آژانس امداد و نجات: آب را هدر ندهید – Berliner Morgenpost

[ad_1]

تغییرات اقلیمی

امدادگران در برابر حوادث: آب را هدر ندهید


با توجه به تغییرات آب و هوایی ، رئیس دفتر فدرال حمایت از مدنی و امداد رسانی در برابر بلایا خواستار استفاده دقیق از آب شده است.

با توجه به تغییرات آب و هوایی ، رئیس دفتر فدرال حمایت از مدنی و امداد رسانی در برابر بلایا خواستار استفاده دقیق از آب شده است.

عکس: dpa

صرفه جویی در منابع: با نگاهی به دوره های خشک گذشته ، اداره فدرال در مورد آب آشامیدنی هشدار می دهد و توجهات را به اثرات بعدی خشکسالی جلب می کند.

بون با توجه به تغییرات آب و هوایی ، رئیس دفتر فدرال حمایت از مدنی و امداد رسانی در برابر بلایا خواستار استفاده دقیق از آب شده است.


“من نمی خواهم زنگ هشدار را بزنم ، برای آن خیلی زود است. اما صرفه جویی در مصرف منابع ، استفاده پایدار از آب و افزایش فرصت های محافظت از خود و کمک به خود در بین مردم در شرایط آب و هوایی بسیار مهم ، از قبل بسیار مهم است. ” اثرات تغییرات آب و هوایی نمی تواند به اندازه کافی زود متوقف شود. قانون در اینجا این است که دولت به تنهایی هرگز نمی تواند به اندازه همه شهروندان با هم تأمین کند. “

شوستر گفت: “در حال حاضر جامعه یا جامعه دیگری با مشکل کمبود آب آشامیدنی روبرو است که همراه با کاهش سطح آب زیرزمینی و رقابت با کشاورزی است.” تابستان سال گذشته ، چاههای آب زیرزمینی در بعضی از نقاط تخلیه شد و برای رفع شکاف ، یک منبع اضطراری ایجاد شد.

دفتر فدرال بودجه ای را برای توان بخشی فراهم می کند
چاه اضطراری برای آب آشامیدنی، رئیس دفتر به RND گفت ، برای اتصال و منبع تغذیه اضطراری تأمین کنندگان آب. “شکی نیست که خطر کمبود آب وجود دارد. اما حداقل این خطر آتش سوزی جنگل ها و گیاهان و تغییرات شدید آب و هوایی است ؛ ما همچنین برای آن آماده می شویم.”

© dpa-infocom ، dpa: 210518-99-643845 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *