آلزایمر: نازان ایکس برای مراقبت از پدر خود یک استراحت تلویزیونی می گذارد

[ad_1]

نازان ایکس برای مراقبت از پدرش یک استراحت تلویزیونی می گذارد

مجری نازان ایکس مجله RTL “Extra” جلوی دوربین است. اکنون او به دلیل پدرش که به بیماری آلزایمر مبتلا است در حال استراحت است.


ناظران یکسان برای مراقبت از پدر بیمار خود در حال استراحت است.

مجری برنامه Nazan Ekeks برای مراقبت از پدر بیمار خود در حال استراحت است.

کلن از آنجا که پدرش به مراقبت از او بستگی دارد ، نازان ایکس ، مجری مجله RTL’s Extra در حال استراحت است. همانطور که RTL روز جمعه گزارش داد ، این خانم 44 ساله برای حمایت از مادرش از دوشنبه به مدت دو ماه استراحت خواهد کرد.وی گفت: متأسفانه بیماری آلزایمر پدرم در ماههای اخیر به طرز چشمگیری بدتر شده است ، بنابراین من و خواهران و برادرانم باید تحت مراقبتهای شدید از والدین خود قرار بگیریم و اکنون به عنوان یک خانواده باید خصوصاً برای یکدیگر در آنجا باشیم. در پیام او بسیار سپاسگزار است که می تواند کمی استراحت کند و در کنار پدر و مادرش باشد.اینجا بخوانید: بیماری آلزایمر: چگونه زنان می توانند از مغز خود محافظت کنندنازان اكس از “Extra” استراحت می كند: جانا عزیزی معرفی می شود

همکار وی ژان عزیزی نمایندگی فیلم “اضافی” را تا ماه فوریه به عهده خواهد گرفت. از جمله برای “Punkt 12” و “Guten Morgen Deutschland” شناخته شده است. اكس مجبور است از ماه مارس مجدداً تعدیل كنند.

در پایان سال 2019 ، اكس مجری مجله Extra بود بیرگیت شروانگ که به مدت 25 سال میزبان این برنامه بود. در همان سال مشتاق مخاطبان را با مشارکت “بیایید برقصیم” بیان می کند.

(dpa / raer)

جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *