احتمالاً 62 نفر پس از سقوط هواپیما در اندونزی جان خود را از دست داده اند

[ad_1]

جعبه سیاه پیدا شد

احتمالاً 62 نفر پس از سقوط هواپیما در اندونزی جان خود را از دست داده اند

ساعت های زیادی است که سرنوشت بوئینگ با شرکت هواپیمایی Sriwijaya Air اندونزی مشخص نیست. سپس روشن می شود: هواپیمای مسافربری به دریا سقوط کرد. غواصان آوار ، بقایای انسان – و سپس هواپیما را برای ضبط پیدا می کنند.

به روز شده: 01/10/2021 ، 14:10


در جستجوی هواپیمای مسافربری گمشده ، قسمت هایی از بدن و آوار در دریا پیدا شد.

در جستجوی هواپیمای مسافربری گمشده ، قسمت هایی از بدن و آوار در دریا پیدا شد.

عکس: dpa

جاکارتا امنیت وحشتناک پس از ساعتها ترس: سقوط هواپیما در جزیره جاوا احتمالاً 62 کشته به جا گذاشته است. به دنبال سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی ، طرفین جستجو روز یکشنبه یک بوئینگ 737-500 را در دریا پیدا کردند.طبق اطلاعات رسمی ، هفت کودک و سه نوزاد در هواپیما بودند که توسط هواپیمایی ارزان قیمت Sriwijaya Air اداره می شدند. هواپیما از جاکارتا پایتخت به پونتیاناک در جزیره بورنئو در حرکت بود که اندکی پس از پرواز روز شنبه از رادار ناپدید شد. پس از آن ، سرنوشت او برای مدت طولانی در ابتدا نامشخص بود – روز یکشنبه مشخص شد: دستگاه در دریای جاوا سقوط کرد.

هری مارشال هادی توججانتو گفت: “ما می توانیم دو سیگنال را از جعبه سیاه بشنویم و توانستیم موقعیت آنها را پیدا کنیم.” “ما امیدواریم که بتوانیم به زودی آن را ترمیم کنیم.” قبل از آن ، بقایای موجود در عمق 23 متری کشف شد ، همانطور که وزارت حمل و نقل اعلام کرد. تاججانتو گفت: “ما مطمئن هستیم که هواپیما در اینجا سقوط کرده است.”

آژانس جستجو و نجات اندونزی در بیانیه ای اعلام کرد که پنج کانتینر با بقایای انسانی نیز به ساحل منتقل شده است. یوسری یونس سخنگوی پلیس جاکارتا گفت ، پلیس شروع به گرفتن نمونه DNA از اعضای خانواده مسافران و جمع آوری اطلاعات برای شناسایی قربانیان کرده است.

انتظار عذاب آور برای اطلاع نزدیکان از سرنوشت سرنشینان هواپیما – 50 مسافر و دوازده خدمه – روز یکشنبه نیز ادامه داشت. بسیاری از آنها در فرودگاه بین المللی Soepadio در Pontianak ناامید بودند. یک مرکز بحران در فرودگاه بین المللی سوکارنو-هتا جاکارتا ، محل پرواز هواپیما ایجاد شد.

عکس های منتشر شده در رسانه های اندونزی مواردی است که توسط نیروهای اقیانوس کشف شده است ، از جمله لباس ، کارت شناسایی و قطعات هواپیما. تیهانتو گفت ، علاوه بر این ، جلیقه نجات و قطعات با شماره ثبت دستگاه 27 ساله نجات داده شد. “ما گزارشی از تیم غواصی دریافت کردیم که دید در زیر آب خوب است ، که امکان شناسایی تعدادی از قطعات هواپیما را فراهم می کند.”

ویوی که شوهرش در پرواز هواپیمایی سریویجایا بود ، هنوز به معجزه امیدوار بود. وی به پرتال خبری محلی Suara.com گفت که شوهرش در ابتدا قرار بود با یک شرکت هواپیمایی دیگر پرواز کند ، اما بعداً رزرو شد. “امیدوارم شوهرم زنده و سلامت باشد. لطفاً برای او دعا کنید.” نانیک که دختر و نوه های شش و دو ساله اش در آن بودند ، عکس عزیزانش را جلوی دوربین گرفته بود و گریه می کرد.

سازمان حمایت از حیوانات GP Orangutan Conservation Program نگران کارمند پارک ملی گونونگ پالونگ در بورنئو است. این سازمان در توییتر خود نوشت: این جوان 25 ساله به همراه همسر ، دختر ، مادر و خواهرزاده اش در هواپیما بودند.

بسیاری از اندونزیایی ها با استفاده از هشتگ # PrayForSJ182 (برای پرواز SJ182 دعا کنید) وحشت خود را در شبکه های اجتماعی بیان کردند. رئیس جمهور جوکو ویدودو به بستگان خود تسلیت گفت. وی گفت: “بیایید دعا کنیم همه قربانیان پیدا شوند.”

هنوز علت حادثه و روند دقیق فاجعه مشخص نیست. رئیس شرکت هواپیمایی جفرسون ایروین جاوونا روز شنبه تأکید کرد که هواپیما به دلیل باران شدید با 30 دقیقه تأخیر پرواز کرد. مدت زمان پرواز به Pontianak معمولاً کمتر از 90 دقیقه است.

اطلاعات سرویس اینترنت سوئدی Flightradar24 نشان می دهد که هواپیما در عرض یک دقیقه پس از برخاستن بیش از 3300 متر ارتفاع از دست داده است. او سپس در شمال جاوا ناپدید شد. ماهیگیران گفتند که انفجار شنیده اند.

تیم های امداد و نجات به منطقه جزایر لاکی و لانگانگ رفتند و در آنجا اولین ترکش ها پیدا شد. این دو جزیره بخشی از گروه Thousand Islands در سواحل جاوه هستند. ارتش از کشتی و هلی کوپتر استفاده کرد.

در سال 2018 ، بوئینگ 737 مکس شرکت اندونزیایی Lion Air پس از پرواز از جاکارتا در مسیر جزیره بانکا سقوط کرد. همه 189 زندانی کشته شدند. در سال 2014 ، ایرباس A320 شرکت هواپیمایی ارزان قیمت اندونزی AirAsia در مسیر خود از سورابایا در جاوا به سنگاپور در دریا سقوط کرد. و در اینجا همه 162 نفر در هواپیما جان خود را از دست دادند.

در سال 2007 ، کمیسیون اروپا کلیه خطوط هوایی اندونزی را در “لیست سیاه” خطوط هوایی ناامن خود قرار داد ، بنابراین ممنوعیت ورود به اتحادیه اروپا را صادر کرد. در سال 2018 ، اتحادیه اروپا پس از بهبود وضعیت امنیتی ، تمام محدودیت ها را لغو کرد.

© dpa-infocom ، dpa: 210110-99-960015 / 7


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *