اتحادیه نخست وزیر را در برابر بایر می خواهد: “چالش بزرگ”

[ad_1]

فوتبال

اتحادیه نخست وزیر را در برابر بایر می خواهد: “چالش بزرگ”

این بازی برتر انتظار نمی رفت. یونیون برلین همچنان به عنوان پنجم در بوندس لیگا غافلگیر می شود. پس از سه غول صنعتی دیگر ، بایر لورکوزن اکنون باید قدرت جمعی آهن را احساس کند. این اولین بار برای اتحادیه خواهد بود.

به روز شده: 15.01.2021 ، 8:30 بعد از ظهر


مربی اتحادیه ، اورس فیشر می خندد.

مربی اتحادیه ، اورس فیشر می خندد.

عکس: dpa

برلین یونیون برلین همیشه به بایر لورکوزن باخته است. نه در بوندسلیگا و نه در جام موفق نبود. قبل از بازی امروز (20.30 / DAZN) در ابتدای روز شانزدهم مسابقه در بوندس لیگا ، اعتماد به نفس آیزرن پس از آخرین حضور در برابر بایرن (1: 1) ، بروسیا دورتموند (2: 1) و VfL ولفسبورگ (2: 1) است. 2) اما بزرگ است. لورکوزن در جام با استراحت 4: 1 در جام حذفی مقابل اینتراخت فرانکفورت در ورزشگاه آلته فورستره به میدان می رود.وضعیت اولیه: 1. FC Union برای پنج مسابقه در بوندس لیگا شکست نخورده است ، لورکوزن در سه مسابقه پیروز نشده است. بنابراین روند مشخص است. مربی برلین ، اورس فیشر همچنان بر نقش بیرونی اصرار دارد. سوئیسی می گوید: “هر بازی برای ما یک چالش بزرگ است.”

با صعود به مقام پنجم ، برلینی ها در بایر نیز احترام قائل شدند. مربی پیتر باس گفت: “اتحادیه یک سبک بازی مشخص و مشخص دارد. آنها در جلو به شدت حمله می کنند و عقب نخواهند ایستاد. آنها در برابر سایر تیم های برتر نیز چنین کاری نکرده اند.”

پس از سه بازی بدون پیروزی در لیگ ، Werkself (29 امتیاز) می خواهد دوباره در راس وصل شود. بایرن FC (33) چهار امتیاز بالاتر از دونده است. اتحادیه (25) به نوبه خود می تواند با یک امتیاز در رده سوم قرار بگیرد.

پرسنل: میزبان بازهم بازیکنان تهاجمی طولانی مدت مکس کروز (آسیب دیدگی ران) ، جوئل پوهیان پالو (مچ پا) و آنتونی اویا (زانو) را از دست می دهد. برای کریستین جنتنر (مشکلات گوساله) ، این ماموریت هنوز خیلی زود است. از طرف دیگر ، گریشا پرومل و مدافع نیکو شلوتربک پس از کارت زرد یا آسیب دیدگی از ناحیه ران ، دوباره در دسترس هستند.

بایر هنوز نمی تواند روی تیموتی فوسو-منسا تازه وارد حساب کند. مدافع راست 23 ساله هلندی تنها در روز چهارشنبه توسط منچستر یونایتد به خدمت گرفته شد و باید به مدت پنج روز در قرنطینه باشد. رئیس اجازه داد که آیا ستاره جوان فلوریان ویرتز ، که اخیراً به دلیل مشکلات زانو شکست خورده است ، می تواند در برلین باشد. جاناتان ته با وجود کارت قرمز خود در جام حق بازی در بوندس لیگا را دارد.

QUOTE: مربی جوریس فیشر: “این یک چالش بزرگ است. ما هنوز چیزی در برابر لورکوزن داریم. ما می خواهیم این کار را در چهارمین تلاش خود انجام دهیم تا یک یا در صورت امکان سه امتیاز کسب کنیم.”

ویژه: تاکنون در مجموع پنج بازی مسابقه ای بین دو تیم انجام شده است. برنده همیشه لورکوزن بوده است. در فصل نخست آیزرن در بوندسلیگا ، مسابقات با 2: 0 و 3: 2 برای بایر به پایان رسید ، در جام آنها در مرحله یک چهارم نهایی 3: 1 بودند. علاوه بر این ، اتحادیه در سال های 2017/18 در لورکوزن (1: 4) و در سال 2003/04 در خانه (0: 5) جام های بیشتری را از دست داد. معمولاً تمرکز بر روی جوئل پویانپالو است. اما مهاجم قرضی لورکوزن به دلیل آسیب دیدگی شدید پا که در پیروزی 2-1 تیم ملی فنلاند در بلغارستان متحمل شد ، از اواسط ماه نوامبر غایب است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *