آخرین اخبار

12. آبان 1396 - 14:43   |   کد مطلب: 295910
طاق نیوز:سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای از امت اسلامی، علی الخصوص جامعه هنری استان برای حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت به عمل آورد تا فریاد استکبار ستیزیشان را به گوش تمام جهانیان برسانند.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به مناسب یوم الله 13 آبان بیانیه ای صادر کرده است که متن این بیانیه به شرح زیر است:

در تاریخ مبارزات ملت ایران رویدادهایی ثبت و ضبط شده است  که هر یک از آنها می تواند مصادیقی از ایثار و پایداری ملت مجاهد و رشید ایران و الگویی برای همۀ آزادی خواهان جهان باشد.

این رویدادها و حوادث که حاصل بصیرت و آگاهی  ملت ایران به ویژه جوانان انقلابی بوده است سرمنشأ یک جریان تاریخی علیه نظام استکباری می باشد.

در این میان 13 آبان ماه خود به تنهایی برگهای مهمی از این صحنه بزرگ تعهد و ایمان را رقم زده است و باید گفت  13 آبان تداوم بخش انقلاب اسلامی و ظلم ستیزی و آرمان گرایی ملت ایران است.

آنچه در 13 آبان اتفاق افتاد تنها یک حادثه نبوده است، بلکه 13 آبان یک جریان تاریخی است  که منشأ آن نهضت عاشورا بود که توانسته است ملت ایران را برای مقابله ظالمین و مستکبرین به حرکت درآورد و این جوشش آگاهانه و با بصیرت  در سالهای مبارزات ملت ایران در سالهای 42 و 43 و تداوم آن در سال 57 و 58  به اوج خود رسید و منشأ تحولات بزرگ تاریخی قرار گرفت.

تبعید حضرت امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه در سال 1343-کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی و حماسه ساز در سال 1357 و تسخیر مرکز فرماندهی و مدیریت جاسوسی آمریکا بعنوان انقلاب دوم در سال 58 حوادث تاریخ سازی هستند که شعار مبارزه امت ایران علیه قدرتهای زورگو و سلطه جو بویژه آمریکای تجاوز گر را نمایان می سازد و امروز ملت ایران به پشتوانه این ایام الله ها به عنوان پرچمدار ملت های مظلوم علیه نظام امپریالیستی قامت عزت و سرافرازی را بلند کرده است. و در این راه جوانانی همچون شهید محسن حججی ها را در راه این مبارزات تقدیم آزادگی بشریت نموده است، لذا پاسداشت این روز در حقیقت پاسداشت آزادگی، ایثار، انسانیت و عزت مظلومان جهان است.

سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه ضمن گرامیداشت این روز خجسته عموم مردم را به حضور پر شور و گسترده در آیین ها و مراسم گرامیداشت این روز بزرگ دعوت می نماید.این حضور، تجدید میثاقی با آرمانهای حضرت امام (ره) و خون شهیدان سبکبال میهن و بیعت مجدد با ولایت فقیه و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی خواهد بود.

دیدگاه شما