آخرین اخبار

22. شهريور 1396 - 16:08   |   کد مطلب: 295707
طاق نیوز: گالری عکس جشنواره منطقه ای انجمن سینمای جوان -شبدیز- با نمایش ۷۰ اثر از ۵۰ هنرمند عکاس سینمای جوان در تالار انتظار کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش طاق نیوز، گالری عکس پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان کرمانشاه با عنوان «شبدیز» توسط جمعی از مسئولین انجمن سینمای جوانان ایران، گودرزی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، قبادی معاون فرماندار کرمانشاه، عبدالمالکی معاون فرهنگی شهردار، قره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان و جمعی از نمایندگان شورای شهر کرمانشاه در محل تالار انتظار کرمانشاه افتتاح شد.

 

شبدیز

 

میثم منیعی، دبیر بخش عکس این جشنواره در حاشیه این افتتاحیه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، تعداد آثار به نمایش گذاشته شده در این گالری را ۷۰ اثر از ۵۰ هنرمند سینمای جوان استان‌های شرکت کننده عنوان نمود.

 

شبدیز

 

وی افزود: این آثار از بین ۴۴ تک عکس و ۵ مجموعه عکس انتخاب و به بخش نمایشگاه جشنواره راه پیدا کرده اند و از امروز تا پایان جشنواره نمایشگاه مذکور آماده بازدید علاقه مندان است.

 

شبدیز

 

دبیر بخش عکس جشنواره منطقه ای «شبدیز» تصریح کرد: این عکس‌ها در ۳ موضوع چشم انداز، مستند اجتماعی و خلاقه کار شده است.

 

شبدیز

 

وی ادامه داد: کلیه ۱۱ استان در این نمایشگاه عکس های برگزیده ای دارند و بیشترین عکس ها مربوط به استانهای ارومیه و قزوین است. از استان کرمانشاه نیز ۵ تک عکس برگزیده به نمایش گذاشته شد.

 

شبدیز

منیعی در پایان گفت: بازدید از این نمایشگاه از امروز ۲۲ شهریور تا روز اختتامیه ۲۵ شهریور برای عموم آزاد است و علاقه مندان می توانند از آن بازدید به عمل آورند.

دیدگاه شما