آخرین اخبار

24. خرداد 1396 - 10:53   |   کد مطلب: 295405
طاق نیوز: مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور از افتتاح نخستین هسته هنری ادبی کانون بسیج هنرمندان و نیز برگزاری نشست معرفتی بصیرتی آشنایی با معارف قرآنی با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان در محل امام زاده ابراهیم(ع) این شهرستان خبر داد.

مریم مسرور در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، از افتتاح نخستین هسته هنری ادبی کانون بسیج هنرمندان این شهرستان و نیز برگزاری نشست معرفتی بصیرتی آشنایی با معارف قرآنی با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان در محل امام زاده ابراهیم(ع) کنگاور خبر داد.

 

هنرمندان

وی افزود: طی این مراسم هوشمند محمودی مربی قرآن سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با استناد به آیات نورانی قران در رابطه با محورهای تولید یک طنز سالم و مفید و نیز راه های تاثیرگذاری وجذب حداکثری نوجوانان وجوانان جهت حضور در برنامه ها ومراسمات مذهبی ودینی به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

هنرمندان

مسرور در ادامه گفت: طی در این مراسم نخستین هسته هنری ادبی کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور تشکیل و مدیر و اعضای آن معرفی شدند.

 

هنرمندان

 مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور همچنین از اجرای تئاتر خیابانی با موضوع زندگینامه قنبر غلام حضرت امیر المومنین (ع) در خاتمه این مراسم خبر داد.

 

هنرمندان

دیدگاه شما