آلبا برلین نمی تواند همیشه معجزه کند

[ad_1]

اظهار نظر

آلبا برلین نمی تواند همیشه معجزه کند

دیتمار ونک معتقد است که شکست مقابل تل آویو برای آلبا برلین یک موفقیت مهم نیست. زیرا هنوز یافته های مثبتی وجود دارد.


سیمونه فونتکیو (چپ) با 15 امتیاز بهترین گلزن آلبال برلین بود.  اما این برای پیروزی در برابر مکابی تل آویو کافی نبود.

سیمونه فونتکیو (چپ) با 15 امتیاز بهترین گلزن آلبال برلین بود. اما این برای پیروزی در برابر مکابی تل آویو کافی نبود.

عکس: dpa / BM نصب

برلین الزامات با موفقیت افزایش می یابد. پس از پیروزی برابر بایرن مونیخ و باسک ویتوریا ، آلبا برلین پنج شنبه شب برابر مکابی تل آویو 73:85 شکست خورد. گرچه قهرمانان رکورددار اسرائیل قبل از بازی در جدول یورولیگ با برلینی ها مساوی بودند. آیا نباید در آنجا برنده می شد؟ آیا شما باید برنده شوید؟ مطمئناً می توانید برنده شوید. اگر به جای پنج نفر ، یک یا دو حرفه ای در تیم شما غایب بودند. و بقیه مجبور نبودند در پنج روز سومین بازی خود را مقابل یک حریف برتر استراحت انجام دهند.احساسات گاهی حواس را کمی کدر می کنند. فقط برای روشن شدن وضعیت: ماکبی باشگاهی است که شش بار قهرمان جام اروپا ، سوپرلیگ یا یورولیگ شده است ، به عبارت دیگر: بهترین تیم باشگاهی قاره را داشت ، آخرین بار در سال 2014. آلبا یک بار در 1995 کوراچ را فتح کرد – جام برنده شد. مکابی برای هشتمین بار در برلین به مصاف آلبا می رود و برای هفتمین بار پیروز می شود. فقط یک بار ، در اولین نمایش در ژانویه 1997 ، میزبان برنده شد. بنابراین اتفاق تکان دهنده ای رخ نداد. بازیکنان برلین فقط خسته شده اند. وقتی که اختلاف 15:10 با 17:34 برگشت بود ، همانطور که می گویند ، این افت جابجا شد.جیسون گرنجر به یک تثبیت کننده در آلبال برلین تبدیل شد

حتی در این بازی جنبه های مثبتی در شکل ظاهری آلبا وجود داشت. تیم ضربه بدی زد ، اما تسلیم نشد. او حتی در کوارترهای سوم و چهارم و در نتیجه قسمت دوم برنده شد. اگرچه نماینده آیتو اسرائیل گونزالس فقط دقایقی با ژرمن ها بازی کرد ، اما بازهم جوانان فرصت زیادی را برای تسکین سایر بهترین بازیکنان در اختیار داشتند. سرمربی دستیار دوباره خوب عمل کرد ، همانطور که جوانانی که او به زمین فرستاده بود. جوناس ماتیسک ، 20 ساله ، به بخشی جدایی ناپذیر از چرخش تبدیل شده است. مالت دلو (19) روز به روز جسارت و کیفیت بیشتری پیدا می کند. اعتماد به نفس در عملکرد بازیابی می شود.برخلاف ویتوریا ، جیسون گرنجر بار دیگر به عنوان یک متفکر و رهبر متقاعد می شود. اروگوئه ای نسبت به تعهد خود بسیار بدبین بود زیرا به تازگی پارگی تاندون آشیل را بهبود داده بود. آیا می تواند یک فصل طول بکشد؟ او اکنون تنها عضو تیمش است که در تمام 27 بازی انجام داده است. روند: افزایش بهره وری. در برابر ویتوریا دو برابر ، در برابر تل آویو نیز دو برابر کرد – گرنجر به تیم جوان امنیت و ثبات می بخشد.

ویتوریا پس از شکست در برلین ، زسکا مسکو را شکست داد

مطمئناً ، یک موفقیت دیگر می تواند از بلندپروازی های باشگاه برای درب زدن در مرحله پلی آف در مقطعی حمایت کند. کاملاً محتمل است که او حتی با لوک سیکما ، پیتون سیوا ، نیلز گیففی و مارکوس اریکسون موفق شده باشد. اما معجزات را نمی توان به طور نامحدود در ورزش تکرار کرد. سپس بهتر است به نکات برجسته موفقیت در مورد ویتوریا نگاه کنید. ویتوریا کیست؟ فقط برای روشن شدن وضعیت به طور خلاصه: این قهرمان اسپانیا است که دو روز پس از شکست در برلین ، شماره یک فعلی اروپا ZSKA مسکو را در خانه شکست داد. ضمناً با بهترین بازیگران.

اطلاعات بیشتر در مورد Alba Berlin را اینجا بخوانید.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *