آخرین اخبار

6. اسفند 1396 - 20:33   |   کد مطلب: 296307
طاق نیوز: سومین جشنواره استانی مولودی خوانی بسیج هنرمندان با معرفی برترین‌ها در شهرستان پاوه به کار خود پایان داد و گروه مولودی خوانی «روچیار » از پاوه حائز عنوان نخست شد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز،سومین جشنواره استانی مولودی خوانی که به مناسبت هفته وحدت و با همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه برگزار شد، ظهر امروز با معرفی و انتخاب برترین‌ها به کار خود پایان داد.

در این جشنواره ۵ گروه مولودی خوانی از شهرستان‌های پاوه، کرمانشاه، روانسر و دالاهو از میان 22 گروه شرکت کننده به اجرای برنامه پرداخته و با یکدیگر رقابت کردند که طی آن 3 گروه روچیار از پاوه، نینوا از کرمانشاه وهورامان پاوه به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

هم چنین گروه‌های مولودی خوانی بعثت از روانسر و محمدرسول‌الله از شهرستان دالاهو حائز رتبه شایسته تقدیر شدند.

گفتنی است، داوری این مرحله از جشنواره با استفاده از تجارب هنرمندان و اساتید برجسته هنر موسیقی کشور از جمله شهاب متقی فر مسؤول انجمن موسیقی سازمان بسیج هنرمندان استان و بازنشسته کارشناس موسیقی صداوسیمای کرمانشاه، بیژن صادقی و عبدالرضا تنهایی اساتید برجسته موسیقی و جباریان کارشناس موسیقی صداوسیما که همگی از جمله اعضای شورای بسیج هنرمندان هستند، انجام پذیرفت و از نفرات برتر جشنواره نیز تقدیر به عمل آمد.

 

مولودی خوانی

مولودی خوانی

مولودی خوانی

مولودی خوانی

مولودی خوانی

مولودی خوانی

مولودی خوانی

مولودی خوانی

دیدگاه شما