اجرای پیمان دیجیتال در مدارس ناپایدار است

[ad_1]

تحصیلات

اجرای پیمان دیجیتال در مدارس ناپایدار است

قبل از گسترش زیرساخت های فناوری اطلاعات در مدارس ، به موجودی نیاز است. اما طول می کشد. Spandau حیاتی است.


بودجه پیمان دیجیتال به سرعت در مدارس مورد نیاز است.

بودجه پیمان دیجیتال به سرعت در مدارس مورد نیاز است.

عکس: ماریان مورات / dpa

برلین اهمیت تجهیزات فنی خوب در مدارس حداکثر از زمان تحصیل در منزل در بحران تاج ، مشخص شد. پیمان دیجیتالی این مدرسه باید کمک کند – 257 میلیون یورو به عنوان بودجه از برنامه فدرال تا سال 2024 در ایالت برلین موجود است. بودجه شبکه های کابلی در ساختمان های مدارس و سرورهای با کارایی بالا باید با بالاترین اولویت و پس از آن WiFi ، دستگاه های ثابت و تلفن همراه باشد. اما قبل از برنامه ریزی ، چه رسد به اجرای پروژه ، به فهرست جامع مدارس نیاز است. در بعضی موارد ، این امر به میزان قابل توجهی بیشتر از برنامه ریزی انجام می شود – و بنابراین در چندین زمینه مشکل ایجاد می کند.یک مثال Spandau است. در آنجا ، یک شرکت از تابستان مشغول مستندسازی زیرساخت های شبکه در مدارس بوده است. هلموت کلیبانک (SPD) ، مشاور مدرسه ، در گزارشی به کمیته مدارس گفت: این پروژه قرار بود تا 18 دسامبر تکمیل شود ، اما در عوض فقط برای 13 مدرسه نتیجه دارد که آنها نیز ناقص هستند. اقدامات خاصی برای هیچ مدرسه ای پیش بینی نشده و پیشنهادی برای گسترش شبکه های دیجیتال ارائه نشده است.كلیبانك گفت: “پیشرفت هنوز بسیار كند است. از نظر ما ، عملكرد كافی نیست.” این مسئله نه تنها به این دلیل است که گسترش فناوری اطلاعات هنوز دور است ، بلکه همچنین به دلیل رعایت ضرب العجل ها. 30 آوریل آخرین مهلت تعهد 50 درصدی پیمان دیجیتال است. در مجموع دوازده میلیون یورو به اسپاندائو می رود. تاکنون اقداماتی به ارزش حدود 825،000 یورو تصویب شده است. كلیبانك گفت ، اگر بودجه سرانجام به دلیل از دست رفتن مهلت مقرر منقضی شود ، این یك فاجعه بزرگ خواهد بود.مدرسه پیمان دیجیتال – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع:


پیمان دیجیتال در برلین: نوكلن مهلت مقرر را عملی نمی داند

شرکتی که مأموریت داشت مدارس موجود در Spandau را تهیه کند ، توسط مرکز خدمات فناوری اطلاعات (مستقر در برلین) (ITDZ) وابسته شد. وی نه تنها مسئول تقریباً 50 مدرسه در Spandau ، بلکه همچنین مسئول اسناد IT در سایر مناطق است. كلیبانك گفت: “اگر دفتر مرکزی این مسیر را انتخاب كند ، باید اطمینان حاصل كند كه شركت قادر به انجام این وظیفه است. در حال حاضر نیست.” اکنون در حال بررسی است که آیا Spandau می تواند مستقیماً به شرکتهای دیگر برون سپاری کند یا خیر.

اداره آموزش سنا در پاسخ به سوالی درباره مشکلات احتمالی ظرفیت در شرکت ، گفت که مسئولیت این امر با مناطق است. سخنگوی توضیح داد ، این مناطق می توانند به عنوان مقامات مدرسه ، جوایز خود را انجام دهند و به شرکت ها اختصاص دهند “یا از توافق نامه چارچوب از مرکز خدمات فناوری اطلاعات در برلین استفاده کنند”. دولت نتوانست مهلت تخصیص بودجه را تنظیم کند ، زیرا مهلت تعیین شده توسط دولت فدرال بود.

با این حال ، پیش بینی می شود که این مهلت منجر به مشکلاتی در زمینه های دیگر نیز شود. به گفته دفتر مدرسه نوكلن: “تنظیم تخصیص 50 درصد در این زمان از نظر زمان عملی نخواهد بود و بنابراین باید تضعیف شود.” دلیل دیگر عدم نتیجه گیری در مستندات شبکه IT است. در اینجا نیز انتقاداتی شنیده می شود که فقط یک شرکت در برلین خود را به وظیفه ITDZ متعهد کرده است. به گفته سخنگوی ، گلوگاه های ظرفیت از ابتدا برنامه ریزی شده است.

گسترش شبکه LAN در اولین مدارس در میته صورت گرفت

تاکنون ، در Tempelhof-Schöneberg ، موجودی فناوری اطلاعات فقط در برخی از مدارس تکمیل شده است. کار در 39 مرکز از 60 مرکز همچنان ادامه دارد. مشاور مدرسه اولیور شرک (SPD) نیز به ظرفیت محدود شرکت پیمانکاری ITDZ اشاره کرد. در طول برنامه ریزی ، فرض بر این بود که اسناد شبکه IT می تواند سریعتر ایجاد شود. با این حال ، شوورک خوشبین بود که می تواند حداقل “اکثریت” وجوه را در مهلت مقرر متعهد شود.

از نظر اشتگلیتز-زلاندورف ، مشاور آموزش و پرورش فرانك موكيش (CDU) هنوز نمي خواهد پيش بيني كند كه آيا مهلت پذيرفته مي شود. شورای شهر گفت: “این به اندازه گیری و پیشرفت در برنامه ریزی بستگی دارد.” “فقط در صورتی می توانید کارهای ساختمانی گران قیمت را برون سپاری کنید که بتوانید مواردی را که باید ساخته یا نصب شود تعیین کنید.” اسناد شبکه باید در سه ماهه اول جمع آوری شود.

پس شما در Friedrichshain-Kreuzberg هستید. اکنون بودجه هایی برای گسترش شبکه LAN به 16 مدرسه تصویب شده است. این برنامه برای امسال برنامه ریزی شده است. علاوه بر این ، بودجه تجهیزات WiFi باید در ژانویه درخواست شود. در این درخواست آمده است ، با این وجود ، در اینجا تعداد زیادی از شرکت ها نیز با هم روی اسناد مدارس کار کرده اند. پیش بینی مهلت تعهدات هیچ مشکلی در منطقه وجود ندارد.

کارستن اسپالک (CDU) ، مشاور مدرسه ، گفت که در میته ، پنج مدرسه قبلاً به روز شده و بودجه پنج مدرسه دیگر در اوایل ژانویه تصویب شده است. این منطقه همچنین تخمین می زند که حداقل 50 درصد از اعتبارات تا پایان ماه آوریل تعهد شود. با این وجود ، Spallek پتانسیل شتاب را می بیند: اسپاللک گفت که زمان پردازش برای ایجاد پیشنهادات در ITDZ طولانی است و تا شش ماه طول می کشد.

همچنین جالب است:

پاداش کرونا: آیا فارغ التحصیلان دبیرستان نمرات بهتری می گیرند؟

SPD برلین می خواهد تاریخ اتمام را به تعویق بیندازد

Abitur در سال دوم کرونا: این را مدیران مدارس می گویند


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *