امید به بازگشت شیوا و سیکما: “نه خیلی بیشتر”

[ad_1]

بسکتبال

امید به بازگشت شیوا و سیکما: “خیلی زیاد نیست”


بسکتبال در سبد.

عکس: dpa

برلین (dpa / bb) – آلبا برلین امیدوار است بعد از پیروزی سنگین خانگی با نتیجه 92:82 روز یکشنبه در بازی بسکتبال بوندس لیگا مقابل گیسن ، شرایط کارکنان را کاهش دهد. پس از یک وقفه طولانی ، مارکوس اریکسون وینگر مقابل هسن به ترکیب بازگشت – حتی اگر هنوز از او استفاده نشده بود. پیتون سیوا و لوکا سیکما نیز ممکن است هفته آینده برگردند. مدیر مارکو بالدی گفت: “مدت زیادی طول نخواهد کشید.”فقط کاپیتان نیلز گیف کمی بیشتر غایب خواهد بود. و با مربیگری آیتو گارسیا رنسس ، که هنوز در تاج تاج است ، فرد آرام می ماند. بالدی گفت: “او پایدار است. او باید تمام وقت مورد نیاز خود را بگذراند.” گزینه های بیشتری برای قهرمان آلمان ضروری است. چون هفته آینده دوباره سه مسابقه در برنامه وجود دارد.

این بازی روز سه شنبه با بازدید از یورولیگ آنادولو Efes استانبول (18.30 / Magentasport) آغاز می شود. بعد از چهار بازی خانگی متوالی ، آلبا باید دوباره سفر کند. لوئیس اولیند ، بین الملل گفت: “ما الان خیلی در خانه بودیم ، حالا شما می توانید دوباره بروید. ما در حال حاضر تجربه زیادی در این زمینه داریم.” در استانبول ، برلینی ها می توانند بار دیگر انتظار بالاترین کلاس را داشته باشند. اولیند اضافه کرد: “در واقع تیم قدرتمندی که در این فصل به سختی بازی نمی کند.”

سپس آلبا دوباره به انرژی بیشتر امیدوار است. در برابر گیسن ، او کمی غایب بود. بالدی گفت: “وصیت نامه کارهای زیادی انجام می دهد ، اما همه چیز با آن کار نمی کند.” و اولیندا افزود: “این همیشه هیجان انگیز است. ما محکم بازی کردیم ، اما شاید همیشه 100 درصد نباشد.” با توجه به سطح بالای استرس ، تعجب آور نیست – هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی. اولیند اعتراف کرد: “متأسفانه ، در یورو لیگ می توانید کمی انرژی بیشتری داشته باشید زیرا مرحله بزرگتر است و تیم ها نیز بزرگتر.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *