امتیازات اتحادیه برابر ولفسبورگ: فیشر 2-2 را برای “درست” یافت

[ad_1]

فوتبال

امتیازات اتحادیه برابر ولفسبورگ: فیشر 2-2 را برای “درست” یافت

یونیون برلین در حال حاضر در بوندس لیگا شکست نخورده است. پس از بایرن و BVB ، VfL ولفسبورگ نیز باید این درد را در ورزشگاه Alte Försterei تجربه کند. اگر آهن از آنها پیشی می گرفت ، حتی بیشتر هم امکان پذیر بود.

به روز شده: 01/09/2021 ، 20:29


شرالدو بکر از یونیون برلین و ژاور شلاگر (ولفسبورگ) (در رده بندی) در یک مسابقه برای توپ.

شرالدو بکر از یونیون برلین و ژاوور شلاگر (ولفسبورگ) (ل.) در یک مسابقه توپ.

عکس: dpa

برلین رابرت آندریچ از روی ضربه ایستگاهی او را “به طرز وحشیانه ای آزار دهنده” دید ، اما مربی اورس فیشر نمی خواست شکایت کند و با وجود کسب اکثریت آرا ، با یک امتیاز خوشحال شد. با وجود همه دست کم گرفته شدن ، 1. FC Union Berlin همچنان در رقابت های جام اروپا باقی مانده است. در دیداری که برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد ، آیزرز روز شنبه مقابل VfL ولفسبورگ به 2: 2 (1: 1) رسید و از روز اول بوندس لیگا در ورزشگاه Alte Ftersterei بدون شکست ماند. شرالدو بکر (دقیقه 29) و آندریک (53) برای برلین گلزنی کردند.Renato Stephen (دقیقه 10) ولفسبورگ را پیش انداخت. ووت وگورست (66) با یک پنالتی مساوی کرد. بعد از کارت قرمز ماکسیمیلیان آرنولد (50 ام) پس از توقف اضطراری مقابل تایوو آونیا ، میهمانان باید تقریباً تمام نیمه دوم را با یک مرد کمتر به چالش بکشند. الیور گلاسنر ، مربی VfL گفت: “این نشان می دهد که ما در گروه ثابت هستیم و روحیه خوبی داریم.” تیم او همچنان ششم جدول است.

فیشر گفت: “در پایان ، تساوی یک نتیجه عادلانه است. من از نتیجه راضی هستم. یک امتیاز دیگر. حتی اگر امکان بیشتری وجود داشته باشد می توانیم از امتیاز خوشحال باشیم.” یونیون پس از تساوی یک بر یک مقابل بایرن اف سی و تساوی 2 بر یک مقابل بوروسیا دورتموند ، در سومین بازی خانگی مقابل تیمی با الزامات قابل توجه بالاتر پشت سر هم شکست نخورد و پنجم جدول است ، با سه امتیاز عقب از بروسیا دورتموند ، هنوز منتظر رده بندی است طبقه بالا با این حال ، فیشر مسئله یک نقطه شروع احتمالی بین المللی را حل و فصل کرد.

همکار گلاسنر به تیمش در مورد حمله به آهن هشدار داده بود. دروازه بان کوئن کاستیلز به سرعت متعجب شد. بکر (دوم) توپی را که از پاهای او خیلی کوتاه بود تف کرد اما پس از آن هلندی به در خالی برخورد نکرد. مهمانان نیز یک عنصر اولیه تعجب داشتند. در یک ضربه کرنر ، استیفن با ارتفاع 1.70 متر از دفاع برلین پرید ، که به قدرت خود مشهور است. به اتحادیه می توان هشدار داد – اگرچه نسبتاً کوچک است ، اما استفان اکنون شش گل از 13 گل خود در بوندس لیگا را با ضربه سر به ثمر رسانده است.

این اولین گلی بود که آهن در این یک ربع اول این فصل آهن خورد. پس از مدتی ، اتحاد غالب ولفسبورگ بازگشت. همانطور که در 90 ثانیه آخر مردد بود ، بکر بدون مصالحه توپ را به تور دروازه زد. جان آنتونی بروکس ، مدافع ، چند متری با ادب ایستاد. برلینی ها سری بازی های خود را حداقل با یک گل به 16 گسترش داده اند. فقط بایرن در هر فصل در هر بازی گلزنی کرده است.

در نیمه دوم توبیاس ولز داور ویدیویی نقش تعیین کننده ای داشت. پس از ترمز اضطراری آرنولد ، قاضی پاتریک ایتریچ ابتدا در مورد پنالتی حکم صادر کرد ، اما سپس صحنه جرم را به درستی به صحنه مداخله VAR در جلوی محوطه جریمه منتقل کرد. Andric اهمیتی نداد ، او با زحمت ضربه آزاد را به کرنر زد.

یونیون روی ماشه بود اما کمی بعد دوباره ولز مداخله کرد و به یک هندبال مارکوس اینگوارزن اشاره کرد. یتریش دوباره به صحنه نگاه کرد و تصمیم به پنالتی گرفت. وگورست که در غیر این صورت توسط همکار سابقش رابین نوچه حذف شد ، با خیال راحت متوجه شد و یک امتیاز تیمش را نجات داد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *