استون از تماس نمایندگان AfD برای انجام معاملات انتقاد کرد

[ad_1]

مجلس

استون از تماس نمایندگان AfD برای انجام معاملات انتقاد می کند


اریک استون ، رئیس گروه پارلمانی SPD در ایالت براندنبورگ.

اریک استون ، رئیس گروه پارلمانی SPD در ایالت براندنبورگ.

عکس: dpa

پوتسدام رهبر گروه پارلمانی SPD در پارلمان ایالت براندنبورگ با تندی به عضو پارلمان AfD دنیس هولوچ اظهار نظر کرد ، زیرا او علیرغم محاصره فراخوان باز کردن مغازه ها و رستوران ها را در شبکه اجتماعی منتشر کرد.اریک استون روز یکشنبه گفت: این به اندازه کافی بد است که سیاستمداران AfD به قوانین تاج توجهی نادیده بگیرند و بدون تردید و نقاب در تظاهرات شرکت کنند. استون گفت: “اکنون یک نقطه اوج جدید بی رحمی به دست آمده است وقتی که دنیس هولوچ با ارسال تماس #WirMachenAuf در حساب اینستاگرام خود با افرادی که آشکارا به دنبال قانون شکنی هستند همدردی می کند.”

وی ادامه داد: “من این را تحمل نخواهم کرد و آن را در پارلمان ایالتی مطرح خواهم کرد. این باید عواقب داشته باشد.” Potsdamer Neuesten Nachrichten (آنلاین) برای اولین بار از انتشار ههلوخ گزارش می دهد.

هولوچ توضیح داد که این تماس نباید به عنوان دعوت برای نقض قانون درک شود ، بلکه به عنوان درخواست کمک از کارآفرینان آسیب دیده و به عنوان سیگنالی برای سیاستمداران شناخته می شود. هولوخ از آژانس خبری آلمان گفت: “تجارت و غذا ، مفاهیم بهداشتی را با تلاش فراوان پیاده سازی كرده اند.” “و سپس سیاستمداران می گویند ،” ما می خواهیم فروشگاه را برای شما ببندیم. ” هولوچ خواستار بحث با افراد آسیب دیده شد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *