اتحادیه پرخاشگرانه پس از نیم فصل اول: “بهتر و بهتر می شود”

[ad_1]

فوتبال

اتحادیه پرخاشگرانه پس از نیم فصل اول: “بهتر و بهتر می شود”

در پایان نیم فصل اول ، یونیون برلین در لایپزیگ شکست خورد. با این حال ، تیم غافلگیرکننده لیگ خوش بین است و می خواهد همچنان احساساتی شود.

به روز شده: 21.01.2021، 05:28


کریستوفر نکونکو (r) از لایپزیگ و ماروین فردریش از برلین در عمل.

کریستوفر نکونکو (r) از لایپزیگ و ماروین فردریش از برلین در عمل.

عکس: dpa

لایپزیگ علیرغم شکست در RB لایپزیگ ، 1. FC Union Berlin شخصاً از برنده مسابقه تبریک گفت. امیل فورسبرگ چهارشنبه شب پس از 1-0 ساکسون ها گفت: “پیروزی در مقابل تیمی مانند آن آسان نیست. این کار را واقعا خوب انجام دهید.” ملی پوش سوئد پس از یک ترکیب قابل توجه در دقیقه 70 دفاع آهنین را شکست. برای یونیون ، نیم فصل اول با شکست همراه بود ، اما همچنین با 28 امتیاز و مقام ششم.روز شنبه او باید با احساس موفقیت در آگسبورگ ادامه دهد. رابرت آندریچ ، هافبک گفت: “ما روی یک بالش واقعاً بزرگ کار کردیم. می توانیم اعتماد به نفس داشته باشیم ، اما شما می توانید به سرعت وارد فاز بدی شوید. البته ، ما به این امید نداریم.” یونیون در اولین بازی مقابل FCA 3-1 شکست خورد. بنابراین فقط می تواند بهتر شود.

و عملکرد در لایپزیگ دلیل خوش بینی است. برلینی ها موفق شدند یکی از خطرناک ترین حملات لیگ را حفظ کنند. به طور کلی ، RB فقط سه گزینه خوب داشت. کریستوفر نکونکو (سی و هفتم) نفر اول را در آسمان شب شلیک کرد ، فورسبرگ از دومی استفاده کرد و آندریاس لوث سومین مسابقه را مقابل الکساندر سورلو (87) گرفت. فقط در جبهه اتحادیه امشب تا حد زیادی بی ضرر بود.

اما مربی اورس فیشر موارد دیگری را نیز در لیست کارهای خود برای نیم فصل دوم دارد. وی گفت: “برخی کارها وجود دارد که می توانیم بهتر انجام دهیم.” “وقتی به آمار نگاه می کنید و پهنای باند 91 درصدی را در لایپزیگ و فقط 79 درصد را در کشور ما می بینید. شما باید بتوانید از شرایط فشار خارج شوید و دقیق باشید. ما می توانیم این وضعیت را بهبود ببخشیم.”

ماروین فردریش نیز چنین دید. مدافع گفت: “همیشه اشکالی ندارد.” شما می خواهید تا آنجا که ممکن است امتیاز کسب کنید. در حال حاضر ، هیچ چیز در اهداف تغییر نخواهد کرد. فیشر گفت: “او هنوز بیرون است.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *