اختلالات رفاهی حیوانات: گاوداری خوک تعطیل است

[ad_1]

کشاورزی

اختلالات رفاهی حیوانات: گاوداری خوک تعطیل است

یک مزرعه پرواربندی خوک باید در منطقه مورکیش-اودرلند تعطیل شود. دلیل: رفاه حیوانات رعایت نمی شود. این اولین بار نیست که موارد نقض در آنجا کشف می شود.


سخنرانان زیر: اورسولا نونماخر (Bündnis 90 / Die Grünen) ، وزیر حمایت از حقوق مصرف کننده.

سخنرانان زیر: اورسولا نونماخر (Bündnis 90 / Die Grünen) ، وزیر حمایت از حقوق مصرف کننده.

عکس: dpa

پوتسدام یک کارخانه پرواربندی و پرواربندی خوک در منطقه Märkisch-Oderland به دلیل تخلفات مربوط به رفاه حیوانات تعطیل شده است. سخنگوی منطقه مسئول روز چهارشنبه گفت که اپراتور از نگهداری حیوانات منع شده است. به ترتیب 2500 تا 3000 خوک و 70 راس دام در مزرعه نگهداری می شوند. سخنگو گفت ، 700 خوک قرار است طی چند روز آینده به مزرعه دیگری داده شود.وزیر حفاظت از مصرف کنندگان براندنبورگ ، اورسولا نونماخر (سبزها) روز چهارشنبه به کمیته بهداشت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان پارلمان ایالت گفت که این شرکت تخلفات فاحشی مرتکب شده است. منطقه بلافاصله موضوع را بررسی كرد. طبق اعلام اداره دامپزشکی ، در این بین یک جایگاه خالی شده است. هیچ پرورش یا تلقیح جدیدی از خوکچه ها وجود ندارد. روز سه شنبه ، مدیر منطقه به نونماخر اطلاع داد که شرکت به دلیل نقص اضافی تعطیل شده است.

چهارشنبه بعد از ظهر نمی توان با اپراتور تماس گرفت. سخنگوی دپارتمان پلیس مسئول گفت ، بازرسی پلیس در مورکیش-اودرلند در ابتدا هیچ سو استفاده ای را گزارش نکرد. RBB و Märkische Oderzeitung قبلا در مورد شرایط شرکت گزارش داده بودند.

به گفته سخنگوی منطقه ، مشکلات مربوط به پرواربندی توسط فعالین حقوق حیوانات در اواخر ماه نوامبر گزارش شد. حیوانات در فضولات خود دراز می کشند زیرا نمی توان به درستی پمپاژ کرد. دو روز پس از شکایت ، خدمات دامپزشکی عملیات را بررسی کرد. شرایطی برای رفع نواقص وضع شد. از جمله موارد دیگر ، اصطبل کاملاً پاکسازی و دیگری تمیز شد.

اپراتور اولین نیازهای ماه نوامبر را برآورده کرده بود. اما مقامات با سخنگو هماهنگ بودند. روز سه شنبه ، یک بازرسی معمول دیگر توسط دفتر دامپزشکی انجام شد. دوباره شرایط غیرقابل قبول در آنجا پیدا شد و اقدامات مختلفی انجام شد. علاوه بر توزیع حیوانات در سایر مزارع ، کود باید پمپاژ و حمل شود. اصطبل ها نیز باید در این هفته دوباره تمیز شوند.

فقط در هفته گذشته ، پس از مشخص شدن تحقیقات در مورد اتهام حیوانات به حیوانات ، کشتارگاهی در نئوروپین (منطقه اوستپرینیتیتس-روپین) فعلاً بسته شد. سرویس رفاه حیوانات آلمان این شرکت را به سرویس و دادستانی گزارش داد و فیلم هایی را مخفیانه ارائه داد.

مدیریت اعلام کرده بود که آنها مقامات مسئول را اخراج کرده و علیه آنها شکایت کیفری کرده اند. علاوه بر این ، فرایندهای کار باید به گونه ای تغییر یابد که دیگر چنین آشفتگی هایی ایجاد نشود. نظارت تصویری باید در منطقه کشتار نصب شود و “ضبط خیره کننده” از سر گرفته شود.

انجمن کشاورزان براندنبورگ (LBV) روز سه شنبه در نامه ای سرگشاده به سرویس رفاه حیوانات آلمان انتقاد کرد که فعالان حقوق حیوانات بیش از دو هفته این تصاویر را بازداشت کرده اند. هنریک وندورف ، رئیس LBV نوشت: “با این کار ، شما پذیرفته اید که رنج حیوانات به طور بالقوه هنوز هم برای چند هفته امکان پذیر است.” هیچ بهانه ای برای این رفتار وجود ندارد.

ایالت براندنبورگ مدتهاست که برای کنترل بیشتر وضعیت رفاهی حیوانات در کشتارگاهها در حال تلاش است. در ماه سپتامبر ، اورسولا نونماخر همچنین اعلام کرد که کنترل شدیدتری در حمل و نقل حیوانات به کشورهای ثالث خارج از اتحادیه اروپا انجام می شود. وزیر گفت: گاهی اوقات شرایط وحشتناک در هنگام حمل و نقل طولانی مدت حیوانات غیر قابل قبول است ، بنابراین براندنبورگ تمام تلاش خود را برای بهبود شرایط رفاهی حیوانات انجام خواهد داد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *