آسمان خراش های کودام: مجلس سنا در برلین می خواهد به توافق با سیگنا پایبند باشد

[ad_1]

پروژه عالی

سنا برلین می خواهد به توافق با سیگنا پایبند باشد

از آنجا که مشاغل در برلین صرفه جویی خواهد شد ، گروه کارستاد مجاز به ساختن ساختمانهای بلند در کودام است. چپ اکنون از او سال می کند.


برنامه های Signa Group برای کواد از قبل آغاز شده است.  این طرح برای ساخت تا ارتفاع 150 متر است.

برنامه های Signa Group برای Kudam در حال حاضر آغاز شده است. این طرح برای ساخت تا ارتفاع 150 متر است.

عکس: ثبت نام / UNStudio

برلین خشم شدیدی نسبت به Rotes Rathaus ، صندلی شهردار حاکم ، و همچنین در مدیریت اقتصادی وجود داشت. ملانی رینش سخنگوی سنا گفت: “قرار ملاقات بین سنا و سیگنا معتبر است.” “یک یا دو نکته مهم در نامه هدف توافق شده است و این همچنان ادامه دارد.”Regula Luscher مدیر ساختمان سنا (سمت چپ) پروژه خود را برای “مفهوم توسعه شهر غرب” در مجلس نمایندگان روز چهارشنبه ارائه داد. وی برنامه ای برای ساخت هیچ ساختمان مرتفع در منطقه کارشتات ندارد. تعلیق برنامه های Kurfürstendamm ، مورب مقابل کلیسای یادبود ، ظاهراً در ائتلاف توافق نشده است.صاحب Karstadt Signa نیز شگفت زده شد. زیرا در واقع توافقات قاطعی صورت گرفت. در این “نامه قصد” مشترک ، سنا و سیگنا 2020 توافق کردند که برنامه های عالی این شرکت برای هر دو کودام و هرمان پلاتز و الکساندر پلاتز پیش خواهد رفت. در مقابل ، سیگنا اعلام کرد که 800 شغل را در شعبات کارشتات تهدید به تعطیلی حفظ خواهد کرد. اگر Signa مجاز به ساخت سه آسمان خراش در Kurfürstendamm 231 نباشد ، سنا نمی تواند معامله را به پایان برساند.اطلاعات بیشتر در مورد موضوع: صاحب Karstadt Signa به برنامه های كدام پایبند است

وی علامت داد ، “هیچ شکی نیست که سنا به گفته خود پایبند است.”

به گفته سخنگوی شرکت ، سیگنا خود گفته است که این شرکت “تردیدی ندارد” که سنا “علی رغم پروژه لوشر” به قول خود “عمل کرد”. همکاری با سنا “ثابت شده است که تاکنون بسیار قابل اعتماد و قابل اعتماد است”.

سخنگوی سناتور اقتصادی رامونا پاپ (سبزها) ، که در مذاکرات اعلام قصد شرکت دارد ، تأکید کرد که این کشور “برای یک آینده مشترک” با این شرکت مذاکره کرده است. سخنگوی گفت: نگه داشتن مشاغل و شعب در کارشتات هنوز “راه حل خوبی برای پایتخت” است. از آنجا که خرده فروشی به دلیل بحران کرونا از نظر اقتصادی ضعیف شده است ، “فروشگاه های بزرگ به این چشم انداز روشن آینده نیاز دارند.”

سناتور ساخت و ساز نمی خواهد کودام “پر از ساختمان” باشد

از طرف دیگر ، سناتور ساختمانی سباستین شله (چپ) ، از رویکرد لوشر دفاع کرد. “نامه قصد” فقط “یک یا دو نقطه عالی” را در منطقه کارستاد کودام پیش بینی می کند. طبق مفهوم لوشر ، این قله اکنون ساختمانی با ارتفاع بیش از 35 متر است. با این وجود Signa قصد دارد برج هایی را در ارتفاع 120 تا 150 متری بسازد. اکنون خانه وی اظهار نظر حرفه ای دارد که Kurfürstendamm نباید “پر از آسمان خراش” باشد. یک ساختمان با ارتفاع بیش از 60 متر طبقه بلند محسوب می شود. وی افزود که اکنون نکات مهم در این روند مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

SPD – به عنوان یک شریک ائتلاف چپ در ائتلاف قرمز – قرمز – سبز – از پروژه Luscher متعجب و متعجب شد. kerlker Radziwill (SPD) تأکید کرد که ساختمانهای بلند باید بین اورانیا و Europacenter ساخته شوند ، اما نه در Kudam ، “این در ائتلاف حاکم مورد بحث قرار نگرفت”. وی رئیس کمیته ساختمان مجلس نمایندگان برلین است. اکنون وظیفه مجلس نمایندگان است که در اسرع وقت درباره این که آیا تعریف لوشر از نکات عالی با سایر گروههای پارلمانی توافق شده است ، بحث کنند.

در مورد موضوع نظر دهید: حمله به سرمایه گذار

برنامه های عالی سیگنا: مشاوره های بعدی در ادامه می آید

ارزیابی نهایی از برنامه های عالی سیگنا در پایان ژانویه به مجلس نمایندگان ارائه می شود. رادزویل صریحاً خواستار این است که دفتر منطقه شارلوتنبورگ-ویلمرزدورف و WerkStadtForum نیز در بحث های بیشتر درباره آینده City West شرکت کنند. با Charter City West 2040 ، هر دو م institutionsسسه قبلاً مفهوم مفصلی برای توسعه شهری ارائه داده اند.

لوشر از منشور در مفهوم توسعه خود استفاده نمی کند و همچنین برنامه های موجود در آنجا را شامل نمی شود. WerkStadtForum همچنین از برنامه های Lüscher برای City West مطلع نشده است ، Klaus-Jürgen Meyer ، مدیر عامل AG City و یکی از برگزار کنندگان WerkStadtForum را مورد انتقاد قرار داد. وی تاکید کرد که این منشور قبلاً “بسیار پیشرفته تر” از پروژه ارائه شده توسط لوشر بود.

مایر در جلسه کمیته ساختمان شرکت کرده بود. نمایندگان چپ گرای وی را به این واقعیت متهم کردند که هر دو AG City و WerkStadtForum منحصراً توسط منافع لابی اداره می شوند. بنابراین ، طبق گفته نمایندگان چپ گرا ، منشور دیگر نباید مورد توجه قرار گیرد. از طرف دیگر ، مایر این ادعاها را رد می کند: نه تنها نمایندگان تجارت ، بلکه بازیگران سیاست ، جامعه و فرهنگ نیز بر روی این منشور کار کرده اند. شهروندان نیز آنجا هستند. آنها سالهاست که با هم مفاهیم را توسعه می دهند.

CDU به جای تقابل خواستار همکاری است

CDU اکنون همچنین از کمبود ارتباطات میان سنا ، شهرستان و WerkStadtForum انتقاد می کند. استفان اورس ، مدیر پارلمانی گروه پارلمانی HDZ در مجلس نمایندگان گفت: “ما به جای تقابل خواستار همکاری هستیم.” این گروه می خواهد پیشنهادی را به مجلس نمایندگان ارائه دهد. اِورس گفت ، از یک سو ، گروه پارلمانی HDZ خواستار همکاری سنا با شهرستان و WerkStadtForum است و از سوی دیگر ، سنا “به توافقات با سیگنا پایبند باشد.”

اولیور شروفنگر (سبزها) ، مشاور شهر شارلوتنبورگ-ویلمرزدورف ، شکایت کرد که سنا ، که چهار سال و نیم پیش مسئولیت برنامه ریزی مناطق هرتزالی و هاردنبرگ پلاتز را بر عهده گرفت ، علیرغم “نیاز جدی به اقدام” ، دیگر برنامه ریزی نمی کند. شورای شهر گفت: “از این نظر من با منشور با 79 اصل راهنمایی بسیار خوشحال شدم.”

منطقی است که سنا – همانطور که در جلسه سنا در روز سه شنبه اعلام شد – اکنون منطقه Kurfürstendamm را به عنوان منطقه اصلی “از اهمیت سیاسی فوق العاده شهری” پذیرفته است. این بدان معناست که این ناحیه دیگر مسئولیت تهیه نقشه های توسعه این ناحیه را ندارد. او همچنین این پروژه را برای اولین بار در کمیته دید. شروفنگر به عنوان یک مشاور منطقه انتقاد کرد: “او از همکاری با سنا دور نیست ، و او تصمیم به قرعه کشی ندارد.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *