انتخابات بوندستاگ: TV -Triell در RTL am Sonntag – تمام اطلاعات مربوط به رویداد مبارزات انتخاباتی

[ad_1]

انتخابات بوندستاگ

TV-Triell در RTL: تمام اطلاعات مربوط به رویداد مبارزات انتخاباتی

روز یکشنبه ، نامزدهای صدراعظم در اولین محاکمه تلویزیونی ملاقات خواهند کرد. تاریخ پخش ، برنامه ، تعدیل کنندگان: همه اطلاعات در مورد پخش RTL.

به روز شده: 27/08/2021 ، 1:45 بعد از ظهر

انتخابات بوندستاگ: نیروهای امنیتی آماده تلاش برای دستکاری هستند

انتخابات بوندستاگ: نیروهای امنیتی آماده تلاش برای دستکاری هستند

انتخابات فدرال ممکن است مورد دستکاری داخلی و خارجی قرار گیرد. به ویژه بازیگران فضای مجازی تحت نظارت هستند. هورست زیهوفر ، وزیر کشور فدرال ، از شهروندان خواست با “اطلاعات دقیق” و “آگاهانه” برخورد کنند.

نمایش توضیحات

برلین.

  • روز یکشنبه ، آنالنا باربوک (سبزها) ، آرمین لاشت (CDU) و اولاف شولتز (SPD) در اولین محاکمه بزرگ تلویزیونی ملاقات می کنند.
  • نامزدهای صدراعظم به س questionsالات پیتر کلوپل و پینار آتالای به صورت زنده در RTL و ntv پاسخ می دهند
  • این مهمترین اطلاعات در مورد رویداد تبلیغات انتخاباتی است

حدود یک ماه به انتخابات فدرال باقی مانده است. از جانب کمپین انتخاباتی مرحله داغ شروع می شود – و یکشنبه شب وارد زمان اصلی RTL می شود. ایستگاه کلن اولین ایستگاه امسال را پخش می کند انتخاب سه تایی که جایگزین دوئل تلویزیونی قبلی بین نامزدهای صدراعظم می شود. در اینجا مهمترین اطلاعات مربوط به رویداد مبارزات انتخاباتی را خواهید یافت.
تست تلویزیون چیست؟

در مبارزات انتخاباتی ، بهترین نامزدها برای کسب آراء رقابت می کنند رای دهندگان در مقابل یکدیگر تمرکز به ویژه بر آن سه نفری است که می خواهند در آینده دولت آلمان را رهبری کنند: آنالنا باربوک (سبزها) ، آرمین لاشه (CDU) و اولاف شولتز (SPD). شما برای دفتر درخواست می کنید – و می خواهید به عموم نشان دهید که چرا آنها برای این شغل مناسب هستند.

به طوری که شهروندان تصوری از آن کسب کنند کاندیدای صدراعظم و کاندیدا رویدادهای عمومی مختلف قبل از انتخابات برگزار می شود. توجه ویژه ای به رویدادهایی است که هر سه نامزد در آن ملاقات می کنند. این محافل عمدتا از طریق تلویزیون پخش می شوند و امسال آنها را محاکمات تلویزیونی می نامند.


چرا دوئل امسال تریل نامیده می شود؟

قبل از انتخابات قبلی ، روال همیشه یکسان بود: آنگلا مرکل (CDU) در یک دوره خود را به عنوان صدراعظم معرفی کرد دوئل تلویزیونی مدعی SPD آنها اما از آنجا که سبزها نیز کاندیدایی را برای شرکت در انتخابات امسال می فرستند ، نام این جلسه باید تغییر کند.

اصطلاح “دوئل” به معنای رقابت بین دو نفر است. از آنجا که در حال حاضر سه نامزد برای صدراعظم وجود دارد ، این درگیری ها به عنوان “تریل” شناخته می شوند.

سه گانه تلویزیون RTL کی برگزار می شود؟

اولین دوئل مهم تلویزیونی در مبارزات انتخاباتی در سال 2021 انجام می شود. RTL هم راستا. این در 29 آگوست ، کمی کمتر از یک ماه قبل از انتخابات عمومی برگزار می شود.
پخش سه گانه RTL کجاست؟

RTL و کانال خبری ntv که متعلق به یک گروه رسانه ای است ، اولین آزمون انتخاباتی را روز یکشنبه پخش می کنند. که رویداد مبارزات انتخاباتی ساعت 8:10 صبح شروع می شود و می توان آن را به صورت زنده از تلویزیون تماشا کرد. پخش ntv ساعت 20:05 آغاز می شود. پس از آن ، هر دو کانال یک برنامه تجزیه و تحلیل را پخش می کنند – طبق پیام با “مهمانان مشهور”. به عنوان جایگزینی برای تلویزیون ، Triell همچنین می تواند در پخش زنده ntv پیگیری شود


چه کسی میزبان سه نفره تلویزیون RTL است؟

این سه نفر تلویزیونی توسط پیتر کلوپل ، روزنامه نگار RTL و همکارش پینار آتالای ، تعدیل خواهند شد. این روزنامه نگار به تازگی از موضوعات روزمره به کانال خبری در کلن نقل مکان کرده است و انتظار می رود تصویری جدی تر از او ارائه دهد.

چه چالش های دیگری برای مبارزات انتخاباتی وجود دارد؟

قبل از انتخابات عمومی در 26 سپتامبر ، دو TV-Trielles دیگر برگزار می شود. در 12 سپتامبر ، نامزدهای صدراعظم در تلویزیون عمومی ملاقات خواهند کرد ARD و ZDF روی هم یک هفته بعد ، در 19 سپتامبر – دقیقاً یک هفته قبل از انتخابات – تریل ProSieben ، Sat.1 و Kabeleins.
کدام دوئل های تلویزیونی تاکنون در آلمان انجام شده است؟

اولین دوئل تلویزیونی قبل از انتخابات فدرال در آلمان در سال 2002 انجام شد. تا کنون این دوئل ها وجود داشته است:

  • 2002: گرهارد شرودر (SPD) و ادموند استویبر (CSU) ، دو دوئل
  • 2005: گرهارد شرودر (SPD) و آنگلا مرکل (CDU)
  • 2009: آنگلا مرکل (CDU) و فرانک والتر اشتاین مایر (SPD)
  • 2013: آنگلا مرکل (CDU) و Peer Steinbrück (SPD)
  • 2017: آنگلا مرکل (CDU) و مارتین شولتز (SPD)

چرا امسال تعداد زیادی تریل وجود دارد؟

در مبارزات انتخاباتی قبلی ، همیشه فقط یک دوئل تلویزیونی وجود داشت. دلیلش این بود که آنگلا مرکل فقط برای چنین رویدادی در دسترس بود بنابراین ، تلویزیون های مختلف باید نیروهای خود را متحد کرده و یک نمایش مشترک ایجاد می کردند.

آنگلا مرکل به عنوان سرپرست صدراعظم می توانست تنها در چنین رویدادی شرکت کند. با این حال ، از آنجا که در حال حاضر سه نامزد “جدید” وجود دارد و دورانی در 16 سالگی برای مرکل به پایان می رسد ، علاقه زیادی به مبارزات انتخاباتی وجود دارد. بنابراین ، در سال 2021 سه محاکمه تلویزیونی انجام می شود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *