آلیانز می خواهد میلیاردها مشتری را به روشی مناسب تر برای آب و هوا سرمایه گذاری کند

[ad_1]

تا سال 2025

آلیانز می خواهد میلیاردها مشتری را به روشی مناسب تر برای آب و هوا سرمایه گذاری کند

شرکت های بیمه و صندوق های بازنشستگی از بزرگترین سرمایه گذاران در جهان هستند. این صنعت حتی تحت فشار متخصصان حفاظت از محیط زیست می خواهد از قدرت بازار خود برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای استفاده کند.


شرکت بیمه

آلیانز می خواهد تا سال 2025 میلیاردها مشتری را به شیوه ای مناسب تر برای آب و هوا سرمایه گذاری کند

عکس: dpa

مونیخ گروه بیمه آلیانتز هدف میانی جدیدی را برای توزیع مجدد 800 میلیارد یورویی خنثی از نظر آب و هوایی در نظر گرفته است. گونتر تالینگر ، مدیر سرمایه گذاری آلیانز روز پنجشنبه اعلام کرد که انتشار گازهای گلخانه ای باید تا سال 2025 یک چهارم کاهش یابد.

هدف جدید یکی از پروژه های Net Zero Asset Owner Alliance ، اتحادیه ای متشکل از 33 سرمایه گذار بزرگ بین المللی است که با هم 5 تریلیون یورو مدیریت می کنند. مونیخ Re و بیمه های سوئیسی Zurich و Swiss Re نیز در این طرح نقش دارند. برای سالها ، بخش مالی تحت فشار ابتکارات زیست محیطی در سراسر جهان بوده است تا از قدرت بازار خود برای محافظت از آب و هوا استفاده کند.

تالینگر در مورد برنامه های آلیانز گفت: “این در ابتدا در مورد برخی از دارایی ها اعمال می شود: سهام و اوراق قرضه شرکتی. این با هدف توافق نامه آب و هوای پاریس برای محدود کردن گرم شدن کره زمین به 1.5 درجه تا سال 2050 مطابقت دارد. “کلاس های دارایی اضافی در حال آماده سازی است. به این ترتیب ، ما به تدریج تمام 800 میلیارد یورو سرمایه سرمایه خود را از طریق تجارت بیمه خواهیم کرد.” برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای جهانی ، بنگاه های اقتصادی می خواهند از اهرم خود برای شرکت هایی که در اختیار دارند استفاده کنند. تالینگر گفت: “با این تعهد داوطلبانه ، ما اطمینان داریم که برای بحث در مورد کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به شرکت ها مراجعه می کنیم.”

دلیل ذکر شده شروع با سهام ، اوراق قرضه شرکتی و املاک و مستغلات است: در حال حاضر این سه کلاس دارایی داده های انتشار به مراتب بهتری نسبت به سایر طبقات دارایی دارند. تاکنون ، برنامه آب و هوا حتی مبالغ بالاتری را که مشتریان با دو مدیر دارایی Allianz AGI و Pimco سرمایه گذاری کرده اند ، شامل نمی شود.

بازگشت سرمایه نباید متضرر شود: تالینگر گفت: “ما بر این باوریم که اگر مسئله پایداری تا آنجا که ممکن است به طور گسترده در تصمیمات سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد ، نمایه بازگشت ریسک به وضوح بهبود می یابد.”

© dpa-infocom ، dpa: 210114-99-19285 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *