آتش سوزی های بوش در نزدیکی کلانشهر پرت در استرالیا در جریان است

[ad_1]

وضعیت بسیار خطرناک

آتش سوزی های بوش در نزدیکی کلانشهر پرت در استرالیا در جریان است

به محض آتش سوزی بوش در جزیره شنی استرالیا ، جزیره فریزر ، آتش سوزی های بعدی در جاهای دیگر شدت گرفت. خاموش کردن کار دشوار است.


آتش سوزی دیگری در استرالیای غربی باعث سوختن هزاران هکتار از درختچه ها شده است.

آتش سوزی دیگر در استرالیای غربی باعث سوختن هزاران هکتار بوته شده است.

عکس: dpa

پرت تنها چند هفته پس از آتش سوزی ویرانگر بوش در جزیره فریزر ، اکنون آتش سوزی ها در شمال شهر پرت در استرالیای غربی در جریان است.هوای گرم و بسیار خشک با دمای بالاتر از 40 درجه و همچنین وزش باد شدید شرایط را بسیار خطرناک کرده و خاموش شدن را دشوار می کند. این گزارش به نقل از مقامات رسمی ، توسط پورتال “پرث اکنون” گزارش شده است.

هزاران هکتار از بوته ها در چند روز گذشته سوزانده شده است. در این بیانیه آمده است: برای جلوگیری از شیوع ، 9 پارک ملی در منطقه پرث برای احتیاط بسته شده اند. در بعضی مناطق به مردم گفته شده است که اگر جاده ها تمیز باشد به مکانی امن بروند. حدود 150 آتش نشان در زمین بودند و توسط بالگردهای آتش نشانی پشتیبانی می شدند. علت آتش سوزی هنوز مشخص نیست.

آتش سوزی که هفته ها در جزیره شنی فریزر استرالیا ادامه داشت تا اواسط دسامبر مهار نشد. در میراث جهانی ، خدمات اضطراری با شعله های آتش مبارزه می کنند که از ماه اکتبر نیمی از جزیره معروف جهان را ویران کرده است.

استرالیایی ها امیدوارند مانند سال گذشته از آتش سوزی در امان بمانند. آتش سوزی های بوته ای ویرانگر از آگوست 2019 تا مارس 2020 بیش از دوازده میلیون هکتار زمین را در شش استان از هشت ایالت و سرزمین استرالیا ویران کرد. طبق WWF بیش از 30 نفر کشته شده و نزدیک به سه میلیارد حیوان زخمی یا کشته شده اند.

© dpa-infocom ، dpa: 210108-99-945078 / 3


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *