آیا قفل تیزتری وجود دارد؟ مرکل جلسه در تاج را ترجیح می دهد

[ad_1]

نگرانی در مورد جهش های تاج

آیا قفل تیزتری وجود دارد؟ مرکل جلسه در تاج را ترجیح می دهد

صدراعظم به شدت نگران جهش ویروس کرونا است که در انگلیس پدید آمده است. او نمی خواهد وقت را تلف کند. تمدید محدودیت های دقیق تماس در ماه فوریه به طور فزاینده ای محتمل است.

به روز شده: 14.01.2021، 21:35


آنگلا مرکل ، صدراعظم ، تاریخی برای دور بعدی با سران دولت های ایالت های فدرال ذکر نکرد.

آنگلا مرکل ، صدراعظم ، تاریخی برای دور بعدی با سران دولت های ایالت های فدرال ذکر نکرد.

عکس: dpa

برلین آنگلا مرکل ، صدراعظم (CDU) می خواهد در مورد چگونگی پیشگیری از بیماری همه گیر تاج و تخت با نخست وزیران هفته آینده ، به جای برنامه ریزی شده در 25 ژانویه بحث کند.مرکل این را پنجشنبه شب در جلسه آنلاین هیئت رئیسه HDZ در تدارک کنفرانس انتخابات HDZ حزب در روزهای جمعه و شنبه توضیح داد ، بر اساس اطلاعات چندین شرکت آژانس مطبوعاتی آلمان.

در حال حاضر امکان باز شدن دهانه وجود ندارد. مرکل برای دور بعدی با سران دولت ها مشخص نکرد.

نخست وزیر پس از این اطلاعات گفت که توسعه بیماری همه گیر باید در هفته آینده با تمام روسای کشورها و دولت های اتحادیه اروپا در سطح اروپا بحث شود. نوع ویروس کرونا ، که در انگلستان ظاهر شد ، بسیار سریعتر از شکل اصلی در حال گسترش است و دانشمندان بسیار نگران هستند. همه معتقدند که جهش ویروس بسیار تهاجمی است و انتشار آن باید کند شود. همین الان عمل کن.

طبق اطلاعات تکمیلی ، دوشنبه یا سه شنبه هفته آینده با مرکل به عنوان تاریخ کنفرانس نخست وزیر بعدی گفتگو خواهد شد. اما هنوز تعریفی وجود نداشت. نخست وزیر هسن ، فولکر بوفی ، پس از این اطلاعات گفت که جلسه بعدی باید در اسرع وقت برگزار شود. تمرکز مشاوره باید در خانه های سالمندان باشد.

به گفته چندین شرکت کننده ، مرکل گزارشی در روزنامه بیلد را رد کرد که طبق آن دفتر در فکر توقف حمل و نقل عمومی محلی و بین شهری بود.

در این جلسه ، جنس اسپان ، وزیر بهداشت گفت که آنها در بدترین مرحله همه گیری قرار دارند. و در خارج از کشور می بینید که واکسیناسیون تاج مانع انسداد نمی شود. رالف برینهاوس ، رهبر گروه پارلمانی اتحادیه ، این واقعیت را که بوندسوهر 10 هزار سرباز دیگر برای مبارزه با بیماری همه گیر تاج دارد ، ستود.

© dpa-infocom ، dpa: 210114-99-30265 / 4


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *