الکس ، کوتی و گورلی نیز در سال 2020 شاهد جنایات بسیاری خواهند بود.

[ad_1]

جرم

الکس ، کوتی و گورلی نیز در سال 2020 شاهد جنایات بسیاری خواهند بود.


یک پلیس جلوی ماشین گشت در زیر باران می ایستد.

پلیس در زیر باران جلوی ماشین گشت ایستاده است.

عکس: dpa

برلین نقاط مشهور جنایات در برلین همچنان مورد توجه فروشندگان مواد مخدر ، جیب برها ، سارقان سرقت ، کلاهبرداران و راهزنان حتی در تاج سال 2020 است. در بعضی جاها ، فقط تعداد جرایم خاص ، مانند سرقت از مغازه یا جرایمی که بیشتر شامل گردشگران است ، به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. این را می توان از پاسخ اداره داخلی سناتور به درخواست چپ دید.سال گذشته ، پلیس بیش از 5000 جنایت را در مورد Alexanderplatz و اطراف پارک Görlitzer در Kreuzberg و حدود 4000 جنایت در مورد Hermanplatz و Hermanstrasse در Neukölln محاسبه كرد. مهمتر از همه ، سرقت و جیب بری ، قاچاق مواد مخدر ، حمله ، فرار از تعرفه ، سرقت و مقاومت از سوی افسران پلیس بود. حدود 3،300 جنایت در کوتبوسر تور ، 2100 مورد در وارشوئر استراسه در فردریش شاین و حدود 1000 جنایت در خانه های ریگا استراس گزارش شده است که برخی از آنها توسط رادیکالهای چپ اشغال شده بود.

بیشترین کاهش را می توان در سرقت ها ، سرقت ها و جرایم مواد مخدر در Warschauer Strasse و سایت RAW مجاور مشاهده کرد. میخانه ها و کلوپهای بی شماری وجود دارد که آخر هفته توسط جوانان حومه شهر و گردشگران از آنها بازدید می شود. به دلیل همه گیری تاج در سال گذشته ، تعداد افراد بسیار کمتری بود. از طرف دیگر تعداد مغازه ها و جیب برهای الکساندر پلاتز به میزان قابل توجهی کمتر بود – مدت ها پیش مغازه های آنجا تعطیل بودند.

این هفت مکان توسط پلیس “مستعد جرم” طبقه بندی شده اند. در نتیجه ، افسران پلیس می توانند بدون دلیل افراد را در آنجا کنترل کنند ، که در غیر این صورت غیرممکن است. دولت سنا همچنین اعلام کرد که منطقه مستعد جرم پارک گورلیتزر در آوریل 2020 توسعه یافته است و شامل بخش هایی از Wrangelkiez همسایه به Schlesisches Tor است.

دلیل این امر “افزایش قابل توجه جرایم قابل توجه (…) است که به ویژه احساس امنیت در مردم مانند سرقت و قاچاق مواد مخدر توهین آمیز را بدتر می کند”. با این حال ، مرزهای دقیق منطقه ای که از این طریق تعریف شده اند ، فاش نمی شوند ، بنابراین مجرمان را نمی توان به سادگی به مرزها فرستاد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *