آخرین اخبار

10. تير 1395 - 8:25   |   کد مطلب: 293901
طاق نیوز: سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای از امت اسلامی، علی الخصوص جامعه هنری استان برای حضور در راهپیمایی وحدت آفرین روز قدس دعوت به عمل آورد تا فریاد استکبار ستیزیشان را به گوش تمام جهانیان برساند.

به گزارش طاق نیوز، سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به مناسب روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است:

زمان بیداری فرامی رسد و انتفاضه فلسطین، خواب غاصبان را آشفته می سازد. در سرزمین بارور پیامبران، ساقه های تکبیر می روید و گل ایمان می شکفد و در مهد نزول آیات الهی و مرکز قداست و مبدأ معراج به آسمان ها، از زیتون حقیقت، شعله شب شکن اسلام سر می کشد.

از الله اکبرهای نوجوانان مسلمان فلسطینی، قیام می روید و از خروش تکبیر، استکبار به وحشت می افتد و از پرتاب سنگ های انقلاب، کاخ شیشه ای صهیونیسم در هم می شکند.

خون جوانان فلسطینی، حنای سران سیاست باز و کینه توز را بی رنگ می کند. در سرزمین غصب شده فلسطین، انقلاب سنگ هاست و کاخ شیشه ای دشمن درحال شکستن.

سنگ های انقلاب، سر سازشگران را می شکند و سکوت سنگین خودفروختگان را هم!

روز قدس، روز برافراشتن پرچمی است که سال ها بر زمین افتاده بود.

امسال نیز در حالی به روز تاریخی و جهانی قدس نزدیک می شویم که شاهد کشتار و نسل کشی ملت مظلوم فلسطین هستیم. ملتی که به دست سرمداران حقوق بشر آمریکایی هر روزه شاهد شهادت فرزندان بیگناه و معصومش است.

روز «قدس» به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تاریخی هر ساله در سراسر جهان اسلام و حتی کشورهای غیرمسلمان نیز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می شود تا پاسخی دهان کوب به این مدعیان پوشالی حقوق بشر باشد، مدعیان که کودک شش ماهه نیز از آتش نفرت آنان در امان نیست.

در روز قدس همه مسلمانان به میدان می آیند تا پیام بیداری اسلامی را به سراسر جهان برسانند و اعلام کنند که جهان اسلام خواستار آزادی قبله نخست و حرم دوم مسلمانان است.

ما هنرمندان بسیجی بر مبنای بیانات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) اعتقاد داریم که تا زمانی که اسرائیل حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین را قبول نکند، صلح و آرامشی در منطقه برقرار نخواهد شد و نتیجه ادامه ظلم بر ملت فلسطین به نابودی کامل رژیم صهیونیستی می‌انجامد.

هنرمندان سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه نیزهم دوش با سایر مسلمین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به پا خواسته و حل «مسئله فلسطین یا همان مسئله دنیای اسلام» را در راهپیمایی روز قدس خواستار خواهند بود.

سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه نیز ضمن اعلام حضور گسترده در این روز مقدس، از تمامی امت اسلامی، الالخصوص هنرمندان فهیم و صاحب ذوق کرمانشاهی دعوت می‌کند که در راهپیمایی این روز حضور یافته و فریاد استکبار ستیزی‌شان را به گوش تمام جهان برسانند و با حضورشان بر صفوف ملت اسلام و ترس دشمنان بیفزایند.

دیدگاه شما