آلبا برلین در تلاش است تا در خانه برابر Gießen 46ers به ​​پیروزی برسد

[ad_1]

بسکتبال

آلبا برلین در تلاش است تا در خانه برابر Gießen 46ers به ​​پیروزی برسد


توپی وارد سبد می شود.

توپی وارد سبد می شود.

عکس: dpa

برلین آلبا برلین در بسکتبال بوندس لیگا به یک پیروزی اجباری دست یافت. روز یکشنبه ، قهرمانان آلمان در برابر آخرین گل Gießen 46ers در مقابل صفوف خالی سالن خود با 92:82 (45:37) به پیروزی رسیدند. آلبا در رده چهارم جدول باقی مانده است ، اما کمتر از تیم های قبل از آنها بازی کرده است. بهترین پرتاب کنندگان از برلین سیمونه فونتکیو با 18 و ماودو لو و یوهانس تیمان با یازده امتیاز بودند.در آلبا ، ماركوس اریكسون وینگر پس از وقفه طولانی به دلیل مصدومیت بازگشت ، اما هنوز استفاده نشده است. پیتون سیوا ، لوک سیکما و کاپیتان نیلز گیففی (همه مصدوم) نیز غایب بودند و مربی آیتو گارسیا ریسس (قرنطینه تاج) هنوز برنگشته بود. بازی خیلی مساوی شروع شد. آلبا برای ورود به بازی مشکل داشت ، در حالی که گیسن بلافاصله با انرژی زیادی عمل کرد.

در اواسط کوارتر اول ، برنده دو گانه اجازه اجرا 0:10 را داد و ناگهان با هشت امتیاز عقب افتاد (9:17). سپس برلینی ها دفاع خود را افزایش داده و سبدهای ساده کمتری را مجاز دانستند. بنابراین آنها ریتم خود را در حمله بهتر یافتند. آلبا با فرار 10-0 درست قبل از وقفه ، برای اولین بار موفق شد با یک رقم دو رقمی جدا شود (45:35).

پس از وقفه ، میزبان دوباره کنترل بیشتری داشت و توانست نتیجه را حفظ کند. اما مهمانان نمی توانند متزلزل شوند ، به خصوص به لطف پرتاب های موفق با سه امتیاز. اما گیسن نتوانست از پنج امتیاز نزدیکتر شود ، زیرا آلبا همیشه پاسخی آماده داشت.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *