آلبا برلین در آنادولو Efes استانبول نفس گیر است

[ad_1]

یورولیگ

آلبا برلین در آنادولو Efes استانبول نفس گیر است


17 امتیاز برای برلین گرفت: جیسون گرنجر.

17 امتیاز برای برلین گرفت: جیسون گرنجر.

عکس: dpa

برلین با وجود نیمه اول خوب ، آلبا برلین در نوزدهمین بازی یورولیگا دوازدهمین شکست خود را متحمل شد. باشگاه بسکتبال بوندس لیگا که ضعیف شده بود ، با نتیجه 76:84 (44:36) به تیم برتر ترکیه آنادولو Efes استانبول باخت.برای آلبا ، این پنجمین بازی در طی ده روز بود. بهترین پرتاب کنندگان برلین جیسون گرنجر با 17 و بن لامرز با 14 امتیاز بودند.

آلبا باز هم از مربیان آیتو گارسیا رنسس (تاج تاج) و لوک سیکما و نیلز گیفی مصدوم غایب است. همچنین مارکوس اریکسون غایب بود ، که آخرین بار در روز یکشنبه در ترکیب تیم مقابل گیسن ظاهر شد. مشکلات همچنان سوئدی ها را آزار می دهد. اما بازی ساز پیتون گری بازگشته است. و تیم نابود شده او بازی را به خوبی پیدا کردند. در حالی که میزبان ها وقت بیشتری برای یافتن ریتم خود صرف کردند.

آلبا خیلی سریع با نتیجه 10 بر 3 پیش افتاد. فقط در این صورت ترک ها ضربه بهتری زدند. اما میهمانان به لطف کار خوب در دفاع ، نتیجه را برتری دادند. آنها بارها و بارها می توانند ضد حمله های سریع انجام دهند و امتیازات ساده ای کسب کنند. دو دقیقه قبل از استراحت خوب ، برلینی ها حتی موفق شدند با دو رقم جدا شوند (44:32).

پس از تغییر کشور ، آنادولو شدت خود را افزایش داد. بنابراین قهرمان آلمان به ندرت موقعیت های پرتاب خوبی پیدا می کند. در کوارتر سوم ، آنادولو توانست برتری خود را بدست آورد. آلبا در بخش آخر جنگید ، اما او فقط قدرتی نداشت. پیروزی میزبان دیگر خطری نداشت.

© dpa-infocom ، dpa: 210112-99-00220 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *