید به طور تصادفی از سراسر شهر انتخاب شوند ، تا ساکنان بتوانند فعالتر درگیر شوند و با مرکز شهر شناسایی شوند.

برنامه های دولت ایالتی نیز در Stiftung Zukunft Berlin با انتقادهای روشنی روبرو شده است. استفان ریشتر ، مدیر اجرایی بنیاد گفت: “ما معتقدیم كه این رقابت اتلاف وقت و هزینه است تا مجبور نشویم مفهوم جامعی را برای منطقه ایجاد كنیم.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *