آلبا برلین نیز به آرمانی میلان باخت

[ad_1]

یورولیگ بسکتبال

آلبا برلین نیز به آرمانی میلان باخت


آلبا برلین مجبور بود شکست مقابل میلانی های قدرتمند را قبول کند.

آلبا برلین مجبور بود شکست مقابل میلانی های قدرتمند را قبول کند.

عکس: dpa

برلین تیم بسکتبال بوندس لیگا ، آلبای برلین ، سومین شکست پیاپی خود در یورو لیگ را متحمل شد. در مقابل سکوهای خالی سالن خود ، تیم برلین با 70:84 (34:42) به تیم برتر ایتالیا آرمانی میلان باخت.برای آلبا ، این ششمین بازی در دوازده روز و سیزدهمین ورشکستگی در بازی بیستم در کلاس اول بود. بهترین پرتاب کنندگان در برلین بن لامرز با 18 و جیسون گرنجر با 16 امتیاز بودند.

در آلبا ، لوک سیکما پس از دو هفته استراحت از مصدومیت ، بازگشت خود را جشن گرفت. بنابراین فقط مارکوس اریکسون و کاپیتان نیلز گیف غایب هستند. مربی آیتو گارسیا رنسس به بهبودی خود از عفونت عروق کرونر ادامه می دهد. میزبان ها بلافاصله وارد بازی شدند و ریتم پرتاب خود را پیدا کردند. از طرف دیگر ، میلانی ها در ابتدا کنار آمدن با پوشش دقیق برلین دشوار بودند.

اندکی قبل از پایان کوارتر اول ، آلبا 18 بر 9 پیش بود. اما سپس گروه ستاره ایتالیایی از خواب بیدار شد. قهرمانان آلمان در همه بخشها یک سری 0:12 را مجاز دانستند و میهمان پیش افتاد. آنها از قبل در ریتم بسیار بهتر بودند و آلبا اشتباهات زیادی انجام داد. کمی قبل از وقفه ، اختلاف برای اولین بار دو رقمی شد (32:42).

اما آلبا پس از وقفه تسلیم نشد. آنها جنگیدند ، اما در دفاع اغلب غافل از یک قدم بودند. علاوه بر این ، میزبان به میلان اجازه بسیاری از درگیری ها را داد. هر از گاهی اوقات کمی بدشانس بود. اما در حالی که میهمانان با سه امتیاز بیشتر غرق می شدند ، آلبا به شش امتیاز نزدیک نشد.

© dpa-infocom ، dpa: 210114-99-31006 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *