آلبا برلین باید با مربی آیتو صبور باشد

[ad_1]

بسکتبال

آلبا برلین باید با مربی آیتو صبور باشد

بازیکنان مصدوم به تدریج در حال بازگشت به تیم آلبا برلین هستند. مربی آیتو رنسس هنوز برابر آث میلان غایب خواهد بود.


آلبا باید کمی بیشتر منتظر آیتو گارسیا رنسه باشد تا بعد از عفونت عروق کرونر کاملاً سالم شود.

آلبا باید کمی بیشتر منتظر بماند تا آیتو گارسیا رنسه بعد از عفونت عروق کرونر بهبود یابد.

عکس: Uwe Koch / Eibner-Pressefoto / اتحادیه عکس / Eibner-Pressefoto

برلین آیتو گارسیا رنسس تقریباً سه هفته پیش به نتیجه مثبت آزمایش Covid-19 خود پی برد. بعد از آن ، باشگاه او آلبا برلین گفت ، مربی با وجود ظهور برخی علائم بیماری ، حال بهتری داشت. اما تیم باید منتظر بازگشت او باشد. هیمار اوژدا مدیر ورزشی روز چهارشنبه اعلام کرد: “در برابر میلان ، اسرائیل گونزالس دوباره مربی شما خواهد بود.”



این تیم در حال عزیمت به برلین بود ، جایی که حریف بعدی این هفته در لیگ بسکتبال اروپا (ساعت 20:00 ، سرخابی) در مرسدس بنز آرنا آرمانی میلان است. ایتالیایی ها با تیم ستاره خود علاقه های آشکاری دارند ، فقط با نتیجه 95:80 BC والنسیا را شکست می دهند ، در حالی که آلبا تقریباً در همان زمان 76:84 در آنادولو استانبول شکست خورد. خستگی تیم مصدوم قابل لمس بود.



اما امید است که این وضعیت به زودی تغییر کند. پس از بهبودی از ناحیه ران در ترکیه ، پیتون گری برای اولین بار بازی کرد. لوک سیکما که در اواخر دسامبر دچار آسیب دیدگی مشابه شد ، در حال حاضر به صورت انفرادی تمرین می کند. به گفته اوژدا بازگشت وی قریب الوقوع است. و مارکوس اریکسون (از ناحیه مچ پا) نیز انتظار می رود این هفته آماده عمل باشد. BM




[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *