اتحادیه های Knoche بدون این نخست وزیر خوشحال می شوند که این کار را انجام دهند

[ad_1]

اتحادیه برلین

اتحادهای ناوچه بدون این نخست وزیر با کمال میل کار می کنند

رابین نوچه ، مدافع اتحادیه ، روز شنبه با باشگاه سابق VfL خود ولفسبورگ دیدار خواهد کرد. این همان چیزی است که او از همکاران قبلی خود انتظار دارد.


رابین نوچه (r.) ، مدافع مرکزی اتحادیه برلین ، هیچ ارتباطی با یهودی دورتموند بلینگهام ندارد.

رابین نوچه (r.) ، مدافع مرکزی اتحادیه برلین ، هیچ ارتباطی با یهودی دورتموند بلینگهام ندارد.

عکس: تصاویر استخر / گتی

برلین رابین نوچه قطعاً دوست دارد بدون این نخست وزیر این کار را انجام دهد. اما از آنجا که VfL ولفسبورگ پس از 15 سال در تابستان گذشته دیگر مدافع میانی را نمی خواست ، این بازیکن مجبور شد تغییر جهت دهد. Knoche برای یونیون برلین قرارداد امضا کرده و برای اولین بار روز شنبه (15:30 ، Sky) با باشگاه سابق خود دیدار خواهد کرد. اما چقدر از دیدن دوباره شما خوشحال است؟28 ساله بدون احساس عصبی گفت: “من به اندازه کافی طولانی آنجا بوده ام.” با این حال ، این اولین دیدار با هم تیمی های سابق “قطعاً چیز خاصی قبل و بعد از بازی است. و البته من مشتاقانه منتظر همکاران سابق خود هستم ، اما می خواهم در دهه 90 بازی را ببرم. ” پس دوستی باید استراحت کند.Union Berlin می تواند روی Knoche حساب کند

Knoche می خواهد با تمرکز مناسب به بازی نزدیک شود. “من می دانم که چه کاری می توانم انجام دهم ، و دیوانه نخواهم شد. همچنین فکر نمی کنم مجبور باشم چیزی را به کسی ثابت کنم “، مدافع گفت.در 14 بازی ابتدایی فصل (در مجموع 197 بازی در لیگ دسته اول ، دوازده گل) ، رهبر ساکت اتحادیه ها یک دقیقه را از دست نداد ، از ثانیه اول ناوچ رئیس جدید دفاع در کپنیکرن بود. “یورس فیشر” مربی اتحادیه گفت: “این بازی ویژه ای برای رابین خواهد بود که شما مدت طولانی در این باشگاه باشید ،” اما خوب است که او راهی یونیون شد.

ولفسبورگ سابق از تیم سابق خود چه انتظاری دارد؟ “آنها در این فصل عملکرد خوبی داشته اند زیرا در تیم تجربه و کیفیت دارند. آنها برای هیچ چیز در رده های بین المللی نیستند. “گفت كنوچه با توجه به جدول ششم كه مانند یونیون 24 امتیاز در جایگاه پنجم دارد.

چالشی واقعی در انتظار اتحادیه برلین است

براونشویگ بومی نمی خواهد در مورد وظیفه خود در برابر ولفسبورگ طولانی صحبت کند. كنوچ كه كاملاً می داند با ووت وگورست (نه گل این فصل) با یك چالش واقعی روبرو خواهد شد ، می گوید: “من عمدتاً از مهاجم مراقبت خواهم كرد.”

نوچه با تمجید از هم تیمی های خودش می گوید: “من مشتاقانه منتظر بازی هستم.” به عنوان مثال مهاجم تایو آونونی که در هر سه بازی گذشته یک گل به ثمر رسانده است. “او در حال حاضر واقعاً خوب است. خوشحالم که فعلاً مجبور نیستم مقابل او بازی کنم. “

اطلاعات بیشتر در مورد Union Berlin را اینجا بخوانید.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *