آلبا برلین برای سومین بار متوالی در اروپا باخت

[ad_1]

آلبا برلین

آلبا برلین برای سومین بار متوالی در اروپا باخت

آسیب ها در حال کاهش است ، لوک سیکما دوباره آنجا است. با این حال ، آلبا برلین در یورو لیگ برابر میلان شکست خورد.


بازیکنان ناامید: آلبا برلین برای سومین بار متوالی در اروپا شکست خورد.

بازیکنان ناامید: آلبا برلین برای سومین بار متوالی در اروپا شکست خورد.

عکس: آندریاس گورا / dpa

برلین اگرچه سرانجام تعداد بازیکنان مصدوم در آلبا برلین کاهش می یابد و نیلز گیففی و مارکوس اریکسون کاپیتانی سوئدی فقط دو بازیکن ثابت را از دست می دهند ، قهرمانان بسکتبال آلمان نمی توانند روند نزولی در اروپا را متوقف کنند. آرمانی میلان ، قهرمان سه دوره یورولیگ ، در مرسدس بنز آرنا 84:70 (42:34) پیروز شد. برای میهمان دوازدهمین پیروزی در مسابقه نوزدهم ، برای آلبا سیزدهمین شکست در بازی 20 بود. مائودو لو ، بازیكن برلین گفت: “ما نتوانستیم جلوی آنها را بگیریم ، به اندازه كافی دفاع نكردیم.”تیم او با انرژی زیاد ، فداکاری بسیار زیاد در دفاع شروع کرد – و با وجود غرش مداوم مربی اش اتوره مسینا از کنار ، میلان تحت تأثیر قرار گرفت. در حالی که ایتالیایی ها در پیروزی شدید 95-80 برابر والنسیا دو روز قبل شصت درصد پرتاب های سه امتیازی خود را انجام داده بودند ، این در ابتدا در برلین ناکام ماند. در سه ماهه اول فقط یکی از پنج سه ، که بخشی از برلین 18:13 را برلین توضیح داد.این واقعیت که او بالاتر نبوده است ، از یک طرف این واقعیت است که میزبانان زیر سبد حریف موقعیت های زیادی را برای گلزنی از دست می دهند ، اغلب به جای بازی شجاعانه درنگ می کنند. این برای مدت کوتاهی تغییر کرد وقتی که لوک سیکما برای اولین بار بعد از بهبودی از ناحیه ران بیرون آمد و بلافاصله پاس جسورانه ای را از پیتون سیواس به 15: 8 تبدیل کرد. کمی بعد ، سیوا حتی به 18: 9 افزایش یافت – باید بماند بالاترین برتری آلبا در این بازی. زیرا پس از آن آرمانی به لباس کار رفت.با هدایت كایل هینز (13 امتیاز) ، یك مركز نسبتاً كوچك با فقط 1.98 متر ارتفاع و همچنان یكی از بهترین مراكز اروپا ، جنبش تغییر كرده است. قهرمان چهار بار یورولیگ (دو بار با پیرائوس و زسکا مسکو) باید زیر هر دو سبد پیدا می شد ، گلزنی کرد و میلان را بیدار کرد. اکنون سه نفر از بازیکنان سابق NBA لوئیجی داتومه (14) نشسته اند. قهرمان 28 بار ایتالیا قبلاً کنترل خود را بدست گرفته است. بعد از یک سری امتیازات 12-0 از نظر او 21:18 بود. حالا تیم سرمربی موقت اسرائیل گونزالس ناراحت بود. شانس میلان در سه ماهه دوم سه برابر است: شش از 9. نتیجه این نتیجه پیشروی 42:34 بود.

با این وجود آلبا تسلیم نشد ، اگرچه برتری میهمانان در دقیقه 24 به 53:41 افزایش یافت. خوشبختانه کمانداران آرمانی آب مورد نظر را نمی نوشیدند. تیم اشنایدر 8 ساله ، جیسون گرنجر 16 ساله و حتی بن لامرز 18 ساله اکنون با یکدیگر دیدار کرده اند و امیدهای برلین را زنده نگه داشته اند. به هر حال مرکز آمریكایی روز بسیار سختی را پشت سر گذاشت. کاش آنها اغلب به این آشفتگی آلوده نمی شدند که بانک میلان از وحشت ابدی ساطع می شد.

روحیه جنگ میزبان برهم نخورد ، اما موقعیت هایی که در دفاع ایجاد کردند به نقاط حمله تبدیل نشد. این نیز به دلیل دفاع عالی میلان است که مانع از یافتن ریتم آلبا شد. چهار دقیقه قبل از پایان مایکل رول برای میهمان 75:62 گل زد ، این تصمیم گرفته شد. تیم برلین سومین مسابقه متوالی یورولیگ را باخت. بیایید نتیجه بگیریم ، “ما باید دوباره ضربه محکم تری بزنیم.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *