اتحادیه به اصل مطلب می رسد

[ad_1]

بوندس لیگا

اتحادیه به اصل مطلب می رسد

کوپنیکر برای تساوی مقابل VfL ولفسبورگ می جنگد ، اما نمی تواند از اکثریت طولانی خود استفاده کند.


جرالدو بکر (چپ) و یونیون برلین تایوو آونیوس در نبرد توپ با جان بروکس از ولفسبورگ.

شرالدو بکر (اول) و تایوو آونی از اتحادیه برلین در نبرد توپ با جان بروکس از ولفسبورگ.

عکس: جان مکدوگل / دپا

برلین هیچ تشویقی بعد از آخرین سوت پایان بازی وجود نداشت ، نه در 1. FC Union و نه در VfL Wolfsburg. اما همسایگان جدول بوندسلیگا قبل از آن روز مسابقه حساب بیشتری را محاسبه کرده بودند. بعد از 90 به علاوه پنج دقیقه شدید ، باید توجه داشت: 2: 2 (1: 1) برای هر دو طرف شنبه در آلته فورستره کاملاً خوب بود.رابین نوچه ، مدافع اتحادیه گفت: “من و مرد دیگری مالکیت بیشتری داشتیم.” ما سعی کردیم اختلاف را جستجو کنیم ، اما باید یک موقعیت یا موقعیت دیگر را بهتر بازی کنیم. “اتحادیه برلین روزهای سختی را پشت سر می گذارد

سرمربی اورس فیشر قبل از بازی حدس زد: “ما به یک روز خیلی خوب نیاز داریم.” و به نظر می رسید بازیکنانش با دقت به حرفهایشان گوش می دهند. حتی یک دقیقه و نیم بازی نکرد که تازه شروع کننده های سریع بوندس لیگا در حال تحسین بودند.شرالدو بکر پس از به ثمر رساندن توپ از کنار کوهن کاستلز دروازه بان VfL مقابل دروازه خالی ولفسبورگ شلیک کرده بود و همچنین با پائولو اوتاویو می رقصید. چه مقدمه ای برای Köpenicker – اگر توپ یک متر از سمت راست درب عبور نکرده باشد.

اتحادیه به جای جشن گرفتن گل نهم در کوارتر اول ، با حریفی روبرو شد که نشان داد چرا می تواند به جایگاهی در تجارت بین المللی امیدوار باشد. به خصوص هنگامی که او به محوطه جریمه حریف می رفت ، ولفسبورگ یک بازی سریع و ایمن از خود به نمایش گذاشت ، مخصوصاً برای یانیک گرهارد و رناتو استفن همیشه کار دشواری بود.

اتحادیه برلین با سه زنجیره بازی می کند

و سپس ووت وگورست بود که ، همانطور که انتظار می رفت ، مدافع میانی اتحادیه ناوش از او مراقبت کرد. وولفسبورگ سابق توسط ماروین فردریش (سمت راست) و فلوریان هوبنر – یک زنجیره سه نفره به اضافه رابرت آندریچ و سباستین گریسبک (به جای گریشا پرومل زردپوش) در خط میانی برای تقویت مرکز قرار داشت.

محاسبه ای که در ابتدا بدست نیامده است. نه دقیقه بعد ، آندریاس لوت ، دروازه بان اتحادیه همچنان با سر گرهارد سر جای خودش بود اما ضربه کرنر بعدی برای یونیون اختلاف ایجاد کرد. استفن می توانست از ده متر بدون مانع حرکت کند زیرا اتحادیه ها کریستوفر لنز او را رها کردند (دهم).

مدتی طول کشید تا اتحادیه از این مرحله اولیه بهبود یابد. اما آنچه همیشه تیم مربی فیشر را متمایز کرده است ، خصوصاً در چند هفته گذشته ، توانایی نگاه کردن به جلو بلافاصله پس از ناکامی ها و راه خود را به بازی است. شنبه در Alte Försterei هم همینطور بود.

یونیون برلین از طریق بکر به تساوی رسید

حدود 20 دقیقه طول کشید تا Köpenickers به ​​یکدیگر اعتماد بیشتری کنند. علاوه بر این ، کریستوفر تریمل یا نوچه از قبل مدافعان بودند. بکر همیشه در مرکز عمل بود.

ضربه هلندی پس از پاس تایو آوونی در دقیقه 19 به دست دروازه بان کاستلز افتاد. اما ده دقیقه بعد ، بکر بازی را از گوشه بالای سمت راست محوطه جریمه زد تا نتیجه 1-1 شود (29 ام). هرچند مارکوس اینگوارتسن یک مانع عالی ایجاد کرد.

و بعد از پیشرفت پویای تریمل ، بکر کسی بود که سر خود را برای Awoniyi (43 ام) گذاشت.

آندریچ یونیون برلین را در راس امور قرار می دهد

نیمه دوم با قضاوت داور ویدیو برگزار شد. زیرزمین کلن مجبور شد دو بار مداخله کند و عواقب آن دو بار بود. 50 دقیقه خوب گذشت که Ingwartsen Awoniyi را به سفر خود با پاس فرستاد. تنها با ماكسیلیان آرنولد می توانست جلوی شلیك در دروازه نیجریه ای را بگیرد – پاتریک ایتریچ (داور) (داور هامبورگ) داور پنالتی را برای یونیون و قرمز را برای آرنولد تعیین كرد.

اما پس از مشورت با VAR ، ایتریچ درست قبل از محوطه جریمه جای خطا را به درستی جابجا كرد. به جای پنالتی ، از 16 متر یک ضربه ایستگاهی به وجود آمد. رابرت آندریچ اهمیتی نداد ، او توپ را به گوشه گوشه سمت چپ بالای دیوار چرخاند تا نتیجه 2-1 شود (52).

کرنر تغییر شکل یافته مستقیم تریمل ، که به دلیل مانعی توسط دروازه بان کاستیلز (60 ام) توسط Awoniyi تشخیص داده نشد ، حتی کمی دیرتر به یادداشت فرعی تبدیل شد ، زیرا سیگنال بعدی از کلن بود.

اتحادیه برلین جبران خسارت را مجازات كرد

Ingvarzen به یک ضربه توسط Joseph Brecalo تبدیل شده بود و آن را قاطعانه منحرف کرد – اما با کمک دست او ، به عنوان تصمیم داور Itrich پس از بازرسی از محل. این یک تصمیم دشوار اما موجه است. نئوچ مشکوک شد: “شاید یک یا قاضی دیگر او را رها کند” اما من فکر می کنم شما می توانید یک پنالتی بزنید.

وگورست منصرف نشد و دهمین گل فصل خود را به ثمر رساند تا نتیجه 2-2 شود. دروازه بان اتحادیه لوت در گوشه سمت راست قرار داشت اما در دقیقه 65 نتوانست مانع گل تساوی شود.

اتحادیه مازاد؟ در مراحل پایانی چیز زیادی دیده نمی شد ، زیرا میهمانانی بودند که بر روی گل پیروزی اصرار داشتند. اتحادیه با ذخیره سدریک Teuhart – و در نهایت یک امتیاز کاملاً شایسته – تسکین یافت. مربی اتحادیه فیشر گفت: “تساوی خوب است.”

اطلاعات بیشتر در مورد Union Berlin را اینجا بخوانید.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *