المپیا به صورت زنده در تلویزیون رایگان: کدام تلویزیون امروز پخش می شود

[ad_1]

توکیو 2021

المپیا به صورت زنده در تلویزیون رایگان: کدام تلویزیون امروز پخش می شود


در سال 2019 ، فلوریان ولبروک در مسابقات جهانی 10 کیلومتر شنا در فضای باز به مدال طلا دست یافت - در المپیک او امیدوار است امروز نیز به موفقیت های مشابه برسد.

در سال 2019 ، فلوریان ولبروک در مسابقات جهانی 10 کیلومتر شنا در فضای باز به مدال طلا دست یافت – در المپیک او امیدوار است امروز نیز به موفقیت های مشابه برسد.

عکس: dpa

بازیهای المپیک امروز به طور زنده از تلویزیون کجا پخش می شود؟ ما توضیح می دهیم که المپیک را از کجا تلویزیون تماشا کنیم.

غذا / توکیو اگر می خواهید ، بسیاری از روزهای خاص تازه برای بسیاری از طرفداران ورزش شروع می شود ، زیرا المپیک 2021 منتظر است در المپیک امسال توکیو 339 تصمیم برای کسب مدال طلا ، نقره و برنز در 33 ورزش و 51 رشته گرفته می شود.

همچنین بینندگان تلویزیونی می توانند امسال به صورت زنده در آنجا حضور داشته باشند. هر دو کانال تلویزیونی عمومی ARD و ZDF و کانال ورزشی Eurosport تا 8 آگوست در المپیک توکیو حضور خواهند داشت تا تعدادی از مسابقات و راه حل ها را پخش کنند.

اما کدام تلویزیون امروز المپیا را زنده پخش می کند؟ در این مقاله مروری بر شما ارائه می دهیم.


المپیک را مستقیماً از تلویزیون رایگان تماشا کنید: کدام اپراتور تلویزیونی امروز مسابقات را پخش می کند؟

پنجشنبه ، ZDF از صبح زود تا 17:00 بعد از ظهر پخش می شود. در المپیک چندین تصمیم باید گرفته شود.المپیا 2021 به طور زنده در تلویزیون: هنگام پخش

اول از همه: Eurosport بازی های المپیک زیادی را هر روز پخش می کند. با این حال ، ARD و ZDF از حقوق پخش برخوردارند. ما یک مرور کلی از اینکه کدام اپراتور از توکیو و در چه زمانی پخش می کند ، ارائه می دهیم.

  • پنجشنبه ، 5 اوت: ZDF
  • 6 آگوست ، جمعه: ARD
  • شنبه ، 7 اوت: ZDF
  • یکشنبه ، 8 آگوست: ARD

Olympia 2021 را به صورت زنده مشاهده کنید: نحوه این کار به شرح زیر است


هر سه کانال المپیک علاوه بر پخش تلویزیونی رایگان ، برنامه های خود را به صورت زنده در اینترنت نیز ارائه می دهند. حتی بیشتر! هر دو ARD ، ZDF و Eurosport پس از روز مسابقات حداکثر 27 جریان المپیک موازی را در کتابخانه های رسانه ای خود نشان می دهند. ارزش هر طرفدار ورزشی این پول است.

کتابخانه های رسانه ای ARD و ZDF در وب سایت های مربوطه رایگان قابل دسترسی هستند.


از طرف دیگر ، با Eurosport ، باید هزینه پخش مستقیم را پرداخت کنید. جریانها را می توان به روشهای مختلف رزرو کرد ، برای مثال از طریق DAZN،، جوین یا آن بازیکن یورو اسپورتبه

المپیک 2021 در توکیو: مجریان تلویزیون چه کسانی هستند؟

بسیاری از مسابقات المپیک امسال به طور موازی توسط Eurosport و ایستگاه های رادیویی عمومی ARD و ZDF پخش می شوند. معنی: سه تیم تعدیل کننده برای بازی های توکیو وجود دارد

  • تعدیل در ARD: جسی ولمر و الکساندر بومز
  • تعدیل ZDF: کاترین مولر-هوهنشتاین و رودی چرن
  • اعتدال در یورو اسپورت: فابیان هامبوچن و گرهارد لاینائر


Olympia Live on TV: کارشناسان چه کسانی هستند؟

المپیا 2021: جایی که آلمانی ها شانس زیادی برای کسب طلا دارند البته ، تعدیل کنندگان نیز مجهز به کارشناسان مشهور هستند – به ویژه با پخش کننده های خدمات عمومی – تجربیات زیادی از المپیک در بین متخصصان وجود دارد.

  • کارشناسان ARD (به هر حال): جولیوس برینک ، فرانک بوسمن
  • کارشناس ZDF (در میان دیگران): یوناس رکرمن ، فیلیپ کرون ، کریستین کلر ، رونی زیزمر ، کریستینا وگل
  • کارشناسان یورو اسپورت (در میان دیگران): اوله بیشوف ، سیمون بلوم ، هایکه درسلر ، پاسکال هانس ، فانی راین ، بریتا هایدمن. (rha)[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *