آنگلا مرکل: چه موقع رئیس دانشگاه واکسن کرونا را واکسینه می کند؟

[ad_1]

واکسن زدن

چه زمانی آنگلا مرکل ، صدراعظم علیه کرونا واکسینه می شود

صدراعظمی قرار ملاقات ندارد. چه زمانی مرکل علیه کرونا واکسینه می شود ممکن است محدود شود. اما این به دو عامل بستگی دارد.

مرکل تأیید کرد: پیشنهاد واکسیناسیون برای همه در تابستان

علی رغم تنگناهای واکسن های کرونر ، دولت های فدرال و ایالت به هر شهروند قول واکسیناسیون تا پایان تابستان را می دهند. برنامه ملی واکسیناسیون با هدف بهبود سازمان مدیریت واکسیناسیون انجام می شود.

نمایش توضیحات

برلین

  • کمپین واکسیناسیون آلمان آغاز شده اما هنوز متوقف شده است
  • خیلی ها فکر می کنند آیا آنگلا مرکل زودتر واکسینه می شود؟
  • طبق برنامه واکسیناسیون وزارت بهداشت فدرال ، واکسیناسیون رئیس دانشگاه فقط “اولویت را افزایش داده است”
  • صدراعظم آنگلا مرکل می خواهد منتظر انتصاب خود برای واکسیناسیون باشد ، مهلت مقرر در این زمینه وجود نداردآلمان منتظر است جلسات واکسیناسیون – احتمالاً کمی طولانی تر. به دنبال بحث توسط شرکت های فدرال ، ایالتی و دارویی واکسیناسیون اوج در روز دوشنبه روشن است: در سه ماهه اول امسال ، در صورت عدم وجود واکسن ، باقی خواهد ماند. انتظار نمی رود تا سه ماهه دوم اوضاع کاهش یابد. روز سه شنبه ، مرکل تأیید کرد که هر آلمانی باید پیشنهاد واکسیناسیون را تا پایان تابستان دریافت کند.آنگلا مرکل می خواهد منتظر قرار ملاقات واکسیناسیون باشد

واکسیناسیون از صدراعظم آنگلا مرکل (CDU) در سه ماهه دوم سال 2021. نباید واکسیناسیون اولیه رئیس دولت ، مانند آنچه توسط جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا انجام شد ، انجام شود. معاون نخست وزیر مارتینا فیتز روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی دولت تأیید کرد. “صدراعظم همیشه تأکید کرده است که وقتی نوبت به او واکسینه شود.” هیچ چیز در آن موقعیت تغییر نکرده است.
ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه


دنباله واکسیناسیون وجود دارد توسط وزارت بهداشت فدرال تعیین شده است. بر این اساس ، در آلمان ابتدا گروه هایی از افراد با “بالاترین اولویت” واکسینه می شوند. این افراد شامل افراد بالای 80 سال و همچنین افرادی است که در مراکز مراقبت از آنها مراقبت می شود – و مراقبان آنها.

در جایگاه دوم صف ، گروهی از افراد با “اولویت بالا” ، از جمله افراد بالای 70 سال ، اما همچنین افرادی با خطر بسیار جدی یا کشنده وجود دارد سیر بیماری و بستگان برای تماس با افراد نیازمند به مراقبت و زنان باردار.


آنگلا مرکل: تعیین واکسیناسیون صدراعظم “اولویت بالایی” دارد

فقط در صورت واکسیناسیون این گروه ، گروه افرادی که دارای “اولویت بالاتر” هستند به نوبت می آیند صدراعظم متعلق به. این افراد شامل افراد بالای 60 سال (آنگلا مرکل در ماه جولای 67 ساله خواهد شد) و “افرادی که در آنها زندگی می کنند موقعیت به ویژه مناسب در نهادهای دولتی ، به ویژه در نهادهای قانون اساسی فعال هستند “. یکی از آنها دولت فدرال.


هنگامی که این گروه انتظار واکسیناسیون را دارند با توجه به شروع کند آن قابل مشاهده است کمپین واکسیناسیون در حال حاضر فقط پیش بینی در اصل ، طبق گفته رئیس دانشگاه ، “پایان تابستان” به معنای 21 سپتامبر است. تا آن زمان ، هر شهروند باید پیشنهادی برای واکسیناسیون دریافت کند. از آنجا که بقیه جمعیت آلمان از گروه “دارای اولویت بالاتر” پیروی می كنند ، گروه صدراعظم برای تحقق برنامه زمانی باید قبل از پایان تابستان چنین پیشنهادی را دریافت كنند.


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعتاریخ واکسیناسیون به دو عامل بستگی دارد

انطباق به اینکه از یک طرف سفارش داده شود بستگی دارد واکسن ها تأیید اتحادیه اروپا را دریافت کنید ، از طرف دیگر ، آیا تولید کنندگان می توانند به وعده های خود برای تأمین وعده عمل کنند واکسن Johnson & Johnson و Curevac سفارش داده شده است اما هنوز تأیید نشده است. وزارت بهداشت فدرال در حال حاضر انتظار دارد كه مواد موثره آنها در سه ماهه دوم سال 2021 منتشر شود. سپس ، طبق قرارداد تأمین ، 10.1 میلیون دوز از جانسون و جانسون و 3.5 میلیون از Curevac بین آوریل و ژوئن خواهد آمد.


واکسیناسیون تاج – اطلاعات بیشتر در مورد واکسن ها:همراه با واکسن های تایید شده این شرکت Biontech / Pfizer ، Astrazeneca و Moderna پیش بینی می شود در سه ماهه دوم 77.1 میلیون جعبه تحویل شود. این بهترین حالت است که در آن – از جمله واکسیناسیون دوم – حدود 38.5 میلیون نفر می توانند بین آوریل و ژوئن واکسینه شوند. از سه تولید کننده قبلاً تأیید شده ، حدود 18 میلیون دوز در سه ماهه اول اضافه شده و حدود 9 میلیون نفر را واکسینه کرده است.

این ارقام برآورد اولیه است و در مورد مقدار واقعی تحویل چیزی نمی گوید. نزاع بر سر واکسن Astrazeneca یا مشکلات در زایمان با واکسن Biontech اخیراً نشان داده است که ممکن است اختلاف قابل توجهی بین مقصد و مقادیر واقعی وجود داشته باشد. همچنین بخوانید: کرونا: آیا واکسن روسی به خارج شدن اروپا از بحران کمک می کند؟

وقتی نوبت به رئیس دانشگاه می رسد

با این وجود ، ممکن است اظهاراتی در حد امکان ارائه شود تعیین واکسیناسیون دیدار با رئیس در آلمان زندگی کنید اطلاعات از اداره آمار فدرال 23،738،453 میلیون نفر که به سن 60 سالگی رسیده اند و بنابراین در یکی از سه گروه اولویت قرار می گیرند. حدود 14 میلیون نفر مسن تر از رئیس دانشگاه هستند آلمان.

احتمالاً سه چهارم آنها واقعاً مایل به واکسیناسیون هستند. مطالعات در مورد آمادگی برای واکسیناسیون در آلمان ، 75٪ از پاسخ دهندگان فکر می کنند که حداقل احتمال دارد بخواهند از پیشنهاد واکسیناسیون استفاده کنند و روند – به ویژه با افزایش سن – در حال افزایش است.

این بدان معناست که پیش از این حدود 10.5 میلیون نفر باید واکسینه شوند صدراعظم حداقل می تواند روی دعوت حساب کند. سه شنبه شب ، صدراعظم به ARD تأیید کرد که آنها باید “با هر دو واکسیناسیون” در سه ماهه اول واکسینه شوند. سپس آنگلا مرکل احتمالاً می تواند دوز اول را در اواسط سه ماهه دوم دریافت کند – یا اینکه یک دعوت نامه را در صندوق پستی پیدا کند.


سفر با وجود تاج – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعجدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *