آمریکا: حمله به پایتخت در واشنگتن – مقصر کیست

[ad_1]

واشنگتن.

  • روز چهارشنبه در کاپیتول واشنگتن در ایالات متحده طوفان آمد
  • هواداران ترامپ وارد ساختمان و اتاق هیئت مدیره شدند. در این شورش چهار نفر کشته شدند
  • یک چیز قطعی است: مقصر ترامپ است. او پیروان خود را تحریک می کند و آنها را به شورش و تحریک تحریک می کند
  • اما نیروهای امنیتی همچنین به تشدید اوضاع کمک کرده اندساعاتی پس از حمله پارلمان آمریکا به واشنگتن توسط حامیان مبارز رئیس جمهور که هنوز هم شوک جهانی ایجاد می کنند ، به صحنه آمد دونالد ترامپ نمایندگان مجلس با سرکشی به دستور کار بازگشتند. مایک پنس رئیس جلسه و معاون رئیس جمهور گفت: “خشونت هرگز پیروز نمی شود.” بیایید به کار خود برگردیم. اینجا بخوانید: این پایتخت در واشنگتن ، ایالات متحده آمریکا است.بنابراین ، مجلس نمایندگان و سنا جلسه خود را که توسط مجرمان خشن قطع شده بود ، چهارشنبه شب در ساختمان کنگره مهر و موم شده ادامه دادند و می خواستند به پایان برسند جو بایدن برای یک رئیس جمهور جدید تایید شده است. قبل از روی کار آمدن وی در 20 ژانویه ، ده ها س arال مطرح شد که هنوز پاسخی داده نشده است. به عنوان مثال: متجاوزان از کجا آمده اند – و چه کسی رشته ها را برای آنها کشیده است؟ در مقابل ، نقاط دیگر فشرده می شوند. در اینجا یک انتخاب وجود دارد:حمله به پایتخت: تقصیر دونالد ترامپ

در مورد بازسازی حوادثی که در آن چهار نفر جان خود را از دست دادند ، در اردوگاه جمهوری خواهان توافق سریع صورت گرفت. “شکی نیست که رئیس جمهور جمعیت را جمع کرده ، رئیس جمهور مردم را تحریک کرده است ، که رئیس جمهور جمعیت را برانگیخته است. او دارد شعله شعله ور شدلیز چنی نماینده مجلس ، دختر معاون سابق رئیس جمهور دیک چنی ، از طرف بسیاری گفت. میت رامنی ، سناتور جمهوری خواه ، افزود: “آنچه امروز در اینجا اتفاق افتاد ، هیاهوی رئیس جمهور ایالات متحده بود.”

ترامپ ماه ها است که انتخابات را در 3 نوامبر برگزار می کند ادعای کلاهبرداری نقل مکان کرد و پس از شکست آشکارش مقابل جو بایدن یک کارزار واقعی برای لغو نتیجه ترتیب داد. به موازات دادخواست های ناموفق خود ، ترامپ به طرفداران خود این تصور غیرواقعی را داده است که اگر طرفداران وی به اندازه کافی مشاجره کنند و نمایندگان مجلس را مجبور به کنگره کنند ، پیروزی همچنان ممکن است. همچنین بخوانید: مایک پنس – آمار شریف سیاسی ترامپ مخالف است

باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین گفت ، این واقعیت که صدها نفر این وظیفه را به معنای واقعی کلمه به عهده گرفتند “یک رسوایی برای ملت ما” و “یک لحظه بی آبرویی بزرگ” بود. ترامپ بدون هیچ دلیلی “دروغ” درباره نتیجه قانونی انتخابات ریاست جمهوری منتشر کرده است. از این طریق وی توانست بر پایه همدستی بخشهای بزرگی از حزب جمهوری خواه بنا شود ، که در دراز مدت “داستان خارق العاده” ترامپ را محکم کرد.


پایتخت ایالات متحده: عدم موفقیت سرویس های امنیتی

مثل تابستان گذشته “زندگی سیاهها مهم است”این جنبش می خواست حملات مرگبار پلیس را تقبیح کند ، از جمله موارد دیگر ، بنای یادبود معروف لینکلن با واحدهای شبه نظامی تأمین شد – جایی برای رفتن نیست. جمعیت ، چند صد نفره قوی و طوفانی در کنگره به آسانی به اندازه پیاده روی بود.

هنگامی که شورشیان ، عده ای مجهز به ماسک گاز ، کلاه ایمنی و خفاش ، از پله های پارلمان بالا رفتند ، تنها با چند ده نفر از اعضای پلیس کاپیتول مسئول کنگره روبرو شدند. نیروهای امنیتی به معنای واقعی کلمه بیش از حد زیاد بودند. چرا او مثل همیشه آنجا نبود کاپیتول موانع گسترده معمول؟ چرا واحدهای کافی از پلیس شهر ، وزارت امنیت داخلی ، گارد ملی و FBI به عنوان احتیاط مستقر نشده اند؟

زمینه: حمله به کاپیتول: چگونه ترامپ طرفداران خود را تحریک می کند

حداکثر ، وقتی دونالد ترامپ به تنهایی تجمع تشویقی ظهر پشت کاخ سفید ، که هواداران خشمگین خود را رسماً فراخواند تا به کاپیتول بروند و نمایندگان مجلس را تحت فشار قرار دهند ، سناریوی تهدید روشن بود. وقتی قیام حدود ساعت 2:30 بعد از ظهر آغاز شد ، قلب دموکراسی آمریکا تقریباً بی دفاع به نظر می رسید.

که به خصوص عجیب است ، زیرا بعد از دو بار هوا هم گرم بود تظاهرات در حمایت از ترامپ در ماه نوامبر و دسامبر ، این بار نشانه های روشنی در شبکه های اجتماعی در مورد حملات قریب الوقوع به کنگره ارائه داد. گروه های راست گرا و دیگر افراط گرایان اعلام کرده اند که سلاح را وارد منطقه اداری می کنند. آنها نه تنها موفق به انجام این کار شدند.

دو نفر بودند مواد منفجره در مقر حزب دموکرات و جمهوری خواه ، که قرار بود توسط FBI خنثی شود. در كنگره ، و همچنین خارج از كشور ، فراخوان كمسیون تحقیق قوی بوده است ، كه با كوشش در مورد پرونده ، شناسایی نقاط ضعف و اقدامات اصلاحی با توجه به وقایع مهم آینده در كاپیتول ، تلاش خواهد كرد.


ترامپ: مداخله غول های اینترنتی

“این موارد و رویدادهایی است که اتفاق می افتد هنگامی که یک پیروزی افتخارآمیز در انتخابات اینگونه شرورانه از میهن پرستان بزرگی ربوده می شود که برای مدت طولانی با آنها بد و ناحق رفتار شده است.” حداکثر ، وقتی دونالد ترامپ با این سخنان فعالانه از هواداران غارتگر خود دفاع کرد ، برای این بود توییتر اندازه گیری کامل است

سرویس پیام کوتاه ، که ترامپ 89 میلیون دنبال کننده دارد ، از او بخاطر مسدود کردن حساب رئیس جمهور در شب چهارشنبه – و در نتیجه موثرترین مگافون وی تشکر کرد. شرکت کالیفرنیا گفت که این پوزه ابتدا در دوازده ساعت اجرا شد. اگر ترامپ اظهار نظرهای تحریک آمیز و خشن خود را که هنوز حاوی ادعای رد دادگاه در مورد تقلب در انتخابات است حذف نکند ، محرومیت دائمی امکان پذیر است.


ترامپ نیز همین احساس را داشت فیس بوک و یوتیوب سخنرانی ویدئویی وی ، که به عنوان تحقیرآمیز مورد انتقاد قرار گرفت و در آن وی با بی احتیاطی از “تروریستهای داخلی” (CNN) در کنگره خواست “صلح آمیز” بمانند و “به خانه خود بروند” ، تضمین کننده خشونت بود نه محدود کردن آن. بنابراین کنار گذاشته شد همچنین ، چون ترامپ عشق بلاغی زیادی به قلدرها داد: “من احساس شما را می دانم. ما شما رو دوست داریم.”


ایالات متحده: گمانه زنی استیضاح لحظه آخری

چه کسی رئیس اتحادیه 14000 شرکت ، از جمله غول هایی مانند Exxon Mobil ، Pfizer یا Toyota است و رئیس جمهور را کمتر از 14 روز قبل از وی برکنار می کند انتهای دفتر درخواست هایی که تیتر می شوند تیتر می شوند. جی تیمونز ، رئیس انجمن تولیدکنندگان ملی ، بعد از شورش کنگره راهی دیگر نمی بیند. به گفته این کارآفرین ، ترامپ “هنگام تلاش برای ادامه قدرت” به خشونت دامن زده است.

معاون رئيس جمهور مایک پنس بنابراین باید بیست و پنجمین متمم قانون اساسی را اعمال کند. سپس کابینه می تواند در صورت صلاحدید رئیس جمهور برای استعفا از وی بخواهد که اگر او را برای کار نامناسب می داند. پنس ، اگرچه با ترامپ رفتاری منطبق داشت ، زیرا وی از پذیرفتن درخواست خود برای جلوگیری از تأیید بایدن برای ریاست جمهوری امتناع ورزید ، اما هنوز توضیحی نداده است. در مقابل ، قانون گذاران دموکرات مانند ایلهان عمر یا آیانا پریسلی می خواهند دادگاه دوم ترامپ را استیضاح کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد این: درخواست های ترامپ و بایدن بسیار متفاوت بود

تنور آنها: پس از حمله به كنگره ، آمریكا در آخرین روزهای مسئولیت خود به راحتی دیگر از شر ترامپ در امان نبود. ترامپ خود پس از ماجرای ماجرا در اوکراین از مراسم نخست وزیری جان سالم به در برد. وی در مجلس نمایندگان متهم شد و ایمپیچ، از طرف دیگر در سنا تبرئه شد. اینکه آیا دموکرات ها می خواهند دوباره تلاش خود را افزایش دهند ، به ویژه اینکه چنین روندی همچنان به جای ترامپ ، جان بایدن ، روی ترامپ متمرکز خواهد شد ، سوال برانگیز به نظر می رسد. همچنین بخوانید: حمله به کاپیتول: آیا ترامپ تهدید به استیضاح است؟


از طرف دیگر ، توماس فریدمن ، روزنامه نگار ، این ایده را مطرح كرد كه حتی جمهوری خواهان می توانند به طور غیر رسمی جذابیت پیدا كنند. پس شما مجبورید میچ مک کانلکه به زودی به دلیل موفقیت دوبار of دموکراتها در جورجیا ، موقعیت خود را به عنوان رهبر اکثریت جمهوری خواه در سنا از دست خواهد داد ، آخرین لطف کشور خود را انجام داد و ترامپ را به استعفا ترغیب کرد. اگر رئیس جمهور این تماس را دنبال نکند ، مک کانل تهدید خواهد کرد که در روند استیضاح با دموکرات ها متحد خواهد شد.


دونالد ترامپ – اطلاعات بیشتر در مورد رئیس جمهور ایالات متحدهجدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *