انتظار می رود BSR حتی پارکهای بیشتری را در برلین پاکسازی کند

[ad_1]

سفارشات از ماه مه

انتظار می رود BSR حتی پارکهای بیشتری را در برلین پاکسازی کند

از ماه مه ، BSR مسئول 79 پارک و فضای سبز خواهد بود و 14 میلیون یورو از بودجه دولت دریافت خواهد کرد.


کارمندان BSR در حال تمیز کردن یک پارک هستند (عکس در بایگانی).

کارمندان BSR در حال تمیز کردن یک پارک هستند (عکس در بایگانی).

برلین Berliner Stadtreinigung (BSR) از ماه مه 33 پارک و فضای سبز اضافی و همچنین 15 منطقه جنگلی را پاکسازی خواهد کرد. BSR سپس مسئول 79 پارک و فضای سبز بود. از سال جاری 14 میلیون یورو از بودجه دولت برای استخدام نیروهای مناسب دریافت خواهد کرد. پنج سال پیش ، ایالت پاکسازی پارکها را به طور مرکزی از BSR آغاز کرد. تا آن زمان ولسوالی ها متولی آن بودند. اما مقامات فضای سبز غالباً غرق در پاکسازی بودند ، به ویژه در نقاط داغ مورد استفاده.دانیل بوخولتس ، کارشناس توسعه شهری از گروه پارلمانی SPD گفت: “فضای سبز جذاب در وسط شهر آرامش ایجاد می کند و از اهمیت ویژه ای نه تنها برخوردار است.” “من بسیار خوشحالم که امسال پروژه موفقیت آمیز پاک سازی فضای سبز BSR بصورت دسته جمعی در حال گسترش است.” باغ وحش بزرگ. سیل Zelendorf و پارک شهر Lichtenberg نیز جدید است.زباله در پارک های برلین – همچنین بخوانید:
این کار در سال 2016 با دوازده منطقه آزمایشی آغاز شد

هدف این بود و تمیز کردن فضای سبز و تفریحی عمومی است که به شدت مورد بازدید قرار می گیرد و بنابراین آلوده نیز می شود ، بهتر و بیشتر به طور منظم. این امر در برخی مناطق همیشه وجود نداشته است ، زیرا پول نظافت پارک ها غالباً مورد سو استفاده قرار گرفته است. به گفته دانیل بوخولتس ، که پنج سال پیش نقشی اساسی در ابتکار عمل داشت ، در آینده باید تمام پارک های برلین از BSR پاکسازی شوند. بررسی ها از بین کاربران پارک نشان می دهد که از زمان تصفیه BSR رضایت از تمیزی مناطق سبز به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

پاکسازی مناطق سبز توسط BSR در تمام مناطق برلین در ماه مه 2016 با دوازده منطقه آزمایشی و Teufelssee آغاز شد. به دنبال ارزیابی پروژه آزمایشی ، پارک های بیشتری در سال 2018 اضافه شد. سابین تومر ، سخنگوی BSR گفت: “ما یک ساختار سازمانی داریم که نظافت را آسان می کند.” “BSR می تواند بسیار انعطاف پذیر به الزامات مربوطه پاسخ دهد.” بسته به فصل و شرایط آب و هوایی ، نظافت پارک در نظافت خیابان ادغام شده است. در صورت لزوم ، آخر هفته ها پارک ها تمیز می شوند.

پارک ها توسط نظافتچی های منظم شهر تمیز می شوند. BSR کارمندان خود را برای پارکها استخدام نمی کند. هنوز مشخص نیست که چه تعداد پرسنل اضافی برای پارکهای جدید به BSR نیاز دارند. دستورالعمل جدید ابتدا در مجلس نمایندگان این پنجشنبه مورد بررسی قرار می گیرد و سپس لازم الاجرا می شود. حمایت از باغبانی هنوز در دفاتر فضای سبز منطقه وجود دارد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *