آرمین لاشت: “افزایش مالیات اشتباه است”

[ad_1]

برلین او وقتی مصاحبه ای را در شومینه نماینده ایالت NRW در برلین دریافت می کند ، بسیار سبک و آرام است. آرمین لاچی (59) در اولین کنگره حزب دیجیتال CDU در آخر هفته چیزهای زیادی در معرض خطر است: ریاست HDZ، کاندیدای احتمالی ریاست و در نتیجه آینده سیاسی وی در نوردراین-وستفالنکه وی از ژوئن 2017 در یک دولت سیاه و زرد رهبری آن را بر عهده داشته است.آقای Laschet ، سه روز تا بزرگترین پیروزی سیاسی – یا بزرگترین شکست خود. آیا نمایندگان کافی برای انتخاب رئیس CDU در پشت خود دارید؟آرمین لاش: من بسیار مطمئن هستم که این مورد است. پاسخ های متعدد در هفته های اخیر به من نشان داده است که ایده ها و ایده های من درباره HDZ و کشور ما توسط اعضای بیشتر و نمایندگان به اشتراک گذاشته می شود.
چرا نمایندگان باید شما را به جای رقبای خود انتخاب کنند؟

مژه ها: در پاییز ، رقبای سیاسی ما تمام تلاش خود را می کنند تا اطمینان حاصل شود که HDZ صدر اعظم بعدی را تأمین نمی کند. وحدت حزب و رهبری ما ، که شایستگی ، تجربه دولت و ایده هایی برای آینده به ارمغان می آورد ، از اهمیت بیشتری برخوردار است. من برای این ترکیب در تیم جنس اسپان هستم. فکر می کنم می توانم نمایندگان را در این باره متقاعد کنم.

آیا رئیس دانشگاه باید تجربه ایالتی داشته باشد؟

مژه ها: بله کاملا. مدیریت چیزی کاملاً متفاوت از توصیف وضعیت جهان با کلمات خوب است. این به معنای غلبه بر تناقض ها ، یافتن سازش ها ، دستیابی به راه حل های مشترک است – و سپس اجرای آنها.

شما در نظرسنجی ها به اندازه رقبا عمل نمی کنید. این را چطور توضیح می دهی؟

مژه ها: نظرسنجی ها مردد است. وقتی من با هانلور کرافت در نوردراین-وستفالن رقابت کردم ، او محبوب ترین سیاستمدار آلمانی بود. CDU در ابتدا از نظرسنجی ها بسیار عقب بود. من با مواضع و سبک خود ماندم. در پایان ، ما پیروز شدیم و از آن زمان تاکنون تنها دولت سیاه و زرد در آلمان بوده ایم.

همچنین بخوانید:مطالعه در مورد ریاست CDU: مرز افتادگی می کند ، لاشت عقب می افتد

هم تیمی شما ، وزیر بهداشت ، جنس اسپان ، هیچ شکی باقی نمی گذارد که وی کاندیدای مناسبی برای سمت صدارتی محسوب می شود. به نظر شما او برای ریاست دانشگاه نیز مناسب است؟

مژه ها: من فکر می کنم جنس اسپان سیاستمدار بسیار خوبی است که به عنوان وزیر بهداشت عالی کار می کند. ما برای تیمی در هیچ تیمی رقابت نمی کنیم. ما در CDU را می توان خوشبخت دانست که تعداد بسیاری از افراد توانایی پر کردن دفاتر ارشد را دارند.


آنها مدافع سیاستهای آنگلا مرکل هستند. می خواهید متفاوت از آنها چه کار کنید؟

مژه ها: آنگلا مرکل به عنوان صدراعظم به دستاوردهای بزرگی برای آلمان رسیده است. اما همچنین غالباً باید بر مدیریت بحران های بزرگ تمرکز کند. بنابراین ، مسلما مواردی وجود دارد که ما پیشرفت چندانی نکرده ایم که دوست داریم. تا آنجا که به اروپا و دیجیتالی شدن مربوط می شود ، طی ده سال آینده تلاش های بیشتری لازم است. در نهایت ، البته ، ما در مورد بسیاری از مواضع کلیدی اتفاق نظر داریم.

کجا بیشتر؟

مژه ها: به عنوان مثال ، در ارزیابی دبیرخانه شما: در مجموع 16 سال خوب برای آلمان بود. ما چندین بحران جدی را تجربه کرده ایم که در آنگلا مرکل در کشور به خوبی عمل کرده است. سبک سیاسی شما عملی و غیر قطبی است. به ویژه در این اوقات پرتنش ، کشور ما به سیاستی نیاز دارد که مشکلات را به صورت عینی و آرام حل کند و فکر می کند اروپایی است.

چگونه می خواهید بخشی از جمعیت را که برای سیاست غیرقابل دسترسی شده است دوباره به دست آورید؟

مژه ها: خطر شکستن محیط زیست بیش از هر زمان دیگری است. این دوباره در بحران تاج کاملاً مشخص شد. علاوه بر شوک های اجتماعی و اقتصادی که ایجاد می کند ، می توانیم آنها را به روشی که در مورد اقدامات تخفیف بحث می شود ، احساس کنیم. برخی وجود ویروس را انکار می کنند ، برخی دیگر فقط با سناریوهای ترسناک بحث می کنند. سیاستمداران نباید این تقسیم را عمیق کنند. بنابراین ، ما باید عینی بمانیم ، توضیح دهیم و همیشه دقیق بسنجیم. هر کسی که سیاست و مبارزات را از طریق قطب بندی اداره کند ، پس از آن مدت طولانی نیاز خواهد داشت تا دوباره به جامعه اطمینان دهد. ایالات متحده نمونه ای دلهره آور از این موضوع است.

شما تأکید می کنید که نامزد اتحادیه برای تصدی پست به همراه CSU معرفی خواهد شد. آیا به عنوان رهبر HDZ ، حق وتو از باواریا را می پذیرید؟

مژه ها: مکالمه ها باز است ، در غیر این صورت مجبور نیستید آنها را داشته باشید. اصل اساسی این است که HDZ و HSS با یکدیگر برابر باشند و با هم تصمیم بگیرند. در پایان ، نتیجه خوبی حاصل خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد موضوع:بیوگرافی ارائه شده – نظرات لاش در مورد مارکوس سودر

اگر مجبور باشید در انتخابات ریاست HDZ پیروز شوید: چه پیشنهادی به رقبای خود ارائه می دهید؟

مژه ها: من می خواهم همه افراد تیم ما را برای انتخابات آینده فدرال در نظر بگیرم تا نمایانگر گستردگی حزب مردم HDZ باشند. اما همچنین روشن است که CDU فقط از مردان کاتولیک از نوردراین-وستفالن تشکیل نشده است. هنگامی که برای انتخابات فدرال آماده می شویم ، باید بر: شرق و غرب ، زن و مرد ، باتجربه و جوان نظارت کنیم.

فردریش مرز از روندی متفاوت از شما حمایت می کند. چقدر وفادارانه می توانید به عنوان رهبر حزب به او خدمت کنید؟

مژه ها: من همیشه رابطه خوبی با فردریش مرز داشته ام و او را در کارهای مختلف در نوردراین-وستفالن درگیر کرده ام. من همیشه کاملاً متقاعد شده ام که هرکس که برنده شود باید از حمایت دیگران برخوردار باشد.

درباره آن بخوانید:مرز: در برابر پذیرش پناهندگان از یونان

شما به عنوان رهبر حزب زنان در HDZ چه پیشنهادی دارید؟

مژه ها: نه تنها به این دلیل که من اولین وزیر زنان در آلمان بودم ، خیلی زود به مسئله برابری جنسیتی پرداختم. من از پیشنهادهای کمیته برنامه برای معرفی تدریجی سهمیه ها پشتیبانی می کنم. علاوه بر این ، به عنوان رهبر CDU ، سعی خواهم کرد که موضوع را نه تنها با ذکر لیست ، بلکه با بحث و مجاب سازی تثبیت کنم. ما باید بتوانیم سهم زنان را در بین نمایندگان مجلس خود افزایش دهیم و در حزب خود تصمیم بگیریم. ما همچنین به زنان بیشتری در خدمات شهری ، با شهرداران و مدیران مناطق احتیاج داریم. در نوردراین-وستفالن ، تنها تعداد معدودی از 54 منطقه روستایی و شهر هنوز توسط زنان اداره می شوند. ما در اینجا پیشرفت کرده ایم ، حداقل به لطف پیروزی HDZ در انتخابات محلی در ماه سپتامبر ، اما بسیار کوچک باقی مانده است.

اینجا بخوانید:تاج: راتگن “شکست سیستماتیک” را در مدارس اخته می کند

بزرگترین نگرانی آلمانی ها در حال حاضر مسئله ریاست CDU نیست ، بلکه مقابله با همه گیری است. در NRW ، افراد بالای 80 سال که می خواهند واکسینه شوند باید تا ده هفته صبر کنند. چه مشکلی وجود دارد؟

مژه ها: این سریعاً در دسترس واکسن است. در کار واکسیناسیون در نوردراین-وستفالن ، ما همچنین اولویت مطلق را به افراد در خانه سالمندان و خانه سالمندان داده ایم ، زیرا آنها به ویژه در معرض خطر هستند. به طور کلی ، ما باید خوشحال باشیم که واکسن ها در حال حاضر وجود دارد. برای بیماری های دیگر هنوز

سیاست همه گیری چه اشتباهاتی مرتکب شد؟

مژه ها: اینکه افراد مسن مجبور بودند در بهار به تنهایی بمیرند زیرا دسترسی به خانه سالمندان مسدود شده بود. جبران ناپذیر است ، قابل رفع نیست. اشتباه دوم قطعاً تعطیلی مدارس و مهد کودک ها در ماه مارس قبل از کلوپ ها و رستوران ها بود. این سیگنال باید همچنان ادامه داشته باشد: آموزش از اولویت برخوردار است.

آیا در دریافت واکسن اشتباهاتی انجام شده است؟

مژه ها: در تابستان ، هیچ کس نمی دانست که کدام یک از شرکت ها ابتدا واکسن دریافت می کنند. برخلاف بسیاری دیگر ، Biontech قبلاً هرگز واکسن تولید نکرده است. و با این حال آنها در نهایت سریعتر از دیگران بودند. این نشان دهنده عدم امکان فعالیت شخص در این زمان است.

بسیاری از شهروندان دیگر خواسته های کرونا را نمی فهمند. شما می توانید در طول روز با ده ها نفر از همکاران در یک اتاق کار کنید ، اما فقط پس از کار می توانید با یک نفر ملاقات کنید.

مژه ها: هدف این است که به طور موثر تماس ها را حفظ کنیم و در عین حال زندگی کاری را حفظ کنیم. اما در حین کار باید تماس ها نیز کاهش یابد. به همین دلیل است که از کارفرمایان خواسته می شود تا جایی که امکان دارد راه حل های دفتر خانه تهیه کنند. تاکنون ، اقتصاد بسیار انعطاف پذیر به اثبات رسیده است و این را به روشی مثال زدنی پیاده سازی کرده است.


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهمثال دیگر: تفاوت شعاع 15 کیلومتری که اکنون در بسیاری از نقاط تجویز شده است با 30 کیلومتر چیست؟

مژه ها: آنها باید در جایی خط بکشند. این مطابق با تصمیم دادگاه عالی اداری ساکسون است. این در مورد محدود کردن تماس ها و محدود کردن گردشگری روزانه است.

همچنین جالب است:کرونا: دامنه حرکت به چه معناست؟ آیا استثناهایی وجود دارد؟

آیا منطقی خواهد بود که مانند ایتالیا و فرانسه سخت تر قفل شود؟

مژه ها: در آنجا تعداد عفونت ها همچنان زیاد است ، اگرچه افراد هفته ها در آپارتمان حبس شده اند. در آلمان شرقی ، تعداد آنها در موج اول بسیار کم بود و اکنون در ساکسونی و تورینگن بیشترین تعداد را دارند. ویروس و روش انتشار آن غالباً قابل پیش بینی نیست. حقیقت این است: هیچ گلوله جادویی در مبارزه با همه گیری وجود ندارد. و هرکسی که تظاهر به وجود می کند در چشم مردم ماسه می اندازد.

چگونه می خواهید بعد از همه گیری اقتصاد ، اقتصاد را از نو بسازید؟

مژه ها: ما باید برای این واقعیت آماده باشیم که زمان پس از همه گیری به همین سختی خواهد بود. چالش های اقتصادی ، اجتماعی و مالی بسیار زیاد خواهد بود. تعیین مسیر توسعه پویا اقتصاد ما اکنون از اهمیت بیشتری برخوردار است. علاوه بر کمک ها و برنامه های تشویقی اقتصادی ، به یک “بسته ماشه” ملی نیز نیاز داریم. به طور خاص ، این بدان معنی است: برنامه ریزی و مراحل تصویب سریعتر ، کاهش بوروکراسی اداری و تخفیف اضافی برای شرکت ها. سه مثال: ترکیب ادعاهای مختلف حقوقی در یک دادخواست می تواند سرعت آنها را افزایش دهد. با توجه به حفاظت از داده ها ، ممکن است ساده سازی های دیوان سالاری برای شرکت های کوچک و متوسط ​​وجود داشته باشد ، به خصوص در مورد تأیید و مستندات مورد نیاز علاوه بر این ، یک کمیته تسریع از دولت های فدرال و ایالت می تواند سرعت برنامه ریزی و تصویب های ویژه را به طور کلی سرعت بیشتری فراهم کند.

آیا به افزایش مالیات ، به عنوان مثال “کرونا سولی” نیاز داریم؟

مژه ها: بالا بردن مالیات راهی نادرست است. بیش از هر چیز ، آنها شرکت های متوسط ​​را سنگین می کنند و اقتصاد را فلج می کنند. شکم طبقه متوسط ​​باید بیشتر صاف شود. در آغاز یک دهه مدرنیزاسیون ، ما همچنین به توقف اقتصاد نیاز داریم. ده سال گذشته نشان داده است که کسانی که به جای افزایش مالیات از شرکت ها حمایت می کنند و شغل ایجاد می کنند ، همچنان درآمد مالیاتی سابقه دارند. اگر افراد بیشتری پرداخت کنند ، سرانجام پول بیشتری برای دولت وجود خواهد داشت.

چه زمانی زندگی ما دوباره عادی خواهد شد؟

مژه ها: امیدوارم امسال بتوانیم به زندگی روزمره نسبتاً عادی برگردیم. کاش می توانستیم کریسمس 2021 را مانند سالهای قبل از تاج دوباره جشن بگیریم.


تاج – بیشتر در مورد موضوعجدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *