آلمان و اتحادیه اروپا واکسیناسیون گسترده را تسریع می کنند

[ad_1]

مبارزه با همه گیر تاج

آلمان و اتحادیه اروپا واکسیناسیون گسترده را تسریع می کنند

امید و ترس در مسابقه با زمان در برابر کرونا: از میزان واکسیناسیون باید بهتر استفاده شود و افزایش یابد. در همان زمان ، تعداد 19 مرگ کوید در آلمان همچنان در حال افزایش است.

به روز شده: 01/08/2021 ، 19:53


در آینده می توان 6 آمپول را با دوز واکسیناسیون Biontech / Pfizer از شش آمپول دریافت کرد.

در آینده می توان 6 آمپول را با دوز واکسیناسیون Biontech / Pfizer از شش آمپول دریافت کرد.

عکس: dpa

برلین / بروکسل. آلمان و اتحادیه اروپا با واکسن اضافی تاج در میلیون ها نفر و استفاده بهتر از ظرفیت موجود ، واکسیناسیون های دسته جمعی را تسریع می کنند.واکسنهای بیشتری را می توان از آمپولهای تهیه شده توسط شرکت مادر Biontech و شریک آمریکایی آن Pfizer خارج کرد. افزایش حجم باید تا 20 درصد امکان پذیر باشد. علاوه بر این ، توافق نامه جدیدی در مورد اتحادیه اروپا برای 300 میلیون جعبه اضافی Biontech / Pfizer وجود دارد. در همان زمان ، مقامات بهداشتی در آلمان فقط در طی یک روز 1118 مورد جدید را گزارش کردند ، بیش از هر زمان مرگ و میر. کارشناسان افزایش بیشتر طی چند روز آینده را محتمل می دانند.

دولت ها و مقامات حتی بیشتر تلاش می کنند تا مقادیر کمیاب واکسن در آلمان و اروپا را افزایش دهند. در روز جمعه ، آنها می توانند موارد مثبت را اعلام کنند. بنابراین ، جنس اسپان ، وزیر بهداشت فدرال (CDU) امیدوار بود. اسپان از آژانس مطبوعاتی آلمان در برلین گفت: “این روز خوبی در مبارزه با همه گیری است.” پیشرفت های اخیر به معنای “واکسن بیشتر ، محافظت بیشتر ، هدف کمتر برای ویروس” است.

اتحادیه اروپا باید بیش از 300 میلیون دوز واکسن تاج بیشتر از Biontech در سال جاری دریافت کند. اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا در بروکسل گفت ، 75 میلیون قوطی از آن باید در پایان سه ماهه دوم موجود باشد. اتحادیه اروپا در حال حاضر 760 میلیون واحد بودجه را تأیید کرده است که قبلاً توسط Biontech / Pfizer و شرکت آمریکایی Moderna تأیید شده اند. فون در لاین گفت ، بیش از 80 درصد از جمعیت اتحادیه اروپا می توانند واکسینه شوند.

دومین واکسن مورد تأیید در اروپا ، تولید کننده آمریکایی Moderna ، قرار است از سه شنبه آینده به ایالات فدرال تحویل شود. طبق لیستی که توسط dpa ارائه شده است ، ابتدا باید 63،600 جعبه وارد شود. تحویل بزرگتر در هفته های چهارم ، ششم و هشتم تقویم و به دنبال آن 674،400 جعبه برنامه ریزی شده است.

واکسن سوم نیز تصویب می شود. آژانس داروهای اروپایی EMA در آمستردام اعلام کرد که برنامه مربوط به تولید کننده Astrazeneca هفته آینده پیش بینی می شود. سپس ، در پایان ژانویه ، ممکن است یک توصیه مثبت از EMA و تصویب کمیسیون اتحادیه اروپا ارائه شود. اتحادیه اروپا 400 میلیون دوز دارو سفارش داده است. ارزان تر است و می توان آن را به مدت شش ماه در دمای طبیعی در یخچال نگهداری کرد.

Spahn گفت: “ما می توانیم از دوزهای بیشتری از واکسن در هر آمپول استفاده کنیم. تولید کننده دوم واکسن هفته آینده تحویل می دهد. واکسن سوم در آستانه تأیید است. ما از طریق قرارداد جدید اتحادیه اروپا با Biontech به دوزهای اضافی واکسن تعلق می گیریم. و ما در حال تولید هستیم این سایت در ماه فوریه در ماربورگ آنلاین خواهد شد. “این مربوط به سیستم جدید Biontech است. این شرکت تولید انبوه واکسن ها را در اینجا گسترش می دهد – و بنابراین می تواند سفارشات سفارش داده شده زودتر را تحویل دهد.

به منظور استفاده بهتر از بطری های واکسن Biontech ، EMA اجازه داده است که به جای پنج دوز قبلی شش عدد از آمپول Biontech / Pfizer خارج شود. وزارت بهداشت قبلاً این را به عنوان گزینه در ماه دسامبر اعلام كرده بود – به دلیل “سرریز شدن” ویال ها ، می توان شش دوز را با یك سرنگ و سوزن مناسب از یكی خارج كرد. این تأیید باعث خوشحالی مراکز واکسیناسیون شد.

اسپان انتظار دارد در تابستان برای همه افراد در آلمان یک واکسیناسیون پیشنهاد شود. با توجه به وضعیت فعلی ، آلمان باید در مجموع 140 میلیون دوز Biontech / Pfizer و Moderna دریافت کند – که برای مصونیت گله مردم کافی است. قوطی های قرارداد جدید Biontech باید اضافه شود. با وجود معاهدات اتحادیه اروپا ، انتظار می رود Biontech / Pfizer 30 میلیون جعبه در سال جاری به آلمان تحویل دهد.

سخنگوی اسپان گفت: تعهدات Biontech در قبال آلمان سهمیه اتحادیه اروپا را برای سایر کشورها کاهش نمی دهد. فون در لاین تأکید کرد که طبق توافق نامه های مشترک ، هیچ مذاکره موازی با مذاکرات با اتحادیه اروپا وجود ندارد. “با هم مذاکره می کنیم ، با هم خرید می کنیم و با هم در روند واکسیناسیون پیشرفت می کنیم.” سخنگوی شما از طرح این سوال که آلمان این توافق نامه را نقض کرده است اجتناب کرد: تمرکز کمیته این بود که واکسن کافی برای همه کشورهای اتحادیه اروپا وجود دارد.

© dpa-infocom ، dpa: 210108-99-941986 / 8


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *