آلبا برلین نیز به آرمانی میلان باخت

[ad_1]

بسکتبال

آلبا برلین نیز به آرمانی میلان باخت


بسکتبالیست ها می روند تا گزاف گویی کنند.

بسکتبالیست ها می روند تا گزاف گویی کنند.

عکس: dpa

برلین تیم بسکتبال بوندس لیگا ، آلبای برلین ، سومین شکست پیاپی خود در یورو لیگ را متحمل شد. تیم برلین پنجشنبه شب در مقابل سکوهای خالی سالن خود ، برابر 70:84 (34:42) به تیم برتر ایتالیا آرمانی میلان باخت. برای آلبا ، این ششمین بازی در دوازده روز و سیزدهمین ورشکستگی در بازی بیستم در کلاس اول بود. بهترین پرتاب کنندگان در برلین بن لامرز با 18 و جیسون گرنجر با 16 امتیاز بودند.در آلبا ، لوک سیکما پس از دو هفته استراحت از مصدومیت ، بازگشت خود را جشن گرفت. بنابراین فقط مارکوس اریکسون و کاپیتان نیلز گیف غایب هستند. مربی آیتو گارسیا رنسس به بهبودی خود از عفونت عروق کرونر ادامه می دهد. میزبان ها بلافاصله وارد بازی شدند و ریتم پرتاب خود را پیدا کردند. از طرف دیگر ، میلانی ها در ابتدا کنار آمدن با پوشش دقیق برلین دشوار بودند.

اندکی قبل از پایان کوارتر اول ، آلبا 18 بر 9 پیش بود. اما سپس گروه ستاره ایتالیایی از خواب بیدار شد. قهرمانان آلمان در همه بخشها یک سری 0:12 را مجاز دانستند و میهمان پیش افتاد. آنها از قبل در ریتم بسیار بهتر بودند و آلبا اشتباهات زیادی انجام داد. کمی قبل از وقفه ، اختلاف برای اولین بار دو رقمی شد (32:42).

اما آلبا پس از وقفه تسلیم نشد. آنها جنگیدند ، اما در دفاع اغلب غافل از یک قدم بودند. علاوه بر این ، میزبان به میلان اجازه بسیاری از درگیری ها را داد. هر از گاهی اوقات کمی بدشانس بود. اما در حالی که میهمانان با سه امتیاز بیشتر غرق می شدند ، آلبا به شش امتیاز نزدیک نشد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *