اما حتی یک مورد از تب خوکی در برلین نیست

[ad_1]

کشاورزی

اما حتی یک مورد از تب خوکی در برلین نیست

کشف یک لاشه گراز وحشی در Groß Glienicke باعث ایجاد آلارم تب خوکی در پوتسدام و برلین شد. بعد همه چیز مشخص شد.

به روز شده: 01/09/2021 ، 13:51


سخنرانان زیر: Stefan Machulik (SPD) ، مشاور منطقه Spandau.

سخنرانان زیر: Stefan Machulik (SPD) ، مشاور منطقه Spandau.

عکس: dpa

پوتسدام / برلین. سوicion ظن به بیماری خوک در کشف یک لاشه گراز وحشی در منطقه Groß Glienicke در پوتسدام نزدیک مرزهای برلین تأیید نشده است. وزارت حمایت از مصرف کننده در براندنبورگ روز شنبه اعلام کرد که تب خوکی آفریقایی (ASP) با مطالعات اضافی در مورد لاشه گراز وحشی ارسال شده توسط موسسه فردریش لوفلر در گریفسوالد منتفی است. آزمایشگاه ایالتی برلین-براندنبورگ پس از پیدا شدن جسد در حدود 400 متری مرز با منطقه اسپنداو برلین ، پرونده ادعایی را روز جمعه اعلام کرد.آنا هایر-استافر ، رئیس تیم بحران ASP گفت: “من از این نتیجه بسیار خوشحال و راحت هستم.” با این حال ، هوشیاری مهم است ، زیرا بیماری زای تب خوکی همچنین می تواند توسط افراد در مسافت های طولانی منتقل شود. دیرک پیترز ، رئیس انجمن کشاورزان شهرستان هاولند گفت که این بیماری همچنین می تواند از طریق تخلیه غیرقانونی بقایا به حیوانات منتقل شود.

مقامات در برلین نیز با خیال آسوده پاسخ دادند. استفان ماچولیک ، مشاور منطقه (SPD) روز شنبه به آژانس خبری آلمان گفت: “ما خوشحالیم که این نکته را متذکر شده ایم و اقدامات را دوباره پایان می دهیم و آنها را بازگردانیم.” “اکنون ساختن نرده ها فایده ای ندارد. اما ما در سالهای اخیر برای این کار آماده شده ایم. و اگر پرونده فردا تأیید شود ، می توانیم بلافاصله مجدداً وارد عمل شویم.” وی گفت ، در نهایت ، تنها زمان لازم است که برلین تحت تأثیر قرار گیرد. مقدمات ساخت حصار محافظتی در مرز ایالت قبلاً در اسپنداو آغاز شده بود.

سخنگوی سناتور دادگستری و حمایت از حقوق مصرف کننده ، دیرک Berendt (سبزها) گفت که این اطمینان بخش است که در حال حاضر هیچ موردی از بیماری خوک در نزدیکی برلین وجود ندارد. “اما ما باید ببینیم که چگونه پیش می رود و آن را از نزدیک تماشا می کنیم.”

اولین شیوع بیماری تب خوکی آفریقایی در خوک های وحشی در آلمان به طور رسمی در 10 سپتامبر سال 2020 در منطقه Spree-Nais در براندنبورگ افتتاح شد. تعداد موارد اثبات شده در براندنبورگ اکنون بیش از 440 مورد است ، به ویژه در شرق و جنوب شرقی کشور تأثیر دارد. این اپیدمی برای انسان بی ضرر است. برای خوک های وحشی و خانگی ، این تقریباً همیشه کشنده است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *