انتقادات تجاری از کمک کرونا همچنان ادامه دارد

[ad_1]

شرکت ها در قفل هستند

انتقادات تجاری از کمک کرونا همچنان ادامه دارد

انجمن های بازرگانی گفتند ، برای بسیاری از شرکت های محاصره شده ، هوا رو به نازک تر می رود. کمک باید سریع بیاید. اما بوروکراسی اداری بسیار زیاد است. رئیس تجارت از “درخواست ناامیدانه کمک” صحبت کرد.


هانس پیتر وولسیفر گفت: “كمكهایی كه بصورت گسترده به عنوان كمك بازوكا توزیع می شود باید سرانجام به شركتها برسد و با بروكراسی كاهش یابد.

عکس: dpa

برلین انتقاد از اقتصاد در اجرای کند و دیوان سالاری بیش از حد با کمک دولت از کرونا متوقف نمی شود.

هانس پیتر ولسیفر ، رئیس صنایع دستی به خبرگزاری آلمان گفت: “کمک هایی که به عنوان کمک بازوکا تبلیغ می شود ، بالاخره باید به شرکت ها برسد و نباید بوروکراسی را به تأخیر انداخت.” انتقادات همچنین از سوی انجمن فدرال SME ها صورت گرفت که در مورد “وعده های پوچ” صحبت می کرد.

Wollseifer گفت: “اگر این فقط مسئله بیرون راندن ناامیدی از هرج و مرج مقررات بود ، آزار دهنده بود ، اما هنوز تهدیدآمیز نبود. اما دیگر فقط ناامید کننده نیست ، تهدیدی برای وجود بسیاری از شرکت های ما است.” وزیر دارایی اولاف شولز (SPD) در ابتدای همه گیری در ماه مارس ، هنگامی که یک برنامه اعتبار نامحدود ارائه داد ، در مورد بازوکا صحبت کرد. اصطلاح “بازوکا” تقریباً به معنای “قدرت شلیک” مالی نامحدود است.

اساس انتقاد از اقتصاد از یک سو تأخیر در پرداخت کمک های عادی ماه نوامبر است که یارانه شرکت ها است. پرداخت از طریق کشورها فقط از روز سه شنبه آغاز شد. از طرف دیگر ، انتقاداتی به شرایط غلبه بر کمک ها وارد شده است. برخلاف کمک در ماه های نوامبر و دسامبر ، ضرر و زیان درآمد حاصل نمی شود بلکه هزینه های ثابت آن عملیاتی است.

ولسیفر ، رئیس انجمن مرکزی صنایع دستی آلمان ، به فوریت کمک احتیاج دارد: “و اکنون ، زیرا در غیر این صورت بسیاری از شرکت ها از محاصره دوام نخواهند آورد. سیاستمداران باید خیلی سریع انتظاراتی را که مطرح کرده اند با شرایط واقعی سازگار کنند ، در غیر این صورت اگر تهدید زیادی وجود داشته باشد اعتماد و تمایل به حمایت از اقدامات تاج در عملیات ما از بین می رود. “

Wollseifer ادامه داد: ما از طرف صاحبان مشاغل که دیگر نمی دانند چگونه هزینه های فعلی و عملیاتی خود را حفظ کنند و با توجه به فراوانی و اختلاف در دسترسی به مسیرها و مسیرهای برنامه ، تماس های ناامیدکننده زیادی را برای کمک دریافت می کنند. باید فوراً انجام شود ، بوروکراتیک ، یکنواخت و قابل اعتمادتر شوید. “

مارکوس یرگر ، مدیرعامل فدرال انجمن فدرال شرکت های کوچک و متوسط ​​، به dpa گفت: “دولت فدرال قول کمک به کارآفرینانی را داده است که از مقررات ایالتی رنج می برند ، و به سرعت ، در همبستگی و بدون دیوان سالاری. اگر هنوز عدم اطمینان برای کرونا به وسعت طبقه متوسط ​​نرسیده باشد ، کمکی هم نخواهد کرد.

یرگر گفت ، به جای پوشش دادن به شركت هایی كه با بوروكراسی روزافزون در تلاشند تا زندگی خود را تأمین كنند ، نیاز مبرم به ساده سازی قابل توجه برنامه های كمك تاج است. تا زمانی که بیماری همه گیر تاج پایان یابد ، کارآفرینان برای تأمین نقدینگی خود باید فوراً وامهای بدون بهره KfW دریافت کنند. علاوه بر این ، می توان خسارات جاری در رابطه با سود مالیاتی طی سه سال گذشته یا بهتر را جبران کرد. “

© dpa-infocom ، dpa: 210113-99-02975 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *