آزمایشات سریع کرونا برای خانه: این همان چیزی است که متخصصان می گویند

[ad_1]

ویروس کرونا در برلین

آزمایشات سریع کرونا برای خانه: این همان چیزی است که متخصصان می گویند

SPD ، چپ و سبزها خواستار انجام آزمایشات سریع در خانه و صدور مجوز برای تولید واکسن هستند. شانس درخواست


یک زن جوان تست تاج سریع منفی را در دست دارد.

یک زن جوان تست تاج سریع منفی را در دست دارد.

عکس: نیکولا آرمر / dpa

برلین طبق بیانیه دولت توسط مایکل مولر ، شهردار عامل (SPD) ، مجلس نمایندگان در برلین فردا در جلسه ویژه ای درباره وضعیت همه گیری کرونر بحث خواهد کرد. به همین منظور ، فراکسیون های حزب دموکراتیک دموکرات ، چپ و سبز پیشنهاد فوری را ارائه داده اند. در یک پیشنهاد فوری برای جلسه ویژه مجلس نمایندگان ، آنها از دولت فدرال و سنا خواستند که به سرعت واکسن بیشتری تهیه کنند و آزمایشات سریع را برای همه انجام دهند.در بیانیه آمده است: “برای افزایش شانس این ، وزیر بهداشت فدرال باید بلافاصله از گزینه های رژیم صدور مجوز و تولید ارائه شده توسط قانون حمایت از عفونت استفاده کند.” این بخش به ویژه به درخواست SPD و چپ وارد روزنامه شد ، اگرچه آرا critical انتقادی نیز در ائتلاف وجود دارد. این شامل سناتور امور اقتصادی رامونا پاپ (سبزها) است. وی این پیشنهاد را مناسب برای رفع سریع کمبود واکسن از تولید کنندگان Biontech و Pfizer نمی داند.این سناتور به مورگن پست گفت: “این یک دستورالعمل برای پای سیب نیست که شما منتقل کنید و سپس هر کسی می تواند آن را انجام دهد. پاپ می گوید ، اگر امکانات تولید واکسن وجود داشت ، مدت ها پیش خریداری یا استفاده می شد. در پایان ، تولیدکنندگان می توانند به سرعت با آن درآمد زیادی کسب کنند. “یا بعضی از آنها در مورد موضوع خیلی کم می فهمند یا از قبل در حال تبلیغات هستند. سناتور گفت: من هر دو عجیب هستم. چنین پیشنهادهایی برای “مکان نوآوری” برلین مفید نیستند. شما نمی توانید به شرکت ها بگویید که به برلین بیایند و محصولات را در اینجا تحقیق و توسعه دهند ، و آنها مجبور خواهند شد بلافاصله دوباره آنها را تحویل دهند.
ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوع


ویروس کرونا در برلین: سبزها برای آزمایش سریع برای استفاده شخصی در خانه

با وجود چنین نگرانی هایی ، سبزها از این قسمت از پیشنهاد ائتلاف مشترک حمایت می کنند زیرا عنصر دوم برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما می خواهید به این نتیجه برسید که تست های تاج سریع در جبهه وسیعی برای استفاده شخصی در خانه نیز استفاده می شود. سنا باید بر روی این واقعیت کار کند که استراتژی ملی آزمون گسترش یافته است و شامل “گسترش قابل توجه آزمایش سریع” است. گروه های پارلمانی گفتند: “وزارت بهداشت فدرال باید بلافاصله یک چارچوب واقعی و قانونی ایجاد کند تا آزمایشات سریع آنتی ژن را به عنوان آزمایش های خانگی با آستانه پایین در دسترس قرار دهد.”

سیلکه گبل ، رهبر حزب سبزها در سندی استراتژیک نوشت ، برای افراد در خانه های سالمندان و کلینیک ها ، آزمایشات سریع درهای امن تری برای عزیزانشان است. آنها همچنین به عنوان صفحه ای برای مشاغل با بسیاری از تماس ها مانند معلمان و معلمان در مهد کودک ها و اگر سبزها می خواستند برای همه با حداقل علائم استفاده شود ، خدمت کردند. گوبل می گوید: “برخلاف بهار ، یک فناوری جدید بسیار مهم با آزمایش سریع آنتی ژن وجود دارد.”

آزمایش های سریع نیز باید به عنوان آزمایش های خانگی برای استفاده روزانه تأیید شوند. به عنوان مثال ، قبل از مراجعه به سوپرمارکت ، می توانید تست اسمیر انجام دهید ، که 100 درصد امنیت را ارائه نمی دهد ، اما می تواند بیشتر موارد تاج را با دقت حداقل 80 درصد تشخیص دهد ، طبق رهبر گروه پارلمانی سبز. حتی اگر مشخص باشد که این تست ها کارت رایگان برای دور زدن بلوک نیستند. در اینجا ، از وزیر بهداشت فدرال خواسته می شود تا اطمینان حاصل کند که برنامه هایی برای تصویب آزمایش های سریع برای خود-مدیریت وجود دارد. سیاستمدار سبز گفت: “با انواع جدید آزمایشات سریع ، که لکه در ناحیه جلوی بینی کافی است ، حتی افراد غیر متخصص را می توان به راحتی آزمایش کرد.”

ویروس کرونا در برلین و آلمان – همچنین بخوانید:


آزمایش های تاج سریع: کارشناسان نگرانی هایی دارند

با این حال ، در دنیای حرفه ای نیز نگرانی هایی وجود دارد ، زیرا نتایج آزمایشات سریع به اندازه آزمایش PCR قابل اعتماد نیستند و نمی توان تضمین کرد که افراد عادی با ویروس سیتوزمار بار ویروسی کامل دریافت می کنند.

این س ofال که چگونه و آیا نتایج مثبت آزمایش های سریع نیز به درستی گزارش می شود ، می تواند مشکلی را که کادر پزشکی دوازده منطقه برلین به آن اشاره کرده اند ، تشدید کند. بنا به گفته سخنگوی پزشکی نیکولتا ویسنیفسکی از شارلوتنبورگ-ویلمرسدورف ، افتتاح تعدادی از مراکز آزمایش سریع “مشکلات قابل توجهی” به همراه دارد. در بسیاری از این مراکز ، افرادی که دارای آزمون مثبت بودند ، از وضعیت جدید خود ، از جمله الزام فعلی خود انزوا ، به اندازه کافی مطلع نبودند ، به عنوان مثال ، آنها فقط یک پیام کوتاه کوتاه دریافت کردند. پس از یک آزمایش سریع مثبت ، همیشه به افراد اطلاع داده نمی شود که آزمایش مجدد با روش PCR قابل اطمینان تر لازم است.

این مقام پزشکی در نامه ای که منعکس کننده “اجماع” در بین همکاران است ، گفت: “بسیاری از مراکز به هیچ وجه آزمایش PCR را ارائه نمی دهند.” بسیاری از آنها فقط “به طور واضح تأخیر یا ناکافی” دارند ، و از تعهد گزارش به بخش بهداشت پیروی می کنند ، و از فرم ارائه شده توسط سرویس بهداشتی و امور اجتماعی دولت (لاگسو) برای گزارش استفاده نکردند.

مقامات پزشکی در برلین قوانین لازم الاجرا برای مراکز آزمایش سریع را می خواهند

بنابراین ، کادر پزشکی اصرار دارند که شما یک چارچوب الزام آور برای عملکرد مراکز آزمایش سریع Covid-19 ایجاد کنید. آزمایشات فقط باید توسط متخصصان پزشکی تحت نظارت پزشکی انجام شود. شهروندانی که به نتایج مثبت دست یافته اند باید از حقوق و تعهدات ناشی از وضعیت مظنون جدید خود با دقت مطلع شوند. مراکز آزمایش سریع باید اطمینان حاصل کنند که هر تست سریع مثبت با آزمایش PCR تأیید می شود. افرادی که آزمایشات مثبت را پشت سر گذاشته اند ، باید با نام و با تمام اطلاعات در بخش بهداشت گزارش شوند.

در روزهای قبل از کریسمس ، مراکز تست سریع در بسیاری از مناطق شهر ، از جمله کلوپ ها و هتل های خالی ، ایجاد شد. این تقاضا بسیار زیاد بود و صف های طولانی در مقابل بسیاری از مراکز تشکیل شده بود زیرا مردم می خواستند قبل از مراجعه به اقوام بدانند که آیا به Covid-19 آلوده شده اند یا نه.

قیمت این تست ها به میزان قابل توجهی متفاوت است ، برخی از تأمین کنندگان 30 یورو ، برخی دیگر 60 یورو و برخی حتی بیشتر می گیرند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *