آتش سوزی جنگل ها در روسیه هنوز ادامه دارد

[ad_1]

محیط

آتش سوزی جنگل ها در روسیه همچنان ادامه دارد


آتش سوزی جنگل در ماه آگوست در منطقه گورنی اولوس (یاکوتیا).

آتش سوزی جنگل در ماه آگوست در منطقه گورنی اولوس (یاکوتیا).

عکس: dpa

مساحتی به وسعت نصف آلمان اکنون در روسیه سوزانده شده است. حتی اگر هنوز تمام آتش سوزی ها خاموش نشده بود ، من مجبور بودم شرایط را کاهش دهم.

مسکو آتش نشانان در روسیه هنوز در حال مبارزه با آتش سوزی جنگل ها و جنگل ها هستند که اکنون به ابعاد تاریخی رسیده است. به گفته مقامات حفاظت از جنگل ها ، روز شنبه ده منبع آتش سوزی در کشور وجود دارد که مساحت آن 636 هکتار است.


به این ترتیب ، وضعیت به طور قابل توجهی کاهش یافت. در طول ماه های تابستان ، بیش از چهار میلیون هکتار را در یک زمان سوزاند. در حال حاضر 165 آتش نشان در حال انجام وظیفه هستند – بیش از 9000 نفر در تابستان.

بر اساس داده های رسمی از نظارت فضایی ، بیش از 18.2 میلیون هکتار جنگل و استپ در چند ماه گذشته سوزانده شده است. به گفته کارشناسان محیط زیست ، این یک رکورد از ابتدای ضبط ها است. این بدان معناست که نیمی از وسعت آلمان قربانی شعله های آتش شد. این شامل بیش از 13 میلیون هکتار جنگل است. گروه های محیط زیستی از دولت خواسته اند برای جلوگیری از آتش سوزی به این بزرگی اقدامات بیشتری انجام دهد.

در طول ماه های تابستان ، همیشه آتش سوزی های بزرگی وجود دارد – همچنین در کمربند جنگلی تایگا ، که برای آب و هوای جهانی مهم است. کارشناسان محیط زیست بارها شکایت کرده اند که بسیاری از آتش سوزی ها ناشی از انسان است. با وجود هشدارها در مورد خطر آتش سوزی جنگل ها ، بسیاری از روس ها در جنگل های خشک اردوگاه برپا کردند.

© dpa-infocom ، dpa: 211002-99-451792 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *